Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa bij de Haven met Sauna 57-1223-NL1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
€1742,26
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom bij uw rustige vakantiebestemming in Cape Helius Holiday Park, perfect gelegen aan de pittoreske haven van Hellevoetsluis. Deze elegante en ruime villa biedt de ideale mix van comfort, charme en kustallure. Op slechts enkele minuten van de historische vestingstad en op 6 km van de Noordzeestranden kunt u genieten van het beste van zowel ontspanning als avontuur. Binnen beschikt de villa over een lichte, open woonkamer met openslaande deuren naar een overdekte veranda en een moderne keuken met inbouwapparatuur, perfect voor het bereiden van maaltijden na een dag aan het water.

Met vier prachtig ingerichte tweepersoonsslaapkamers verdeeld over drie verdiepingen is er ruimte voor de hele groep om te ontspannen. Alle bedden zijn luxe boxspring eenpersoonsbedden, die naar wens als tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden kunnen worden opgesteld. Twee moderne badkamers bieden gemak en voor de ultieme verwennerij kunt u genieten van uw eigen sauna, perfect na een strandwandeling of een wandeling door de haven. Let op: de balkons zijn tijdelijk gesloten vanwege onderhoud, maar uw zonovergoten tuin en gemeubileerd terras met vier ligstoelen bieden voldoende ruimte om buiten te ontspannen.

Ontdek de culinaire scene met nabijgelegen restaurants aan de haven, zoals De Meeuw of Restaurant De Branding, die beide verse zeevruchten en uitzicht op de zonsondergang bieden. De charmante haven uitnodigt tot avondwandelingen en omdat huisdieren niet zijn toegestaan, blijft de villa een rustig, allergeenvrij toevluchtsoord.

Parterre
hal
toilet
woonkamer
TV
keuken
waterkoker
koffiezetapparaat (pads)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
balkon
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
ligbad
douche

wastafel

wastafel
overloop
toilet
Op de 2e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
douche
sauna

wastafel
overloop
balkon
Algemeen
veranda, verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 15,75 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
€ 94,95, of dient het zelf te doen
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 12,75 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 11,65/verblijf
Kinderbed
€ 9/verblijf
Kinderstoel
€ 9/verblijf
Ontbijt
€ 12,50/persoon/nacht
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 90e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 90e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Mr Mario Wietschke
Verblijf van 27 juli 2026 tot 3 augustus 2026
3 augustus 2026

Het huis was erg ruim, maar helaas niet erg schoon, waardoor we ons niet erg op ons gemak voelden.

Ms Krassnig
Verblijf van 22 mei 2026 tot 26 mei 2026
26 mei 2026

We hebben het er fantastisch gehad met ons gezin. We gaan er zeker nog een keer heen.

Mr Kim Körver
Verblijf van 10 april 2026 tot 13 april 2026
13 april 2026

Mooi, rustig park. De huizen zijn ruim en modern. Ons huis keek uit op de haven, prachtig.

Mr Teichrib
Verblijf van 7 april 2026 tot 10 april 2026
11 april 2026

We hadden een probleem. De slagboom wilde niet open en ik moest drie keer heen en weer rennen naar de receptie en terug naar de slagboom voordat hij eindelijk openging. Er reden veel auto's achter ons, die allemaal claxonneerden, maar de jonge blonde vrouw die er op onze aankomstdag werkte, liet me drie keer heen en weer rennen in plaats van meteen de beveiliging te bellen om de slagboom te openen, omdat er een storing of probleem met de camera bij de slagboom zou zijn. De jonge blonde vrouw die er dinsdag werkte, was erg onvriendelijk tegen ons.

Ms Emily Nestler
Verblijf van 27 maart 2026 tot 3 april 2026
3 april 2026

Er ging iets mis met de boeking nadat ik het accommodatietype binnen de deadline had gewijzigd. We hadden een upgrade gekregen van een kleiner naar een groter huis, maar vervolgens hadden we discussies met Belvilla over de vraag of we het bedrag van de oorspronkelijke boeking terugbetaald zouden krijgen. De e-mails en informatie op de websites waren verwarrend; we ontvingen informatie voor zowel de oude als de nieuwe boeking. Na verschillende pogingen om contact op te nemen met Belvilla, kregen we een terugbetaling voor de oorspronkelijke boeking en een bevestiging van de upgrade. De juiste informatie ontbrak echter lange tijd in de Landal-app en we moesten meerdere e-mails uitwisselen voordat we het juiste huis te zien kregen. Het hele proces was behoorlijk chaotisch en ondoorzichtig. Maar toen we aankwamen op het vakantiepark, klopte de boeking en leek alles opgelost. We betaalden ook voor de eindschoonmaak op het park, hoewel we ons afvroegen of gasten die niet extra voor de schoonmaak betaalden, wel goed schoonmaakten. Het zou beter en eerlijker zijn als iedereen ervoor moest betalen. We hadden onze eigen handdoeken en beddengoed meegenomen. Het huis was in het begin erg koud en de verwarming werd niet warm genoeg, vooral op de bovenverdiepingen. We sliepen in kleding met lange mouwen en een lange broek. De toiletten waren het koudst, omdat er geen verwarming was en er alleen koud water uit de kraan kwam. Vanaf de vierde dag was het draaglijker en de temperatuur in het huis was over het algemeen aangenaam. De waterdruk in de douche was erbarmelijk; het was bijna onmogelijk om je haar te wassen. Ook in de keuken kwam er maar een klein straaltje water uit de kraan. Afgezien daarvan was de sfeer heerlijk, het meubilair modern, er was veel ruimte en het personeel was erg vriendelijk. We misten een broodrooster in de keuken. Een tip voor andere gasten: je moet heel hard aan de deur van de combi-oven trekken om hem te openen. De trappen in het hele huis zijn ook erg smal. We hebben ook gebruikgemaakt van de e-bikes – die waren niet meer zo betrouwbaar en verloren regelmatig de verbinding met de accu. Uiteindelijk kwamen we erachter dat je de accu regelmatig moet verwijderen en opnieuw moet plaatsen, en we hebben uiteindelijk een van de fietsen helemaal vervangen. We misten een binnenruimte voor activiteiten zoals tafeltennis of iets dergelijks, zoals we die kennen van andere Landal-parken. Het eten in het restaurant was goed en het personeel was ook uitstekend.

Jaap Kok
Verblijf van 13 februari 2026 tot 16 februari 2026
18 februari 2026

Mooie omgeving. Fijn licht en ruim huis

Mr Adam Petrák
Verblijf van 5 december 2025 tot 19 december 2025
8 december 2025

Het is een fijne accommodatie, wij zijn zeer tevreden

Ms van Oijen
Verblijf van 7 november 2025 tot 10 november 2025
10 november 2025

Heel fijn huis prachtige ligging

Mr Markus Dodt
Verblijf van 20 oktober 2025 tot 24 oktober 2025
25 oktober 2025

Zeer vriendelijk personeel bij de receptie, complex met beveiliging, geweldige locatie aan de haven, klein zandstrand, speeltuinen, het complex lijkt op sommige plekken gerenoveerd te worden. Onze kamerindeling was geweldig, sauna, maar water was niet toegestaan op de verwarming, netjes huis, uitstekende badkamers, schone en comfortabele matrassen, goed uitgeruste keuken, drie ingangen naar de terrassen op de begane grond, elke kamer op de eerste verdieping heeft toegang tot een balkon, helaas waren twee kamers gesloten vanwege reparaties, de bovenste verdieping heeft ook een groot balkon met een fantastisch uitzicht, parkeergelegenheid bij het huis voor twee auto's en een elektrisch laadstation via QR-code, broodjesservice bij de kiosk om af te halen, een kleine kiosk voor alles wat je nodig hebt, we hebben het restaurant niet gebruikt. Eén klein minpuntje: de stoelen in de woonkamer zijn helaas erg versleten aan de rugleuningen; mogelijk is er een verkeerd schoonmaakmiddel gebruikt, net als op de ronde oppervlakken. Twee toiletten en twee badkamers met douche waren ideaal voor ons. Een echte aanrader.

Mr IJfke Rooij
Verblijf van 18 juli 2025 tot 21 juli 2025
24 juli 2025

Prach-tig uitzicht over het water!! Vooral ‘s ochtends en ‘s avonds bij de zonsopkomst en ondergang geen straf om even lekker op de veranda te gaan zitten. Mooi, groot huis met omheinde tuin. Super fijn als je met kleine kinderen bent en het huis is zeker kidsproof! Echter liet de hygiëne wel te wensen over.. de ramen waren smerig, er hingen haren aan de trap, de vaatwasser stond nog aan van de mensen voor ons en die banken…… ik wil echt niet weten waar al die vlekken vandaan komen….. We hebben daar geen melding van gemaakt bij de receptie omdat we maar 3 nachtjes bleven en geen zin hadden in ‘gedoe’ en gewoon lekker van ons weekendje wouden gaan genieten. Al met al prachtige accommodatie met meeeeer dan genoeg ruimte en veel leuke dingen in de buurt.

Shirley
Verblijf van 3 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

Deze villa is een totaalbeleving! De superruime woonkamer met tv is perfect om te ontspannen met vrienden. De tuin is Instagramwaardig, en de sauna? Perfect voor een dagje zelfzorg. Op korte rijafstand van het strand, dus ideaal voor luie dagen aan het water.

Mirus
Verblijf van 3 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

Deze villa is een heel gevoel! Super ruime woonruimte met een televisie, perfect om te ontspannen met vrienden, De tuinindeling is Instagram-waardig, en de sauna? Grote zelfzorgdoelen, Slechts een korte autorit naar het strand, dus het is geweldig voor luie dagen aan het water,

Lancaster
Verblijf van 20 januari 2024 tot 28 januari 2024
31 januari 2024

We hebben genoten van ons verblijf hier! Het aparte toilet op de gang was handig en het uitzicht vanaf het balkon was een leuke bonus. Het was dichtbij genoeg bij het strand voor een kort bezoekje, maar toch ver genoeg om rust en stilte te garanderen.

Mayfarth
Verblijf van 20 december 2023 tot 31 december 2023
3 januari 2024

De accommodatie was schoon en goed onderhouden. We waardeerden het doordachte ontwerp met een gezellige woonkamer en een volledig uitgeruste keuken. De nabijgelegen eetgelegenheden waren heerlijk, vooral het Fortezza Restaurant.

Pezzetta
Verblijf van 20 december 2023 tot 31 december 2023
3 januari 2024

De accommodatie was schoon en goed onderhouden, We hebben het doordachte ontwerp gewaardeerd met een gezellige woonkamer en een volledig uitgeruste keuken, De eetgelegenheden in de buurt waren heerlijk, vooral Restaurant Fortezza,

Luca
Verblijf van 30 november 2023 tot 11 december 2023
14 december 2023

We hebben een comfortabel verblijf gehad en hebben de vriendelijke sfeer gewaardeerd, de kinderen vonden de nabijgelegen Speeltuin Zoom geweldig en we hebben genoten van de verscheidenheid aan restaurants op loopafstand

Suh-kathrin
Verblijf van 26 november 2023 tot 3 december 2023
6 december 2023

De villa was prachtig opnieuw ingericht, en we voelden ons meteen thuis, De sauna was een hoogtepunt voor ons, en de locatie bood een mooie balans tussen rust en toegang tot lokale attracties

Menninga
Verblijf van 15 oktober 2023 tot 24 oktober 2023
27 oktober 2023

Ruime en goed uitgeruste villa, perfect voor onze uitje, De sauna was een leuke toevoeging na een dag op het strand

Karolína
Verblijf van 26 september 2023 tot 8 oktober 2023
11 oktober 2023

Deze villa overtrof onze verwachtingen. De sauna was een fijne extra na een dagje verkennen. De nabijgelegen vuurtoren van Hellevoetsluis was een geweldige plek voor ochtendwandelingen.

Windfors
Verblijf van 26 september 2023 tot 8 oktober 2023
11 oktober 2023

Deze villa overtrof onze verwachtingen, De sauna was een heerlijke detail na een dag van verkenning, De nabijgelegen vuurtoren Hellevoetsluis was een uitstekende plek voor ochtendwandelingen,

Mr Rahmqni
Verblijf van 18 september 2023 tot 22 september 2023
23 september 2023

Was erg goed en perfect

Dunja
Verblijf van 1 augustus 2023 tot 13 augustus 2023
16 augustus 2023

Kalm en warm, met een korte korting op de meest nabijgelegen bezienswaardigheden van Molen De Hoop, Gratis WiFi en extra pluspunten voor planleggingen door de hele wereld

AMG
Verblijf van 1 augustus 2023 tot 13 augustus 2023
16 augustus 2023

Rustig en warm, een korte rit naar nabijgelegen attracties zoals Molen De Hoop, Gratis WiFi was een extra plus voor het plannen van onze uitstapjes,

Ellawi
Verblijf van 1 juni 2023 tot 10 juni 2023
13 juni 2023

Een fantastische plek! De slaapkamers waren comfortabel en de tuin was ronduit prachtig. Het enige wat ik zou willen zeggen is dat de wifi soms wat traag was, maar eerlijk gezegd waren we te druk bezig met genieten van de plek om er veel aandacht aan te besteden. De sauna was een fantastische plek om te ontspannen.

Petri
Verblijf van 1 juni 2023 tot 10 juni 2023
13 juni 2023

Zeer mooie plek! De slaapkamers waren gezellig en de tuin was gewoon prachtig, Het enige wat ik zou zeggen is dat het WiFi soms wat traag was, maar eerlijk gezegd waren we te druk bezig om van de plek te genieten om ons daar veel zorgen over te maken, De sauna was een fantastische aanvulling voor wat ontspanning,

Mr Jeannette Sno
Verblijf van 5 mei 2023 tot 8 mei 2023
10 mei 2023

Mooi huis. Lekker ruim. Sauna heerlijk. Schoon maak was knudde. Zelfs poep aan de toilet. Belachelijk dat je moet betalen om op het park van roompot te mogen. Volgende keer boek ik gewoon via roompot. 95.00 euro schoonmaak is ook flink. Zeker als het bij aankomst niet schoon is.

Ms Sana Slimi
Verblijf van 24 april 2023 tot 28 april 2023
27 april 2023

Echt een mooie en schone accommodatie. Een groot schoon huis met een prachtig uitzicht.

Espen
Verblijf van 30 augustus 2022 tot 9 september 2022
12 september 2022

Een geweldige plek voor ons familie-uitje! De ruime indeling zorgde ervoor dat we comfortabel konden ontspannen, en de nabijgelegen attracties zoals Fort Haerlem boden interessante historische bezienswaardigheden om te ontdekken.

Blixhavn
Verblijf van 30 augustus 2022 tot 9 september 2022
12 september 2022

Een geweldige plek voor onze gezinsuitstap! De ruime indeling stelde ons in staat om comfortabel te ontspannen, en de nabijgelegen attracties zoals Fort Haerlem boden interessante geschiedenis om te verkennen,

Jean
Verblijf van 12 mei 2022 tot 26 mei 2022
29 mei 2022

We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! De woonkamer was supergezellig en perfect om te ontspannen na een lange dag. Het strand was wat ver weg, maar de vuurtoren en de nabijgelegen restaurants maakten dat goed. De keuken was goed uitgerust en we hebben veel gekookt. We kunnen niet wachten om terug te keren!

Volpe
Verblijf van 12 mei 2022 tot 26 mei 2022
29 mei 2022

We hebben ons erg vermaakt in deze villa! De woonkamer was super gezellig en perfect om te ontspannen na een lange dag, Het strand was een beetje ver weg, maar de vuurtoren en de restaurants in de buurt maakten dat goed, De keuken was goed uitgerust en we hebben veel gekookt, We kunnen niet wachten om terug te komen!

Aron
Verblijf van 16 december 2021 tot 28 december 2021
31 december 2021

We hebben een prettig verblijf gehad in deze villa. Hij was schoon en goed onderhouden, met voldoende ruimte voor onze groep. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was. De locatie was prima, dicht bij lokale bezienswaardigheden zoals Molen De Hoop en de vuurtoren van Hellevoetsluis, hoewel we wel naar het strand moesten rijden. Al met al was het een praktische keuze voor onze behoeften.

Inge Gorter
Verblijf van 23 augustus 2021 tot 27 augustus 2021
30 augustus 2021

Super goede vakantie gehad, vriendelijk personeel en ons verblijf was goed schoon en zoals beschreven stond op de site. Wij hebben genoten!

Xperiment
Verblijf van 15 januari 2021 tot 24 januari 2021
27 januari 2021

We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze villa! De ruime woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten en de tuin bood een heerlijke plek om te ontspannen. De korte rit naar het strand van Hellevoetsluis was een extra bonus.

Ballesteros
Verblijf van 15 januari 2021 tot 24 januari 2021
27 januari 2021

We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! De ruime woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten, en de tuin bood een mooie plek om te ontspannen, De korte autorit naar het strand van Hellevoetsluis was een extra bonus,

Claude
Verblijf van 24 september 2020 tot 3 oktober 2020
6 oktober 2020

Een heerlijke plek om te ontspannen! De slaapkamers waren comfortabel en de twee badkamers waren ontzettend handig voor onze groep. De locatie vlakbij Molen De Hoop bood een aantal mooie excursies.

Buchholz
Verblijf van 24 september 2020 tot 3 oktober 2020
6 oktober 2020

Een mooie plek om te ontspannen! De slaapkamers waren comfortabel, en twee badkamers waren ongelooflijk praktisch voor onze groep, De locatie nabij Molen De Hoop bood enkele pittoreske uitstapjes,

Kinga
Verblijf van 27 juni 2020 tot 4 juli 2020
7 juli 2020

Ruime en schone villa, perfect voor gezinnen, We hielden van de sauna en het tuingebied

Szczesny
Verblijf van 4 augustus 2019 tot 14 augustus 2019
17 augustus 2019

Geweldige locatie nabij het strand van Hellevoetsluis, We hebben genoten van de ontspanning op het terras met ligstoelen en een prachtig uitzicht op de tuin,

Ellingsen
Verblijf van 14 januari 2019 tot 21 januari 2019
24 januari 2019

Ruim en goed ingericht, deze villa was perfect voor onze familiebijeenkomst, De tuin was geweldig voor de kinderen om in te spelen, en we hielden ervan om zo dicht bij de natuurpaden van Kooisteebos te zijn,

Bjelland
Verblijf van 20 december 2018 tot 2 januari 2019
5 januari 2019

Indrukwekkende interieurs met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf, De open keuken maakte samen koken tot een genoegen,