Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gerenoveerd appartement in Koksijde met zeezicht 33-2300-BE1

8 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€2025,06
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit charmante appartement op de vijfde verdieping biedt een spectaculair uitzicht op zee en is daarmee de perfecte bestemming voor gezinnen of kleine groepen. Bij binnenkomst vindt u een ruime hal die leidt naar een gezellige woonkamer met een comfortabele slaapbank voor extra gasten. De open keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een keramische kookplaat, vaatwasser en koel-/vriescombinatie, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent is. Een handige doucheruimte met wastafel en een apart toilet maken het appartement extra comfortabel voor een zorgeloze strandvakantie.

Op slechts een steenworp afstand van het goudgele zand van Oostduinkerke Beach en Baldus Beach is deze locatie een paradijs voor zonaanbidders. Het levendige Strand De Panne ligt op ongeveer 2,7 km afstand voor wie de omgeving wil verkennen, terwijl het beroemde attractiepark Plopsaland De Panne op korte rijafstand van 8,7 km ligt. Met zijn uitnodigende indeling en de nabijheid van diverse kustattracties is dit appartement de ideale uitvalsbasis voor het creëren van onvergetelijke herinneringen aan zee.

Het appartement beschikt over drie uitnodigende slaapkamers, waarvan één met een eigen wastafel, en biedt comfortabel plaats aan 6-8 personen. De slaapmogelijkheden zijn veelzijdig, met een mix van tweepersoonsbedden en eenpersoonsbedden, ontworpen voor een goede nachtrust. Stap het balkon aan de achterzijde op en geniet van de verfrissende zeebries, misschien wel terwijl u van uw ochtendkoffie nipt terwijl u uw dagplannen maakt.

Houd er rekening mee dat het verbruik van elektriciteit, verwarming, warm water en koud water niet is inbegrepen en van uw borg wordt afgetrokken. In de wintermaanden is het verbruik vaak hoger. (Maximumtarieven voor verbruik zijn: € 7,25/m³ water – € 0,64/kWh elektriciteit (dag) – € 0,44/kWh elektriciteit (nacht) – € 1,46/m³ gas).

Op de 5e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (flatscreen, digital)

eettafel

zithoek
open keuken
kookplaat
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
toilet
toilet
Algemeen
balkon, verwarming (gas), lift
Borgsom
€ 295
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Benne-Griese
Verblijf van 1 mei 2025 tot 14 mei 2025
17 mei 2025

Het appartement was ruim en comfortabel. De kinderen waren dol op de twee aparte bedden en we waardeerden de aparte doucheruimte.

Domarecki
Verblijf van 1 mei 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

We hebben hier een geweldige tijd gehad, de nabijheid van het strand was een groot pluspunt en het appartement was goed onderhouden, de gasverwarming hield ons warm op de koelere nachten,

Dykes
Verblijf van 29 april 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

We hebben een heerlijk verblijf gehad. Het uitzicht vanaf het balkon was geweldig en het appartement had een gastvrije sfeer. Perfect voor onze groep!

Dorst
Verblijf van 2 mei 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

Wij hebben genoten van onze tijd hier! De locatie was perfect voor toegang tot het strand, en de gezellige woonkamer was een geweldige plek om te ontspannen na een dag vol plezier,

BARGHIS
Verblijf van 27 april 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Een heerlijk uitje! Het balkon was mijn favoriete plek voor een kopje koffie in de ochtend, terwijl ik genoot van de zeebries. De kamers waren comfortabel en hadden veel ruimte.

Taffoureau
Verblijf van 27 april 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Het uitzicht was schitterend! We hebben veel avonden op het balkon doorgebracht, genietend van de zonsondergang. Het appartement was perfect voor onze groep vrienden,

salvati
Verblijf van 30 april 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Wij voelden ons hier meteen thuis. De woonkamer was comfortabel en de eetkamer was ruim genoeg voor onze familiemaaltijden. Een echte aanrader!

Rutte
Verblijf van 26 april 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

We hebben genoten van onze tijd hier, De woonkamer was gezellig en de slaapbank was een geweldige extra voor onze kinderen, De locatie is ideaal, op slechts een korte wandeling naar het strand,

HIGANIRO
Verblijf van 30 april 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

Dit appartement was een geweldige uitvalsbasis voor onze strandavonturen. De open keuken maakte het koken gemakkelijk en we genoten van de comfortabele woonkamer.

Hansen
Verblijf van 1 mei 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

Een geweldig appartement met alle nodige voorzieningen, de koelkast en magnetron waren erg praktisch, en het balkon was een fijne plek om te ontspannen,

gomez
Verblijf van 2 mei 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

Dit appartement was perfect voor ons gezin. De kamers waren ruim en we vonden het heerlijk om een eethoek te hebben waar we samen konden eten.

Ameye
Verblijf van 27 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

Wat een fantastisch verblijf! Het appartement was perfect voor onze familiereis. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en het uitzicht vanaf het balkon was gewoonweg adembenemend.

Laganga
Verblijf van 29 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

Fantastische locatie! Op slechts een korte loopafstand van het strand, en het appartement had alles wat je nodig hebt. Het balkon was een leuke bonus voor de frisse lucht,

martínez pardo
Verblijf van 29 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

Een prachtig toevluchtsoord aan de kust! De eetkamer was perfect voor familiebijeenkomsten en de keuken was uitgerust met alles wat we nodig hadden,

Frydrychowicz
Verblijf van 29 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

Een goede keuze voor een strandvakantie. De keuken had alle benodigde apparatuur en de douche was geweldig na een lange dag op het strand.

Hedin
Verblijf van 29 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

Dit appartement voldeed aan al onze wensen. De locatie is geweldig en we vonden het heerlijk hoe dicht we bij het strand zaten. De vaatwasser was een uitkomst!

benechebli
Verblijf van 27 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad! Het appartement was schoon en goed onderhouden, en het uitzicht vanaf het balkon was een hoogtepunt van onze reis.

Capelli
Verblijf van 26 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

De locatie was ideaal voor strandliefhebbers, de keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en de woonkamer was een comfortabele plek om te ontspannen,

Staufenbiel
Verblijf van 27 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

Een charmante plek met een geweldige indeling. Het balkon was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend en we waardeerden de praktische keukenfaciliteiten.

van den Berg
Verblijf van 30 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De slaapkamers waren gezellig, en het hebben van een wastafel in een van hen was een doordachte toevoeging, We hadden alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf,

Graff
Verblijf van 25 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Het appartement was ruim en goed uitgerust. De koelkast en magnetron maakten ons verblijf erg gemakkelijk. We waardeerden ook de aparte doucheruimte.

Acharya
Verblijf van 25 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Deze plek was een geweldige vondst! De open keuken maakte het gemakkelijk om maaltijden te bereiden, en de eetkamer was perfect voor familiediners.

Chourak
Verblijf van 26 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Mooi appartement met een praktische indeling, De kinderen vonden het geweldig om hun eigen ruimte te hebben in de twee eenpersoonskamers, en we hebben allemaal genoten van de gezellige woonkamer,

Rodrigo Martinez
Verblijf van 26 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Geweldige plek voor een familievakantie! De keuken was goed uitgerust en de kinderen waren dol op de slaapbank in de woonkamer. Zou er zeker weer naartoe gaan.