Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis in Grou bij Pikmeer 22-1009-NL1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€1309,23 €795,15
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Op een zonnig en ruim perceel staat deze moderne en comfortabele vakantiewoning met aangebouwde serre. Het biedt comfortabel plaats aan een gezin en de locatie is ideaal voor fiets-, wandel- en watersportliefhebbers.

Het Friese dorp Grou geniet namelijk landelijke faam vanwege haar levendige karakter en vele watersportmogelijkheden. Het is het startpunt van het jaarlijkse Skûtsjesilen en de unieke ligging aan het Pikmeer en het beschermde natuurgebied De Alde Feanen maakt het tot een zeer geliefde watersportbestemming. Met het pontje (aanlegsteiger achter de receptie) ben je snel in het historische en gezellige centrum van Grou.

De vakantiewoning biedt voldoende parkeerruimte, een berging en een beschutte ruime tuin met volop privacy. In de goed uitgeruste keuken kan de chefkok in hart en nieren zijn/haar kookkunsten etaleren.

Met een Belvilla ben je verzekerd van een geslaagde vakantie. Er is altijd een Belvilla die jou een onvergetelijke vakantie bezorgt. We hebben een verrassend en breed aanbod van unieke vakantiehuizen voor de zomervakantie, een weekendje weg of een weekje wintersport. Het aanbod bestaat uit ruim 40.000 vakantiehuizen in 20 Europese landen. Unieke vakantiehuizen met regiotypische kenmerken op mooie locaties, of dit nu aan de kust, hoog in de bergen of centraal in het stadscentrum is. Denk aan authentieke landhuizen met zwembad in Frankrijk, bijzondere agriturismo’s in Toscane, stoere chalets in de Alpen of grote huizen in de Ardennen. Voor een gezin, een stel of voor een grote groep. Je vindt ze op de mooiste plekjes, zodat er genoeg te doen en te ontdekken is voor iedereen! We blijven continu op zoek naar nieuwe huizen en nieuwe bestemmingen die passen bij de wensen van onze gasten.

Een Belvilla geeft je de vrijheid om te ontbijten in pyjama of nachtenlange gesprekken te voeren zonder op de sluitingstijd van de bar te hoeven letten. Met lokale ingrediënten maak je de heerlijkste gerechten en in het privézwembad neem je een ontspannen duik wanneer je dat wil. Kortom, alle privacy in je tijdelijke thuis! En dit vlak bij de lokale bevolking, zodat je de sfeer van de regio of dorp kunt opsnuiven. De huiseigenaar of beheerder is discreet ter plaatse je aanspreekpunt en geeft graag speciale tips over de omgeving.

Parterre
hal
woonkamer
TV
kachel (Pellet)

zithoek

airconditioning
keuken
kookplaat
waterkoker

koffiezetapparaat (filtermaling)

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
toilet
wastafel
toilet
serre
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
horren
slaapkamer
2-pers. bed
horren
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

horren
badkamer
douche (inloopdouche)
wastafel

wastafel

toilet
Algemeen
open haard, magnetron, wasdroger, bad of douche, bubbelbad, wasmachine, tuindeuren, verwarming, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, kinderbed, gezelschapsspellen
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Górska
Verblijf van 12 januari 2025 tot 26 januari 2025
29 januari 2025

Als u een eenvoudige incheck krijgt en de kosten van uw account ophaalt, is Trädgården vacker en välskött, Inredningen var bekväm and det saknades inget, Sängarna var bekväma and sovrummen rymliga, Golvet kunde heeft verschillende bättre underhållet på vissa Stellen, mannen die het in ons hart hebben, Sammanfattningsvis zal mijn leven niet meer met ons bekijken en de prijs zal waarschijnlijk stijgen

Górska
Verblijf van 12 januari 2025 tot 26 januari 2025
29 januari 2025

Bij aankomst was het inchecken eenvoudig en het appartement was zeer schoon, De tuin is mooi en goed onderhouden, De inrichting was comfortabel en er ontbrak niets, De bedden waren comfortabel en de slaapkamers ruim, De vloer had op sommige plekken beter onderhouden kunnen worden, maar dat stoorde ons niet, Samenvattend waren we zeer tevreden met ons verblijf en vonden we de prijs redelijk,

Bechta
Verblijf van 19 november 2024 tot 26 november 2024
29 november 2024

Geweldige ruimte voor vrienden, alles was aanwezig. De eigenaren waren super aardig en het buitenterrein is perfect voor barbecues. Ook een shout-out naar het nabijgelegen waterpark voor een leuke tijd!

Bechta
Verblijf van 19 november 2024 tot 26 november 2024
29 november 2024

Geweldige ruimte voor vrienden, alles wat nodig was was perfect, De eigenaren waren super aardig, en het buitengebied is perfect voor BBQ's, Ook een shoutout naar het nabijgelegen waterpark voor wat leuke tijden!

Träskman
Verblijf van 8 november 2024 tot 17 november 2024
20 november 2024

Ruimtelijke sfeer, schoon AF, en de tuin is waar het om draait voor zonsondergangfoto's, Pro-tip: ontspan in de kas met een drankje na een bezoek aan het buitenzwembad, Perfect voor groepsreizen of familiebijeenkomsten

Träskman
Verblijf van 8 november 2024 tot 17 november 2024
20 november 2024

Ruimtelijke vibes, super schoon, en de tuin is de plek voor zonsondergangfoto's, Pro tip: ontspan in de kas met een drankje na een bezoek aan het buitenzwembad, Perfect voor groepsreizen of familiebijeenkomsten,

teugels
Verblijf van 8 juli 2024 tot 21 juli 2024
24 juli 2024

Ik ben net terug van een weekend in dit heerlijke vakantiehuis. Het was ruim genoeg voor onze groep van zes, en de tuin was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. Een vredig toevluchtsoord dat ik iedereen kan aanbevelen die aan de drukte wil ontsnappen.

teugels
Verblijf van 8 juli 2024 tot 21 juli 2024
24 juli 2024

Ik ben net terug van een weekend in dit charmante vakantiehuis, Het was ruim genoeg voor onze groep van zes, en de tuin was een uitstekende plek voor de ochtendkoffie, De gastheren waren vriendelijk en responsief, Een vredig toevluchtsoord dat ik zou aanbevelen aan iedereen die aan de drukte wil ontsnappen,

Caselli
Verblijf van 5 februari 2024 tot 19 februari 2024
22 februari 2024

Over het algemeen een prima plek om te verblijven. Het huis was schoon en comfortabel, hoewel een beetje ver van de belangrijkste bezienswaardigheden. Het was fijn om een rustige ruimte te hebben om in te ontspannen, en we waardeerden de airconditioning tijdens de warme dagen. Precies wat we nodig hadden voor een rustgevende vakantie.

Caselli
Verblijf van 5 februari 2024 tot 19 februari 2024
22 februari 2024

Over het algemeen een solide plek om te verblijven, Het huis was schoon en comfortabel, hoewel het een beetje ver van de belangrijkste attracties lag, Het was fijn om een rustige plek te hebben om te ontspannen, en we hebben de airconditioning gewaardeerd tijdens de warme dagen, Precies wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie,

Liimu
Verblijf van 3 november 2023 tot 17 november 2023
20 november 2023

We hebben een heerlijke tijd gehad in het Rustgevende Vakantiehuis in Grou. Het huis was ruim en van alle gemakken voorzien. De hottub buiten was een heerlijke manier om te ontspannen na een dagje bezienswaardigheden in de buurt te hebben bezocht, zoals Museum Hert Fan Fryslan. De tuin was heerlijk om 's avonds met vrienden een drankje te doen. Een echte aanrader!

laurent
Verblijf van 6 november 2023 tot 13 november 2023
16 november 2023

Geweldige locatie, we kunnen niet wachten om hier terug te komen

laurent
Verblijf van 6 november 2023 tot 13 november 2023
16 november 2023

Ideale locatie, We kunnen niet wachten om hier terug te komen,

Kruitbosch
Verblijf van 20 augustus 2023 tot 30 augustus 2023
2 september 2023

Een heerlijk ruim huis, perfect voor onze vriendengroep. De ligging in Grou is charmant en met gemakkelijke toegang tot de veerboot voor een snelle trip naar Leeuwarden. We hebben genoten van het koken in de moderne keuken en van maaltijden op het terras. Wij komen zeker terug!

Kruitbosch
Verblijf van 20 augustus 2023 tot 30 augustus 2023
2 september 2023

Een heerlijk, ruim huis dat perfect was voor onze vriendengroep, De locatie in Grou is charmant, met gemakkelijke toegang tot de veerboot voor een snelle rit naar Leeuwarden, We hielden ervan om te koken in de moderne keuken en maaltijden op het terras te genieten, We komen zeker terug!

Olsson
Verblijf van 7 augustus 2023 tot 17 augustus 2023
20 augustus 2023

Wat een heerlijk uitje! Het huis is prachtig ontworpen en zeer goed onderhouden. We hebben genoten van de fietstochten rond Grou en 's avonds van de ontspanning in de hottub. De kinderen vonden de tuin geweldig om in te spelen. We kunnen niet wachten om terug te keren voor nog een ontspannende vakantie!

Olsson
Verblijf van 7 augustus 2023 tot 17 augustus 2023
20 augustus 2023

Wat een geweldige ontsnapping! Het huis is prachtig ontworpen en zeer goed onderhouden, We genoten van het fietsen in Grou en ontspannen in de hot tub 's avonds, De kinderen hielden van de tuin om in te spelen, Kan niet wachten om terug te keren voor een andere ontspannen vakantie!

Frigeni
Verblijf van 4 juni 2023 tot 13 juni 2023
16 juni 2023

Wat een fantastische ontsnapping! De buitenjacuzzi was een hoogtepunt van onze avonden en de omringende natuur bood een adembenemend uitzicht. De open indeling van het huis zorgde ervoor dat we zonder gedoe samen konden zijn. Bovendien was de nabijheid van plekken zoals De Borgmolen een pluspunt!

Frigeni
Verblijf van 4 juni 2023 tot 13 juni 2023
16 juni 2023

Wat een fantastische ontsnapping! De buitenjacuzzi was het hoogtepunt van onze avonden, en de omliggende natuur bood prachtige uitzichten, De open indeling van het huis stelde ons in staat om gemakkelijk samen te zijn, Bovendien was het een bonus om dicht bij plekken zoals De Borgmolen te zijn!

Baltussen
Verblijf van 24 mei 2023 tot 4 juni 2023
7 juni 2023

Leuk plek voor een ontspannen uitje, Schoon en comfortabel, met alles wat je nodig hebt

Hvam
Verblijf van 23 mei 2023 tot 30 mei 2023
2 juni 2023

Het appartement was klein maar erg gezellig, We hadden wat problemen met het inchecken, omdat we de code voor het sleutelkastje niet vooraf hadden ontvangen, Na meerdere telefoontjes en e-mails kregen we eindelijk de code via de telefoon, Helaas moesten we nog steeds meer dan een uur buiten wachten, Verder was het huis schoon, maar het beddengoed had wat pluisjes en haren, Over het algemeen was het een kort, aangenaam verblijf, hoewel er vooraf wat problemen waren

Hvam
Verblijf van 23 mei 2023 tot 30 mei 2023
2 juni 2023

Het appartement was klein, maar erg gezellig, We hadden wat problemen met inchecken, omdat we de code voor de sleutelkluis niet van tevoren hadden ontvangen, Na verschillende telefoontjes en e-mails kregen we uiteindelijk de code telefonisch, Helaas moesten we toch meer dan een uur buiten wachten, Verder was het huis schoon, maar het beddengoed had wat pluisjes en haar, Al met al was het een kort, aangenaam verblijf, hoewel er wat problemen vooraf waren,

Lybeck
Verblijf van 19 april 2023 tot 3 mei 2023
6 mei 2023

Bij aankomst verliep het inchecken heel gemakkelijk en was het appartement brandschoon. De kleine tuin was goed onderhouden. Het meubilair en de inrichting waren uitstekend. De bedden waren buitengewoon comfortabel en de slaapkamers waren ruim en netjes. Alleen de vloer leek op sommige plaatsen een beetje versleten, maar dat stoorde ons niet. Kortom, we waren erg tevreden met ons verblijf en vonden de prijs redelijk.

Schlander
Verblijf van 22 april 2023 tot 1 mei 2023
4 mei 2023

Ons verblijf in het Rustgevende Vakantiehuis in Grou was ronduit magisch! De tuin was een perfecte plek voor ons gezin om te ontspannen na een dagje watersporten in de buurt. Het huis was van alle gemakken voorzien en we genoten vooral 's avonds van de hottub. Een echte aanrader voor gezinnen!

Schlander
Verblijf van 22 april 2023 tot 1 mei 2023
4 mei 2023

Ons verblijf in het Rustige Vakantiehuis in Grou was gewoon betoverend! De tuin was een perfecte plek voor onze familie om te ontspannen na een dag verkennen van de nabijgelegen watersportmogelijkheden, Het huis was goed uitgerust, en we hebben vooral genoten van de hot tub 's avonds, Zeer aan te bevelen voor gezinnen!

Bastin
Verblijf van 10 maart 2023 tot 22 maart 2023
25 maart 2023

Een comfortabel verblijf, het vakantiehuis voldeed aan onze verwachtingen, het was schoon en had genoeg ruimte voor onze groep, het terras was een leuke toevoeging, we hebben genoten van de rustige omgeving en het was gemakkelijk om nabijgelegen bezienswaardigheden te bereiken, zoals het Wilhelminapark voor een wandeling, al met al een aangename ervaring

Bastin
Verblijf van 10 maart 2023 tot 22 maart 2023
25 maart 2023

Een comfortabele verblijf, het vakantiehuis voldeed aan onze verwachtingen, Het was schoon en had voldoende ruimte voor onze groep, Het terras was een goede aanvulling, We hebben de rustige omgeving gewaardeerd, en het was gemakkelijk om de nabijgelegen locaties zoals het Wilhelminapark voor een wandeling te bereiken, Al met al een aangename ervaring,

Bendtsen
Verblijf van 18 februari 2023 tot 26 februari 2023
1 maart 2023

De accommodatie was klein maar erg gezellig, We hadden wat problemen met het inchecken omdat ik vooraf geen code voor het sleutelkastje had gekregen, Na meerdere telefoontjes en e-mails naar de beheerder kregen we eindelijk de code telefonisch, Helaas moesten we nog steeds meer dan een uur buiten wachten, Het huis was in principe schoon, maar er zaten wat pluisjes en haren op het beddengoed, Over het algemeen was het een kort, aangenaam verblijf, maar met een beetje stress vooraf

Bendtsen
Verblijf van 18 februari 2023 tot 26 februari 2023
1 maart 2023

De accommodatie was klein, maar zeer gezellig, We hadden wat problemen met inchecken, omdat ik de code voor de sleutelkluis niet van tevoren had ontvangen, Na verschillende telefoontjes en e-mails naar de huismeester kregen we uiteindelijk de code telefonisch, Helaas moesten we toch meer dan een uur buiten wachten, Het huis was over het algemeen schoon, maar er waren wat pluisjes en haar op het beddengoed, Al met al was het een kort, aangenaam verblijf, maar met wat stress vooraf,

Włudarczyk
Verblijf van 10 februari 2023 tot 18 februari 2023
21 februari 2023

Obsessie voor een onopvallende locatie! Slechts een korte veerboottocht naar het historische centrum en midden in de natuur. De airconditioning hield het koel, wat een must was. Ik kom zeker nog een keer terug.