Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Huisdiervriendelijke ontsnapping in Fauvillers 15-7366-BE1

22 Personen
10 Slaapkamer(s)
10 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €2054 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Verscholen in het rustige dorpje Fauvillers biedt dit charmante vakantiehuis een uitnodigende ontsnapping naar de ongerepte schoonheid van het Luxemburgse platteland. Op slechts een klein eindje rijden van de pittoreske stadjes Martelange, Bastogne en Arlon, biedt deze locatie de perfecte balans tussen rust en cultuur.
Het beste van alles is dat dit een huisdiervriendelijk verblijf is - neem uw harige vrienden mee voor lange wandelingen over de nabijgelegen Ravel-fietspaden en bospaden, of laat ze gewoon ronddwalen in de uitgestrekte buitenruimtes terwijl u ontspant.

Of u nu een ontspannen familie-uitje plant of een natuurrijke retraite met vrienden, de omgeving biedt voor ieder wat wils. Ontdek de aangrijpende geschiedenis van de Slag om de Ardennen in het Oorlogsmuseum in Bastogne, of maak een schilderachtige wandeling langs de oevers van het Lac de la Haute-Sûre, waar zwemmen, suppen en picknicken aan het meer populair zijn in de zomer. Château de la Trapperie, met zijn historische charme en prachtige terrein, is een heerlijke middaguitstap.

Culinaire liefhebbers zullen het waarderen dat ze op slechts enkele minuten afstand van authentieke Belgische eetgelegenheden kunnen genieten. Lokale restaurants in Fauvillers en Rombach serveren stevige streekgerechten die het beste van de Ardense keuken benadrukken. Na een heerlijke maaltijd biedt een rustige avond in de tuin of op het terras de ideale setting om te ontspannen onder de sterrenhemel.
Maak uw verblijf nog onvergetelijker door Le Martin Pêcheur te volgen op Facebook @martinpecheur.be en Instagram @le_martin_pecheur voor lokale tips en verborgen pareltjes. Uw perfecte uitstapje naar het platteland wacht op u!

Parterre
ingang
woonkeuken
waterkoker
fornuis

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

Blender
woon/eetkamer
eettafel
zithoek

bar
toilet
balkon of terras
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
douche

wastafel

toilet
Op de 2e etage
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
ligbad

wastafel

toilet
Op de 3e etage
slaapkamer met badkamer
3x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
ligbad

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
3x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
ligbad

wastafel

toilet
Algemeen
terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, tafelvoetbal
Huisdieren
Max. 2; € 5/dier/nacht
Servicekosten
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Mr Judith Volleberg - van Beek
Verblijf van 19 september 2025 tot 21 september 2025
6 oktober 2025

Heel fijn ruim huis. Kleine verbeterpuntjes: een douchegordijn voor de badkamers met een bad en een maatbeker in de keuken. verder zeer fijne woning!

Strzelecki
Verblijf van 25 januari 2025 tot 5 februari 2025
8 februari 2025

Ruim en schoon, perfect voor grote groepen. De tuin was heerlijk voor onze huisdieren.

Kingsley
Verblijf van 15 augustus 2024 tot 27 augustus 2024
30 augustus 2024

Ruim en luxe huis, perfect voor grote groepen. De tuin was heerlijk voor onze huisdieren om van te genieten.

Aenne
Verblijf van 18 mei 2024 tot 1 juni 2024
4 juni 2024

Wat een fantastische plek voor een familiebijeenkomst! De ruimte van het vakantiehuis was perfect voor onze groep van 20 leden. We brachten onze dagen door met het verkennen van nabijgelegen fietspaden en onze avonden met barbecueën in de tuin. Een echte aanrader voor grote groepen!

Visser
Verblijf van 14 april 2024 tot 22 april 2024
25 april 2024

Dit vakantiehuis heeft echt een geweldige sfeer! Perfect voor groepsuitjes, de tuin is ideaal voor speelafspraakjes met huisdieren en de barbecueplek staat klaar voor die heerlijke grillmaaltijden. Bovendien ligt het dicht bij een aantal leuke lokale plekjes. Absoluut een plek om fantastische foto's te maken.

Ingolf
Verblijf van 21 maart 2024 tot 2 april 2024
5 april 2024

We hebben een geweldige tijd gehad! De kinderen genoten van het waterpark op het terrein, terwijl de volwassenen ontspanden in de tuin. De keuken was goed uitgerust om onze maaltijden te bereiden. Een perfect uitje voor gezinnen of groepen vrienden!

Rosa
Verblijf van 10 maart 2024 tot 17 maart 2024
20 maart 2024

Ons verblijf in het luxueuze vakantiehuis in Fauvillers was absoluut perfect voor onze familiebijeenkomst! Met 10 ruime slaapkamers hadden we meer dan genoeg ruimte om iedereen comfortabel te huisvesten. De tuin was een hit bij de kinderen en onze twee honden, die vrij rond konden rennen terwijl we genoten van barbecues in de zon. We hebben ook geprofiteerd van de nabijgelegen mountainbikeroutes, die fantastisch waren. Het lokale restaurant op slechts 3 km afstand serveerde een aantal van de beste maaltijden die we in tijden hebben gehad. Een echte aanrader voor een groepsuitje!

Svanhilda
Verblijf van 23 januari 2024 tot 2 februari 2024
5 februari 2024

Geweldige locatie op slechts 3 km van het stadscentrum van Fauvillers. Genoten van fietsen op nabijgelegen paden en barbecueën in de privétuin.

Pascal
Verblijf van 9 januari 2024 tot 18 januari 2024
21 januari 2024

Ruim en comfortabel! De slaapkamers waren goed ingedeeld en het feit dat er zoveel badkamers waren, was een groot pluspunt. We hadden een klein probleempje met de verwarming, maar de gastheer hielp ons snel. Al met al een heerlijke ervaring!

Müserref
Verblijf van 19 november 2023 tot 1 december 2023
4 december 2023

Schoon en functioneel, dit vakantiehuis voldeed perfect aan onze behoeften. We konden onze huisdieren meenemen, wat een groot pluspunt was. De omgeving is vredig en we hebben genoten van rustige wandelingen in de buurt.

Risteska
Verblijf van 18 september 2023 tot 2 oktober 2023
5 oktober 2023

Gewoonweg wauw! De tuin is perfect voor zonnige dagen en de mountainbikeroutes in de buurt zijn een groot pluspunt. Gratis wifi en parkeren? Reken maar op mij. Al met al een geweldige plek voor een ontspannen uitje met vrienden of familie.

Mr Koen van Limbergen
Verblijf van 12 mei 2023 tot 14 mei 2023
21 mei 2023

Very good price/quality ratio, kind host, and nice living area

Mr Ietse Venhuizen
Verblijf van 21 april 2023 tot 23 april 2023
28 april 2023

We hadden een geweldig weekend! Het feit dat het ooit een hotel was en nog steeds zijn doel goed vervult, getuigt van zijn duurzaamheid en functionaliteit. Het buitenterras met uitzicht op de tuin en de rivier klinkt als een prachtige plek om te ontspannen en tot rust te komen. Hoewel de badkamers misschien wat verouderd waren, is het geweldig om te horen dat het karakter aan de accommodatie heeft toegevoegd. In een wereld waar veel hotels en accommodaties een generieke, moderne uitstraling hebben, kan het verfrissend zijn om ergens te verblijven met een beetje geschiedenis en persoonlijkheid.

Kasper De Visser
Verblijf van 7 oktober 2022 tot 10 oktober 2022
1 november 2022

Beautiful garden and sufficient room for lots of guest. Kitchen easy to use. Loved staying there.

Eva
Verblijf van 9 augustus 2022 tot 19 augustus 2022
22 augustus 2022

We hebben een prettig verblijf gehad in dit vakantiehuis. De indeling is ideaal voor grotere groepen en het feit dat er zoveel badkamers waren, was een uitkomst. Het is een beetje afgelegen, maar dat heeft juist bijgedragen aan de rust van ons verblijf.

Amra Sacic
Verblijf van 10 juni 2022 tot 13 juni 2022
16 juni 2022

We came here to play boardgames with 22 people. The location is perfect for this. There is more than enough tablespace, the kitchen is big enough and everything is spacious. The rooms were clean although outdated, but we were fine with that. Only annoyance for us was the dishwasher. It didn't work properly and dishes would come out dirty. You had to turn it on multiple times for a good result. Everything else was great.

Mr Ellen Oomen
Verblijf van 13 mei 2022 tot 15 mei 2022
6 juni 2022

We hebben een heerlijk weekend gehad in deze accomodatie. Zo netjes schoongemaakt kom je vakantie woningen zelden tegen! Fijne tuin aan riviertje. Grote keuken. Alleen het warm water vpor douche en bad is te snel op voor het aantal gasten

Mr Jens Motmans
Verblijf van 8 april 2022 tot 10 april 2022
14 april 2022

Leuk verblijf voor grote groepen! Leuke grote lobby/eetruimte, praktische grote keuken, verschillende kamers met eigen badkamer. Verder was het ook een ideale uitvalsbasis voor zeer mooie wandelingen. Enige minpuntje is dat het moeilijk warm te krijgen is.

Kubinová
Verblijf van 30 maart 2022 tot 7 april 2022
10 april 2022

Het huisje was prachtig en schoon. Onze kinderen waren dol op de tuin en we hebben genoten van het lokale restaurant op korte rijafstand. Het was een geweldige plek voor een weekendje weg, hoewel we wel wat meer eetgelegenheden in de directe omgeving hadden kunnen gebruiken.

Mr Peter de Bruijne
Verblijf van 30 december 2021 tot 6 januari 2022
8 januari 2022

Hartstikke mooi huis, gave keuken en mooie wandelplek. Enige minpuntje is het douchen in het bad met mijn lengte. Super aardige mensen en goede service.

Ilse Vandeput
Verblijf van 18 november 2021 tot 21 november 2021
21 november 2021

Ik ben vooral zeer ontevreden over Belvilla zelf!!! Wij zijn amper in het huis geweest. Kregen bericht dat we een hoog riscico contact hadden gehad en hebben onmiddellijk ons verblijf moeten stoppen. We zijn in het totaal 2 uren daar geweest in plaats van de voorziene 4 dagen. Toen ik de Belvilla noodlijn belde om dit te melden kreeg ik een zeer onvriendelijke mevrouw aan de lijn die mij nog eens de les ging spellen dat ik maar een beter annulatieverzekering had moeten nemen. Ook de eigenaares was niet bereid ons ook maar iets terug te betalen ook al hadden wij geen gas, elektrichteit of wat dan ook gebruikt en was er geen poetsbeurt nodig. Het zijn rare tijden voor iedereen maar afgeblaft worden aan de telefoon door Belvilla verdient niemand in deze situatie het was al erg genoeg dat ons weekend in duigen viel !!!!

Hilde Umans
Verblijf van 24 september 2021 tot 26 september 2021
11 oktober 2021

Met onze grote familie was het heerlijk verblijven in dit voormalig hotel: voldoende kamers en badkamers, ruime leefruimte geschikt voor jong en oud, groot terras. Wifi-bereik niet overal even sterk wat soms tot frustratie leidt bij de jongeren. Uitgebreide keuken met een industrieel afwasmachine, handig en snel. Het keukengerei was wat summer: geen thee- of waterkannen, geen mixer, reserve bestek zou handig zijn, en een paar goeie keukenmessen en grote tassen/kommen voor soep. Mooi gelegen vlakbij een rivier waar de kinderen in konden spelen. Alleen goed uitkijken om de straat over te steken naar de geparkeerde auto's omdat de vakantiewoning in een bocht van een doorgangsweg ligt. Goed bereikbaar. Vriendelijke en behulpzame gastvrouw die alles goed uitlegt.

Familien
Verblijf van 5 juli 2021 tot 16 juli 2021
19 juli 2021

Een heerlijke vakantie op het platteland! De omgeving rond Fauvillers is prachtig en we hebben genoten van de fietstochten. Het huis zelf was van alle gemakken voorzien en we voelden ons er meteen thuis. Zeker een aanrader voor een groot gezin!

Jagt-veld
Verblijf van 27 mei 2021 tot 7 juni 2021
10 juni 2021

We verbleven hier voor een familiebijeenkomst en eerlijk gezegd was het geweldig. Het huis is enorm en heeft alles wat je nodig hebt. De keuken was goed uitgerust en we vonden het heerlijk om in de tuin te barbecueën. Bovendien is de locatie superrustig; een fijne afwisseling van de drukte van de stad. Het is maar een korte rit naar het stadscentrum waar een aantal geweldige lokale eetgelegenheden te vinden zijn. Zeker een aanrader voor een leuk uitje met vrienden of familie!

Michelle
Verblijf van 18 april 2021 tot 26 april 2021
29 april 2021

Geweldige plek voor een weekend met vrienden. Veel kamers en comfortabele bedden. Er was genoeg ruimte voor iedereen. De bar was fijn om te ontspannen na een lange dag fietsen over de paden. Het enige nadeel was dat de WiFi soms wat zwak was, maar we zijn er toch in geslaagd. Kortom, een fantastisch verblijf!

Krienus
Verblijf van 24 maart 2021 tot 3 april 2021
6 april 2021

Het huis heeft een gezellige charme met voldoende ruimte voor iedereen. We waren dol op het tuinmeubilair waar we heerlijk konden zitten en van de zon konden genieten. De lokale cultuur was heerlijk om te verkennen, op slechts een klein eindje rijden. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een groepsretraite.

Ms Marianne De Coster
Verblijf van 18 september 2020 tot 21 september 2020
8 oktober 2020

Zeer mooie plek vooral als het goede weer je vergezelt tijdens het verblijf Ideaal huis voor een verblijf in "grote" familie

Agneta
Verblijf van 20 september 2020 tot 29 september 2020
2 oktober 2020

Ruim! 10 slaapkamers voor 22 personen is waanzinnig. Super schoon en gezellig. De keuken is van alle gemakken voorzien, dus koken voor iedereen was een fluitje van een cent. Ontspannen sfeer in Fauvillers, plus een coole bar op het terrein. Een 10/10 aanrader voor een familiereünie.

Mr Jurgen Gielen
Verblijf van 24 juli 2020 tot 31 juli 2020
3 augustus 2020

wel wat verouderd, maar proper. omgeving is super. vlak naast ravel ( die soms wel stijl is, dus geen echte ravel zoals die zou moeten zijn ) koelcel werkt niet, dus extra frigo vragen want enkel ijskast met 3 vriesladen is te weinig voor een huis waar 22 man kan slapen ( wij hebben zo'n klein van red-bull gekregen en dat was zeer welkom ) Eigenares spreekt enkel Frans, maar dochter ook Engels en is zeer vriendelijk en behulpzaam. Er is een wasmachine, maar achter gesloten deuren, maar ze heeft toch enkele malen onze koerskleren gewassen ( netjes meenemen ! )

Lühr
Verblijf van 21 juni 2020 tot 28 juni 2020
1 juli 2020

Ik verbleef hier met vrienden voor een feestje en we hebben een geweldige tijd gehad. Het huis is enorm en de buitenruimte is perfect voor een barbecue. Het nabijgelegen Parc Naturel Haute Sûre was geweldig voor onze mountainbike-avonturen. Ik kom zeker terug!

Mr Wim Desmet
Verblijf van 27 december 2019 tot 3 januari 2020
10 januari 2020

We waren met een groep van 20 personen, ouders en kinderen. De kinderen hadden hun kamer op de 3e verdieping ingepalmd en wijzelf kozen kamers op de 1e en 2e verdieping. De living was zeer ruim en de industriele keuken was super om met 20 man te verblijven.