Geweldige villa met balkon 153-56425-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
De villa in Rogovici heeft 3 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 8 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 145 m² issmaakvol gemeubileerde en is goed belicht, met uitzicht de tuin en het zwembad. De woning bevindt zich op 3 km van de supermarkt "Tommy, Tar (village)", 5 km van het rotsstrand "Lanterna resort", 5 km van het dorp "Tar", 16 km van het busstation "bus station Porec", 16 km van de waterpretpark "Aquacolors Porec", 20 km van de pretpark "Dinopark Funtana", 20 km van de rivier "river Mirna/ Quieto", 36 km van het warmwaterbronnen "Istarske Toplice/ Istrian Spa", 36 km van de golfbaan "Crveni Vrh", 39 km van het meer "accumulation lake Butoniga", 41 km van het treinstation "train station Pazin", 47 km van het natuurparken "NP Brijuni", 65 km van de luchthaven "airport Pula" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en in een woonwijk. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, 10 m² terras, wasmachine, barbecue, openhaard, strijkijzer, internet (wifi), haardroger, balkon, airconditioning, zwembad privé, overdekte parkeerplaats in het zelfde gebouw, 4 Televisies, satelliet tv (Talen: Engels, Duits). De open keuken, elektrisch fornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.
Kenmerken
kookplaat
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
TV
eettafel
open haard
zithoek
douche
wastafel
toilet
haardroger
2-pers. bed
2-pers. slaapbank
2-pers. bed
airconditioning
2-pers. bed
airconditioning
douche
wastafel
toilet
haardroger
wasmachine, airconditioning, terras, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad (privé), strijkijzer
Bijkomende kosten
- airconditioning
- Included
- Arrival out of schedule
- Included
- Baby high chair
- Included
- Bedlinnen
- Included
- Borgsom
- € 300
- Cot/Crib
- Included
- Eindschoonmaak
- Included
- Huisdieren
- Included
- Internet Access
- Included
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Included
- Parkeren
- Included
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De villa was prachtig ingericht en zeer schoon, Perfect voor onze familie van zes, We genoten van å utforske de nabijgelegen attracties, vooral de prachtige Plitvice-meren,
Zeer schone en ruime villa, we vonden het balkon voor een avondborrel geweldig en het zwembad was een leuke toevoeging, het enige nadeel was de afstand tot enkele attracties, maar nog steeds te doen,
Wij hebben een fantastische week gehad in deze villa! De ruime indeling was perfect voor ons gezin, en de kinderen vonden het privézwembad geweldig. Het nabijgelegen rotsstrand was een leuke bonus, op slechts een paar minuten rijden.
Comfortabel en praktisch. We vonden vooral de nabijheid van de supermarkt en de prachtige stranden in de omgeving prettig. De wasmachine was een echte redding tijdens ons langere verblijf!
Deze villa is een verborgen pareltje! Het balkon was mijn favoriete plek voor mijn ochtendkoffie en de tuin was prachtig onderhouden. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.
Over het algemeen een fijn verblijf. Het zwembad was verfrissend en het balkon bood een prachtig uitzicht op de tuin. De locatie was rustig, ideaal voor een ontspannen vakantie.
Een prachtige villa op een rustige locatie, Het interieur was comfortabel en goed uitgerust, We voelden ons er meteen thuis en de gastvrijheid van het personeel maakte ons verblijf nog beter,
Deze plek overtrof onze verwachtingen! De faciliteiten waren uitstekend en de locatie was rustig maar dichtbij alles wat we wilden zien. De gastheer was ongelooflijk behulpzaam.
Fantastische plek voor gezinnen! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het zwembad en wij vonden de comfortabele leefruimte erg prettig. Het nabijgelegen natuurreservaat was een hoogtepunt van onze reis.