Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Familiehuis Bocholt, Bocholt 11-0593-BE1

10 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
4 huisdier(en)
vanaf €515 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit moderne vakantiehuis met 3 slaapkamers in Bocholt, België, is de perfecte plek voor gezinnen of kleine groepen tot 10 gasten. Met airconditioning, een omheinde tuin en een breed scala aan kindvriendelijke voorzieningen is het ontworpen voor comfort en plezier.

Het huis beschikt over een ruime woonkamer met een pelletkachel, een volledig uitgeruste keuken en twee badkamers. Kinderen zullen genieten van de trampoline, schommel, Nintendo Wii en bordspellen, terwijl volwassenen kunnen ontspannen op het gemeubileerde terras met een glas wijn. Er is ook een barbecue, wifi en gratis parkeergelegenheid op het terrein.

Op slechts 250 meter van het stadscentrum vindt u restaurants, winkels en een rivier om te vissen (500 meter) op loopafstand. Verse broodjes zijn verkrijgbaar bij een bakker op slechts 4 km afstand en er zijn fietsen te huur in de buurt om de schilderachtige omgeving te verkennen.

Extra's: – Meer dan 4 huisdieren toegestaan (op aanvraag) – Wasmachine en vaatwasser – Ideaal voor familievakanties en natuuruitjes.

Parterre
hal
zitkamer
TV
kachel (Pellet)

zithoek (10 personen)

streamingservice
woonkeuken
eettafel (10 personen)
waterkoker

fornuis (4 kookplaten, keramisch)

afzuigkap

koffiezetapparaat

espresso apparaat

oven

magnetron

afwasmachine

Blender

Staafmixer
slaapkamer
2-pers. bed (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken, 160 x 200 cm)
badkamer
ligbad
2x douche

2x wastafel
sanitaire ruimte
wastafel
toilet
wasruimte
koel-/vriescombinatie
airconditioning
terras
Op de 1e etage
slaapkamer
2x 2-pers. hoogslaper (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken)
slaapkamer met badkamer
2x 2-pers. hoogslaper (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken)
douche

wastafel
sanitaire ruimte
wastafel
toilet
airconditioning
Algemeen
stapelbed, bad of douche, wasmachine, tuindeuren, tuin (privé, omheind, aangelegd), tuinmeubilair, BBQ, parking, trampoline, parasol, speeltoestellen, kinderbed, gezelschapsspellen, Zonnescherm, Schommel
Borgsom
€ 250 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
Huisdieren
Max. 4; € 10/dier/verblijf (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wasmachine
Inclusief
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Mr Jenifer Mahoney
Verblijf van 29 september 2025 tot 3 oktober 2025
19 november 2025

Al met al was onze ervaring niet bevorderlijk voor een huisdiervriendelijk of vredig huis. Ik raad ten zeerste aan een andere plek te zoeken die begrijpt dat honden verharen, geen blaffende honden heeft die agressief over de schutting in de aangrenzende tuin rennen, geen hanen die om half vier 's nachts op stok gaan, geen kieren onder de schutting waar je gemakkelijk onderuit kunt komen en geen blootstelling aan een veelgebruikte straat. Toen we het huis binnenkwamen, lagen er haren achtergebleven. Voor ons persoonlijk was dat geen probleem, omdat we het leven met huisdieren begrijpen en weten dat dit huis werd aangeprezen als een huisdiervriendelijk huis. Er stond een zelfgemaakte pot jam klaar om ons te begroeten. Het huis was grotendeels CO2-neutraal, wat een pluspunt was. Helaas liep de badkamer tijdens het douchen bijna over in de gang. Nadat ik de douche had stilgezet om de overstroming, bedekt met zeep, onmiddellijk te verhelpen, moest ik me beetje bij beetje afspoelen om het water de kans te geven weg te lopen. Vanwege de situatie met de blaffende hond die het terrein en het kippengaas op één lijn hield, voelden we ons niet veilig om onze honden vrij te laten rondlopen. Ze waren de hele reis aangelijnd, wat op zijn best teleurstellend was. De grootste teleurstelling kwam toen we vertrokken. We kregen een sms'je waarin stond dat er hondenhaar op de deken en gordijnen zat en dat deze professioneel gereinigd moesten worden. Ten eerste was het beddengoed niet gebruikt en direct in de kast in de slaapkamer gelegd. De eigenaar kon dit bevestigen. Ten tweede was het beddengoed inbegrepen in de huurprijs, dus waarom zou dat een probleem zijn? Ten derde, als dit echt een hondvriendelijk huis is, verwacht dan dat er hier en daar wat haar zit. Ik zei dat we de deken niet hadden gebruikt en kreeg een foto waarop hooguit een stukje stof op de deken te zien was. Vervolgens werd ons verteld dat de gordijnen professioneel gereinigd moesten worden. Ze konden geen foto laten zien om dit te staven. Onze honden deden niets anders dan zich als honden gedragen en naar de glazen deuren lopen, waar ze zich bevonden, om naar buiten te gaan. Deze gordijnen in kwestie liepen tot aan de vloer en bedekten de hele glazen wand en deuren, dus ze waren niet te vermijden. Ter verduidelijking: ze waren niet vies, gewoon haren. Dit alles was de perfecte combinatie voor een angstige ervaring voor onze honden en ons.

Ms Madeline M.S. Waardeloo
Verblijf van 31 oktober 2025 tot 3 november 2025
3 november 2025

Gastvrouw ontzettend aardig en reageerd snel op vragen. Huis was schoon en alles was duidelijk in gebruik. Omheinde tuin met onze 6 honden was fantastisch!

Mr Tom Boucquiaux
Verblijf van 27 oktober 2025 tot 31 oktober 2025
31 oktober 2025

Fantastisch groot en mooi huis. Top gast vrouw en gast heer.

Mr Jessica Lühr
Verblijf van 9 augustus 2025 tot 23 augustus 2025
26 augustus 2025

Wir hatten einen sehr schönen Aufenthalt, die Gastgeber waren sehr freundlich und haben uns immer gute Tipps gegeben. Wenn wir was hatten, waren sie sofort da. Sehr zu empfehlen! 😊

Ms Hilde Diegenant
Verblijf van 12 juli 2025 tot 19 juli 2025
19 juli 2025

Ons verblijf was zeer aangenaam. Het huisje was tiptop in orde.

Mr Silga Rizova
Verblijf van 30 juni 2025 tot 12 juli 2025
3 juli 2025

Het is een fantastische plek!! Geen woorden voor! Ik raad het iedereen aan die op vakantie gaat naar België.

Mr luc Brusselaers
Verblijf van 6 juni 2025 tot 13 juni 2025
12 juni 2025

Alles aanwezig wat nodig was, mooie omgeving, praktisch ingericht huis, tuin omheind wat goed was voor de hond Geen klachten integendeel.

Mr Elias Heyrman
Verblijf van 16 mei 2025 tot 18 mei 2025
18 mei 2025

Zeer praktisch en mooi verblijf voor een grote groep! Temidden van mooie natuur en op fietsafstand van de Achelse Kluis. Aanrader!

Ms Monique Pijnaker
Verblijf van 25 april 2025 tot 28 april 2025
27 april 2025

We hebben ontzettend genoten van ons verblijf in Villa Vrolité. Een heerlijk huis met een fijne leefkeuken die van alle gemakken voorzien is. De kinderen hebben genoten van de fantastische tuin met trampoline en ruim grasveld voor al het speelplezier. Daarnaast is er ook heerlijk plek om in of buiten de zon te zitten en te genieten van de rust. Een brede ruime oprit voor alle auto’s, ideaal met aankomst en vertrek, maar ook ideaal voor parkeren. We raden een verblijf hier ten zeerste aan.

Vestjens
Verblijf van 30 januari 2025 tot 11 februari 2025
14 februari 2025

Geweldig vakantiehuis! Het was ruim en had een gezellige sfeer, De locatie is ideaal om de omgeving te verkennen, inclusief enkele prachtige parken, We genoten ervan om samen in de keuken te koken en buiten te dineren, De eigenaar was erg vriendelijk en responsief, wat ons verblijf nog beter maakte

Bardelli
Verblijf van 14 november 2024 tot 24 november 2024
27 november 2024

We hebben echt genoten van ons verblijf! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met de Nintendo Wii en de buitenspeeltoestellen. De eigenaar was supervriendelijk en behulpzaam, wat alles makkelijker maakte.

Stephanie
Verblijf van 9 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

Het huis was schoon en goed onderhouden. We vonden het geweldig dat we onze huisdieren mee konden nemen. De omgeving is rustig en perfect voor mooie wandelingen.

Skomedal
Verblijf van 13 juli 2024 tot 21 juli 2024
24 juli 2024

Uitstekende accommodatie! Alle faciliteiten op hoog niveau. Een aangename verrassing was de trampoline in de tuin. Jammer dat we niet in de villa konden verblijven en de barbecue niet konden gebruiken, hoewel alles wat nodig was (voorgerechten en meer) klaarstond.

Mr Johan van Arendonk
Verblijf van 7 juni 2024 tot 14 juni 2024
14 juni 2024

Het is een perfect huis, mooi ingericht, zeer veel licht door de glazen wand naar de tuin, grote speelgras met trampoline en schommels. Alles is aanwezig van keukengerei, spelletjes, wasmachine. Zeer goede wifi. bijzonder aanrader voor een groot gezin.

Schönfeld
Verblijf van 20 februari 2024 tot 27 februari 2024
1 maart 2024

Het huis was ruim en schoon, precies wat we zochten voor onze familievakantie. Het had alles wat we nodig hadden, van een goed uitgeruste keuken tot een gezellige woonkamer. We genoten van onze avonden op het terras met een glas wijn. Bovendien had de bakker in de buurt 's ochtends de lekkerste verse broodjes!

Hallhagen
Verblijf van 22 oktober 2023 tot 1 november 2023
4 november 2023

Wat een fantastische plek! Er is zoveel te doen in de buurt, zowel voor stellen als gezinnen. De natuur is prachtig en het eten bij "zus en zo" is superlekker.

Mr Dirk Almond
Verblijf van 7 september 2023 tot 11 september 2023
12 september 2023

Wij verbleven in september in totaal 4 nachten in Villa Vrolite met 7 personen. Een grote tuin met trampoline verwelkomde ons en een heel groot terras met een geweldige eetbank. Airconditioning zorgde voor aangename temperaturen in huis als de buitentemperatuur 30 graden was. Er zijn voldoende douches en toiletten. De keuken is uitgerust met alles wat u nodig heeft, van een fornuis tot een magnetron en 2 koelkasten. Zo goed. De bedden waren een beetje te smal voor mijn persoonlijke normen. Lekker groot voor 1 persoon, maar te klein voor 2. Maar dat is het enige punt waarover ik te klagen heb. De communicatie met de verhuurders verliep altijd vriendelijk en ze stelden zich zelfs aan ons voor. Vragen werden altijd zo snel mogelijk beantwoord. De woning ligt aan een rustige straat en is toch goed te bereiken. Mijn hoogtepunt was de ijscoman, “mmm heerlijk”. We voelden ons zeer comfortabel en zouden het opnieuw boeken. Hartelijke groeten D. Amandel

Huldin
Verblijf van 16 juni 2023 tot 30 juni 2023
3 juli 2023

We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis. De keuken was van alle gemakken voorzien, wat koken gemakkelijk maakte. Bovendien was de airconditioning een uitkomst in de hitte. Ik zou het zeker aanbevelen!

De Busscher
Verblijf van 5 mei 2023 tot 15 mei 2023
18 mei 2023

Heerlijk verblijf in een prachtig huis met een mooie tuin, Perfect voor onze honden en met uitstekende faciliteiten

Jodłowski
Verblijf van 2 november 2022 tot 11 november 2022
14 november 2022

We hebben ons hier uitstekend vermaakt met onze kinderen! Ze waren dol op de Nintendo Wii en de schommels in de tuin. Het huis is van alle gemakken voorzien en we waardeerden de extra badkamers. Er was wel wat straatlawaai, maar dat mocht de pret niet drukken. Al met al een comfortabel verblijf.

Mr willems patrick
Verblijf van 1 november 2022 tot 8 november 2022
9 november 2022

Goede ontvangst door de 2 vriendelijke verhuurders. Alles is aanwezig en grote afgesloten tuin ideaal voor hondjes en kinderen. Wel zou de website aangepast mogen worden dat de wasmachine niet mag gebruikt worden. Voor ons geen probleem, maar voor ouders met kinderen misschien wel. Voor de rest een top woning. Een aanrader!!!

Wihk
Verblijf van 15 oktober 2022 tot 28 oktober 2022
31 oktober 2022

We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis in Bocholt! De tuin was perfect voor onze kinderen, die dol waren op de trampoline en de speeltoestellen. De locatie is superhandig, op korte loopafstand van het centrum waar we leuke restaurants vonden. De airconditioning was een uitkomst op de warme dagen. Een echte aanrader voor gezinnen!

Noëlla Coenen
Verblijf van 10 oktober 2022 tot 14 oktober 2022
22 oktober 2022

Fantastische accomodatie met grote afgebakende tuin voor de honden. Alleen spijtig dat er geen winkel met levensmiddelen, bakker of restaurants op wandelafstand waren op wandelafstand

Belvo
Verblijf van 18 september 2022 tot 29 september 2022
2 oktober 2022

De tuin is prachtig en ik vind het heerlijk om op de trampoline te spelen.

Yves Potums
Verblijf van 15 juli 2022 tot 22 juli 2022
7 augustus 2022

Wij hebben al meteen een weekje geboekt voor 2023! Ruime en nette woning met alles erop en eraan, airco kwam goed van pas, vriendelijke ontvangst, netjes gekuist, ruime frigo's en diepvriezer, rustige ligging, mooie fietsroutes ... SUPER!

Martine Stockmans
Verblijf van 17 juni 2022 tot 20 juni 2022
20 juni 2022

We hebben genoten van het vakantiehuis in Bocholt samen met de kinderen, kleinkinderen en 3 honden. Dankzij de air-conditioning hebben wij het hete weer op zaterdag goed overleefd.

Mr Armand Van Litsenborg
Verblijf van 4 april 2022 tot 8 april 2022
9 april 2022

Zeer mooie vakantiewoning , gelegen in een rustige omgeving. Ondanks het slechte weer toch mooie wandeltochten en leuke ervaringen opgedaan . Kleinkinderen hebben zich heel goed geamuseerd! Super vriendelijke gastvrouw en gastheer! We komen zeker nog eens terug . Groetjes Fam. Van Litsenborg.

Jolanda Luitjes
Verblijf van 3 januari 2022 tot 7 januari 2022
6 januari 2022

Heerlijk huis, uitgebreide keuken om uitgebreid te kunnen koken. Een kast met allerlei spellen, wat ons goed uitkwam op de regenachtige dagen. En niet te vergeten het leuke contact met Caroline die altijd voor haar gasten zal klaarstaan. Hartelijk dank!

kocherlakota
Verblijf van 11 december 2021 tot 20 december 2021
23 december 2021

Leuke plek voor een familie-uitje, alles wat we nodig hadden was er, en de tuin was heerlijk om in te ontspannen, een beetje ver van de bakker, maar de moeite waard voor de rust

Lut Heyndrickx
Verblijf van 29 oktober 2021 tot 2 november 2021
16 november 2021

Fijn huis, goed uitgerust, afgesloten tuin. ontspanningsmogelijkheden zowel binnen als buiten. vriendelijke ontvangst door de eigenaars.

Ms Wendy Stroobant
Verblijf van 20 augustus 2021 tot 27 augustus 2021
27 augustus 2021

Een leuke week achter de rug. Een ideale uitvalsbasis voor leuke uitstappen, wandelingen en fietstochten. Een zalig huisje met al het nodige comfort. Leuke ontvangst door de eigenaars. Ze wonen vlakbij en staan je direct te woord bij een vraag. Voor 10 personen lijkt het ons wat te krap, ideaal voor 2 gezinnen met kids. Kortom, een absolute aanrader!!!

Bergsma
Verblijf van 26 juli 2021 tot 2 augustus 2021
5 augustus 2021

Zeer aangenaam verblijf gehad met onze vriendengroep van 11 mannen, Schone kamers, veel voorzieningen zoals televisie en spellen, Ruime tuin en een goede keuken, Voldoende parkeerruimte

Mr Tony Van Meel
Verblijf van 7 juni 2021 tot 14 juni 2021
20 juni 2021

Wij zijn zeer hartelijk ontvangen. Het huisje was zeer netjes. Ook de omheinde tuin was leuk om in te vertoeven. We hadden zalig weer en het is een ideale omgeving om lekker te gaan wandelen met de hond.

Mr Stijn Vansteenbrugge
Verblijf van 31 mei 2021 tot 4 juni 2021
5 juni 2021

Als je op zoek bent naar een moderne én gezellige vakantiewoning, dan is deze wel perfect. Mooi uitgerust, heel proper, ruime kamers, grote badkamer, leuke leefkeuken en gezellige tuin met schommel voor de kids. Leuke natuurgebiedjes in de buurt, op 20min van toeristische trekpleisters in Peer, Lommel,... etc. Heel vriendelijke ontvangst en instant-antwoorden bij extra vragen. Wij komen zeker terug!

Rossignuolo
Verblijf van 13 mei 2021 tot 24 mei 2021
27 mei 2021

Dit vakantiehuis is een geweldige keuze voor een ontspannen vakantie. We waardeerden vooral de omheinde tuin, waar onze hond vrij kon rondlopen. De eigenaren waren erg behulpzaam en we voelden ons gedurende ons hele verblijf welkom. De locatie is rustig, maar toch dichtbij genoeg om lokale bezienswaardigheden te verkennen.

Kropiewnicka
Verblijf van 7 mei 2021 tot 16 mei 2021
19 mei 2021

Geweldige plek voor gezinnen! De tuin is supermooi en de kinderen vonden de trampoline geweldig.

Ivo Corthaut
Verblijf van 7 mei 2021 tot 14 mei 2021
16 mei 2021

Heel aangename week beleefd, alles was verzorgd en netjes. Werden goed ontvangen, zeker een aanrader.

Evelien Plaetevoet
Verblijf van 19 april 2021 tot 23 april 2021
28 april 2021

Tof huisje, mooi ingericht, gezellig, voorzien van al het nodige. Tuin goed omheind, voor onze kleine hondjes werd er nog een extra draad voorzien, superleuk! We voelden ons meteen welkom, vriendelijk onthaal. Eigenaars goed bereikbaar voor vragen enzo. Hele lieve mensen.

Kristof
Verblijf van 15 februari 2021 tot 19 februari 2021
22 februari 2021

Was heel goed,,, alles erop en eraan, Fantastische

Tijs
Verblijf van 11 februari 2021 tot 14 februari 2021
17 februari 2021

Fantastisch weekend in een prachtig huis van 2 super aangename mensen, Bedankt voor het fijne verblijf, Aanrader voor wie van wandelen en fietsen houdt en wil uitrusten in een super gezellig huis met alles erop en eraan,

Théron
Verblijf van 24 januari 2021 tot 7 februari 2021
10 februari 2021

Het personeel is ontzettend gastvrij, het huis is goed uitgerust, er is veel speelgoed aanwezig, een grote tuin en de automatische verwarming is erg efficiënt!

Petronella Wittouck
Verblijf van 21 december 2020 tot 28 december 2020
29 december 2020

Bij aankomst werden we door een jong vriendelijk koppel ontvangen. Zij maakten ons meteen wegwijs maakte doorheen het huis.

Blijleven
Verblijf van 26 november 2020 tot 7 december 2020
10 december 2020

Zeer ruim met veel ruimte voor iedereen, Schoon en comfortabel, De locatie is perfect, dicht bij restaurants en het centrum

Snijder
Verblijf van 26 november 2020 tot 6 december 2020
9 december 2020

Ik hield van de indeling van de plek, De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was ruim genoeg voor ons allemaal, De BBQ was een leuke toevoeging voor avondlijke kookpartijen

Hentrich
Verblijf van 21 oktober 2020 tot 3 november 2020
6 november 2020

Een heerlijke plek om te ontspannen! Het interieur was modern en goed onderhouden. We brachten onze dagen door met fietsen in Bocholt en genoten van het vissen in de nabijgelegen rivier. De barbecue was erg handig voor onze familiemaaltijden buiten. Al met al een geweldige ervaring met voldoende ruimte voor iedereen.

Riesthuis
Verblijf van 23 oktober 2020 tot 1 november 2020
4 november 2020

Ruim huis met veel voorzieningen! Airconditioning, twee toiletten, twee badkamers, Goed uitgeruste keuken, Mooie tuin met trampoline en speeltoestellen, Zeer schoon en zeer vriendelijke eigenaren, Op 10 minuten van een Colruyt en Spar, Bakker in de buurt