Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Charmant vakantieappartement met tuin in Hüddingen 14-73543-DE1

12 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
4 huisdier(en)
€2125,95 €1431,94
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Breng een fijne "vakantie op de boerderij" in het Waldecker Land door. Gelegen middenin het prachtige middelgebergte-landschap van Noord-Hessen, direct aan het Nationaal Park Kellerwald-Edersee gelegen, vindt u deze mooie vakantieboerderij. Hier kunt u volledig genieten van uw kostbare vakantiedagen.
Dit grote appartement bestaat uit twee aparte woongedeelten op de eerste verdieping en op de zolder. Daarom is het appartement zeer geschikt voor een groep of meerdere gezinnen. U bent samen op vakantie terwijl iedereen van een eigen woongedeelte kan genieten.
Tussen pony's, runderen, kippen en snoezige knuffelkonijntjes wordt de boerderij een belevenis voor groot en klein. Kinderen en volwassenen vinden hier tijdens hun verblijf zowel plezier, avontuur en afwisseling als prikkels. Op het 5000 m2 grote terrein is voldoende plek voor kinderen om te spelen, en zo kunnen ze het boerenleven eens van heel dichtbij beleven. De pony's staan kosteloos voor een ritje ter beschikking. Een kantine met zelfbediening op het erf is dagelijks 24 uur per dag geopend. In de omgeving vindt u uitstekend aangegeven, kilometerslange fiets- en wandelpaden. Deze plek is eveneens een ideaal uitgangspunt om de 155 km lange Kellerwaldsteig te bewandelen. Populaire bestemmingen: het nationale park Kellerwald-Edersee (2 km), Kuuroord Bad Wildungen (10 km), Vakwerkstad Fritzlar (20 km), Edersee met aquapark, wildpark zomerrodelbaan (20 km), Korbach (40 km), Marburg (50 km) en Kassel (60 km). Overtuig uzelf en beleef een verzorgd „boerenleven“ van dichtbij.

Voor de slechts 5 km verderop gelegen "QuellenTherme" met badwereld en wellnesslounge ontvangt u als gast van het huis speciale toegangsprijzen met korting.

Op de 1e etage
woonkamer
1-pers. slaapbank
TV (satelliet, Nederlandse zender(s))

kachel (tegel)

DVD-speler

radio
woonkeuken
broodrooster
fornuis (keramisch)

koffiezetapparaat (volledig automatisch)

oven

wafelijzer

magnetron

afwasmachine

koelkast
slaapkamer
2-pers. bed
stapelbed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
ligbad
douche

wastafel

toilet
overloop
Zolder
kitchenette
broodrooster
koffiezetapparaat (filtermaling)

oven (mini)

koelkast (+ vriesvak)
woon/eetkamer
1-pers. slaapbank
TV (satelliet)
slaapkamer
2-pers. bed
stapelbed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
wasdroger (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), ledikant, wasmachine (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin (gedeeld met andere gasten, 3000 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, aankleedkussen, zandbak, speeltoestellen, tafeltennistafel, voetbalgoal, kinderstoel, kinderbox, strijkplank, strijkijzer
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 8 p.p./verblijf ((please reserve))
Huisdieren
Max. 4; € 8/dier/nacht (Dogs as pets)
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Ms Jasper
Verblijf van 13 oktober 2025 tot 17 oktober 2025
18 oktober 2025

Een grote boerderij met veel gasten, waaronder bouwvakkers. De gastheer is ongelooflijk attent. De inrichting is ernstig gedateerd. Als je op zoek bent naar een meer rustieke vakantie, dan is dit de plek voor jou.

Alberto
Verblijf van 1 juni 2024 tot 15 juni 2024
18 juni 2024

Ruim appartement met gezellige inrichting, perfect voor familiebijeenkomsten en ontspanning

Kaabouni
Verblijf van 26 april 2024 tot 3 mei 2024
6 mei 2024

We hebben ongelooflijk genoten van ons verblijf hier! De kinderen hebben buiten gespeeld, en wij hebben genoten van de rust van de boerderij, Het nabijgelegen Edersee-waterpark was een fantastische dagtocht, Onze gast was gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Een geweldige plek voor gezinnen die willen ontspannen in de natuur

Raschke
Verblijf van 1 maart 2024 tot 12 maart 2024
15 maart 2024

We hebben onze oudejaarsavond met vrienden doorgebracht en het was een geweldige ervaring

Bisgaard
Verblijf van 18 december 2023 tot 26 december 2023
29 december 2023

We hebben een geweldig weekend gehad! De gastheer was erg vriendelijk en behulpzaam, de accommodatie was schoon en goed uitgerust.

van Geene
Verblijf van 1 november 2023 tot 8 november 2023
11 november 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in het gecombineerde appartement op de boerderij! Het ruime appartement was perfect voor onze familiebijeenkomst. De kinderen vonden het geweldig om buiten met de pony's en kippen te spelen en we hebben veel leuke barbecues gehad op het terras. Bovendien is het Nationaal Park Kellerwald-Edersee op korte fietsafstand. Een echte aanrader, dit verborgen pareltje!

Schira
Verblijf van 6 oktober 2023 tot 13 oktober 2023
16 oktober 2023

Onze kinderen hebben zich prima vermaakt met de dieren, ook al waren er in vergelijking met de advertentie alleen konijnen, geiten en pony's

van den Boogaard
Verblijf van 8 juli 2023 tot 20 juli 2023
23 juli 2023

We hebben onze oudejaarsavond met vrienden daar gevierd, het waren 7 volwassenen en 4 kinderen, De inrichting is wat ouder, maar dat is ook op de foto's te zien, De ruimtes waren allemaal schoon en we hebben ons zeer op ons gemak gevoeld, Herbert was erg vriendelijk en altijd als aanspreekpunt bereikbaar, Herbert had een klein huisje op het terrein dat voor iedereen toegankelijk was en waar we als groep plaats hebben gevonden, Uiteindelijk hebben we onze oudejaarsavond spontaan naar het huisje verplaatst, Het was echt leuk, Nogmaals bedankt aan Herbert

Mr Laura Echegoyen
Verblijf van 16 juli 2023 tot 21 juli 2023
21 juli 2023

Super netter en hilfsbeteiter Gastgeber. Alles was perfect voor kinderen, ordentlich en sauber! Der Gastgeber hat sich super viel Mühe gegeben een nette en kinderfreundliche Atmosphere zu kreieren en das ist ihm absolut gelungen. Das Bauernhoferlebnis oorlog perfect! Vielen Dank!

Viezzoli
Verblijf van 26 december 2022 tot 3 januari 2023
6 januari 2023

Een paradijs voor kinderen en natuurliefhebbers!

Dienes
Verblijf van 3 juni 2022 tot 16 juni 2022
19 juni 2022

Het appartement was goed uitgerust en schoon, en bood voldoende ruimte voor onze groep. We waardeerden de nabijheid van wandelpaden en de rustige, landelijke sfeer. Hoewel de inrichting een beetje rustiek was, droeg het bij aan de charme van de boerderijervaring. Over het algemeen een goede keuze voor gezinnen of grotere groepen.

Pollet
Verblijf van 26 mei 2022 tot 2 juni 2022
5 juni 2022

Een paradijs voor gezinnen en natuurliefhebbers!

Pfeiffer
Verblijf van 7 februari 2022 tot 17 februari 2022
20 februari 2022

We hebben een fantastische tijd gehad op deze boerderij. Er was genoeg ruimte voor onze groep van 10 en de barbecue op het terras was een succes! De kinderen speelden graag buiten met de pony's en kippen. We komen zeker terug voor een volgend familie-uitje!

MARTIN
Verblijf van 10 oktober 2021 tot 20 oktober 2021
23 oktober 2021

Fantastisch verblijf! Het appartement bood comfortabel plaats aan onze twee gezinnen met kinderen. De tuin was een succes, vooral de speeltuin! De locatie vlakbij Bad Wildungen maakte het gemakkelijk om de lokale bezienswaardigheden te verkennen. De gastheer was vriendelijk en behulpzaam, wat onze ervaring nog beter maakte. We komen zeker terug!

Sahner
Verblijf van 21 november 2020 tot 30 november 2020
3 december 2020

Het appartement was supercomfortabel en had alles wat we nodig hadden. Het werd goed schoongemaakt en we voelden ons welkom. We hadden onze hond meegenomen en het was fijn om een huisdiervriendelijke plek te hebben. De eigenaren waren ook vriendelijk en behulpzaam. Een geweldige uitvalsbasis om het nationale park te verkennen!

Wasiak
Verblijf van 11 november 2020 tot 22 november 2020
25 november 2020

Mooie locatie, dicht bij de natuur, Echt genoten van de wandelpaden in de buurt, De plek was gezellig, maar de woonkamer zou iets meer zitplaatsen kunnen gebruiken, Over het algemeen was het een goed verblijf

Thairs
Verblijf van 16 mei 2020 tot 28 mei 2020
31 mei 2020

Deze plek was een aangename verrassing. Alles wat we nodig hadden was aanwezig: van een volledig uitgeruste keuken tot gezellige woonruimtes. Het terras was heerlijk voor een avondbarbecue. Het enige nadeel was de afstand tot een aantal lokale restaurants, maar omdat de keuken goed was uitgerust, vonden we het geen probleem om zelf te koken. Geweldig voor een rustig uitje!

Küntzlin
Verblijf van 15 april 2020 tot 24 april 2020
27 april 2020

We hebben een geweldige tijd gehad

Lerner
Verblijf van 18 januari 2020 tot 31 januari 2020
3 februari 2020

Onze kinderen hebben zich prima vermaakt met de dieren, ook al waren er alleen konijnen, geiten en pony's.

van onckelen
Verblijf van 22 maart 2019 tot 30 maart 2019
2 april 2019

Ruim en schoon appartement, Perfect voor gezinnen en groepen, Kinderen hielden van de dieren buiten