Modern tuinhuis, Algorfa 10-67130-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit moderne vakantiehuis met 3 slaapkamers, gelegen in het charmante stadje Algorfa aan de Costa Blanca, is een perfect toevluchtsoord voor gezinnen of vrienden en biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 gasten. Met een weelderige privétuin, een gedeeld zwembad en een volledig uitgeruste keuken biedt het alles wat u nodig heeft voor een ontspannen en aangenaam verblijf. Het huis beschikt over een lichte woonkamer en een goed uitgeruste keuken met een oven, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en meer, ideaal om maaltijden te bereiden na een dag verkennen. Geniet van zonnige middagen met een sissende barbecue in de tuin of ontspan bij het zwembad. Een wasmachine en droger bieden gemak voor een langer verblijf en er is parkeergelegenheid op het terrein. Verken nabijgelegen steden zoals Ciudad Quesada, Torrevieja en Elche, of sla een balletje op de golfbaan op slechts 5 km afstand, waar ook tennisfaciliteiten zijn. Het strand en andere kustattracties zijn gemakkelijk te bereiken en de luchthaven van Alicante ligt op 52 km afstand.
Extra informatie
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
TV (satelliet, geen Nederlandse zender(s))
eettafel
zithoek
verwarming (elektrisch, hout)
airconditioning
waterkoker
broodrooster
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
magnetron
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed (160 x 200 cm)
TV (flatscreen)
airconditioning
douche
wastafel
toilet
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed (160 x 200 cm)
TV (flatscreen)
airconditioning
2-pers. bed
TV (flatscreen)
bad met douche
wastafel
toilet
afwasmachine, tuin (privé), tuinmeubilair, ligbedden, parking, parasol, strijkplank
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed
- Tegen lokaal tarief (Op aanvraag)
- Kinderstoel
- Tegen lokaal tarief (Op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 7e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig huis Er ontbreekt een parasol voor de buitentafel; de bestaande is te klein.
Prima huis alleen is de ruimte om de eettafel erg krap door een kast die bij het raam staat. Ook waren er te weinig bier en wijnglazen aanwezig voor een 6 persoons huis. Matrassen lagen prima en verder alles aanwezig voor een fijn verblijf.
De villa was prachtig en brandschoon, uitgerust met alles wat we nodig hadden
Dit is de tweede keer dat we hier verbleven. Het is een prachtig gebied, lekker rustig. Het huis is schoon en gezellig met alles wat u nodig heeft - volledig uitgeruste keuken enz. De huiseigenaar Tracey is erg aardig om mee te praten, gemakkelijk te contacteren enz. Zal er graag weer verblijven! Bedankt.
Het vakantiehuis was goed uitgerust met alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De keuken had alle benodigde apparatuur, waardoor koken een fluitje van een cent was. Het was ook fijn om een schoon zwembad te hebben om in te ontspannen. We waardeerden de nabijheid van Ciudad Quesada en Elche, wat leuke dagtochten mogelijk maakte. Al met al een aangename en praktische ervaring.
Het zwembad bevindt zich buiten het huis
Uitstekende vakantiewoning, de bedden zijn supercomfortabel en elke kamer heeft airconditioning. Het is een serene en rustige plek, perfect om te ontspannen. Het huis heeft een moderne uitstraling met alle nodige voorzieningen.
Huis is prima. Rustige ligging. We hebben het keurig naar onze zin. Minpunt is dat het dakterras blijkbaar verhuurd is aan de lokale vogels.
Zeer schoon en net onderhouden huis en tuin, heel rustig gelegen. Zeer dichtbij winkels en restaurants en cafés.
Heerlijke vakantie gehad. Een fantastisch huisje waar we in zaten. Super schoon en netjes, elke kamer beschikte over een airco wauw! De tuin was ook heerlijk om in te zitten, het terrasje maakten het zo gezellig. Buiten het huisje super vriendelijke eigenaar en verder genoeg dingen te doen in de omgeving. Erg kindvriendelijk ook.
Geweldig huis, slechts één ding: zou wat fris/nieuw beddengoed/linnen kunnen gebruiken
Alles was precies zoals op de foto's, we voelden ons zeer comfortabel en tevreden ondanks de winter
Tracy was fantastisch, het ophalen en afleveren van de sleutels was een fluitje van een cent
De villa was prachtig, brandschoon, elegant ingericht en gelegen in een rustige omgeving. Tracy was erg behulpzaam met de rondleiding door de villa en het ophalen en inleveren van de sleutels verliep vlekkeloos. Het is duidelijk dat dit vakantiehuis zorgvuldig wordt onderhouden en van uitstekende kwaliteit is. Een echte aanrader!
De plek was charmant, netjes en modern met een prachtige inrichting. Er waren genoeg handdoeken en keukengerei beschikbaar.
Wij kiezen er altijd voor om hier te blijven
Alles wat we nodig hadden werd voorzien
Heel mooi verzorgde woning met alle comfort Heel rustig gelegen buurt. Hebben er met ons 5 een mooie 14 dagen gehad . Echt een aanrader. Familie Lefevere.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Belvilla by OYO Casa Crispin! Het huis was ruim en prachtig ingericht, waardoor het de perfecte plek was voor ons gezin. We hebben genoten van de avonden in de tuin en het grillen van heerlijke maaltijden. Het gedeelde zwembad was ook een groot succes bij de kinderen! Het verkennen van nabijgelegen steden zoals Torrevieja gaf onze vakantie een extra dimensie. Ik kan deze plek van harte aanbevelen voor gezinnen!
Lo crispin is een soort van klein villa park. Er zitten voornamelijk Engelse mensen. Bij dit huis zit een gezamenlijk zwembad op ongeveer 3 minuten lopen. Het is een mooie omgeving. Torrevieja is een aanrader. Mensen bij het zwembad waren zeer vriendelijk! Het huis is enorm schoon en precies zoals op de foto’s. Op zo’n vijf minuten afstand zit de Lidl. Je bent wel afhankelijk van een auto, er is niets Inc de buurt wat aan te lopen is. Aankomst was rommelig. Het was geen probleem dat we pas rond 2000 uur aankwamen, dus de verhuurder stond al op ons te wachten. Wij hadden van tevoren alle extra kosten al betaald en volgens de verhuurder moesten wij nog kosten betalen. Uiteindelijk hebben we het niet betaald en de volgende dag belvilla gebeld en toen is het opgelost. Het was wel even jammer dat na een reis met twee kleine kinderen je dan een discussie moet gaan voeren over al betaalde kosten.