Clau De Sol - Villa met privézwembad. Gratis wifi 14-80100-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Welkom in deze charmante villa met meerdere terrassen, een verfrissend chloorbad (6 x 4 m, diepte 0,7-1,6 m), een buitendouche, zes ligstoelen, een gemeubileerde veranda en een barbecueplek - perfect om te ontspannen en te entertainen. Het huis van 160 m² is zorgvuldig verdeeld over twee verdiepingen en biedt vier comfortabele slaapkamers: twee op de begane grond met tweepersoonsbedden en twee op de eerste verdieping met twee eenpersoonsbedden. Twee badkamers bedienen het huis - een met een douche op de begane grond en een andere met een bad op de bovenverdieping. Voor gezinnen die met kleintjes reizen, zijn op aanvraag een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar.
De gezellige woonkamer nodigt u uit om te ontspannen op de twee banken terwijl u geniet van satelliet-tv. De onafhankelijke keuken-eetkamer is volledig uitgerust met alle benodigdheden voor uw culinaire behoeften en een wasruimte met een wasmachine, droger, strijkijzer en strijkplank.
Op slechts vijf minuten rijden vindt u Can Picafort, een levendig kustgebied in Santa Margalida. Hier vindt u een verscheidenheid aan bars, restaurants en winkels, samen met een grote supermarkt op slechts 1 km afstand. Wandel over de Paseo Marítimo, geniet van koffie of zelfgemaakt ijs of verken de haven met boottochten naar de vuurtoren en het strand van Formentor. De charmante oude binnenstad van Alcúdia, op slechts 10 km afstand, heeft prachtige geplaveide straten, historische pleinen en levendige markten op dinsdag en zondag. Mis de indrukwekkende Romeinse ruïnes niet tijdens uw bezoek.
Let op: huisdieren zijn niet toegestaan, evenementen zijn verboden en er is parkeergelegenheid voor twee auto's. Deze accommodatie heeft een vergunning voor toeristisch gebruik (ETV/7203). Er geldt een verplichte toeristenbelasting, die per seizoen verschilt.
In reactie op het coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van kracht bij deze accommodatie.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Wees u ervan bewust dat evenementen, commerciële activiteiten of feesten niet zijn toegestaan op het terrein, om een serene en aangename ervaring voor alle gasten te waarborgen.
Kenmerken
slaapkamer
2-pers. bed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het was een fantastisch verblijf van 2 weken, we zullen zeker terugkomen, Miguel en zijn vader zijn uitzonderlijke gastheren, zelfs beter dan Kim, de finca is perfect om te ontspannen en je zou graag een dag op het strand ruilen voor een middag in de finca, Er zijn overal schaduwrijke plekken en zelfs met 7 personen kun je altijd een rustige plek vinden. Hartelijk dank aan de gastheren voor deze charmante plek,
Absoluut geweldig voor een familievakantie, het zwembad is geweldig, maar helaas een beetje diep voor niet-zwemmers,
Zeer groot met een geweldige barbecueplek en vijf terrassen. De verdeling van de kamers en badkamers is ook geweldig, kippen, schapen, eenden, katten en honden,