Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

8 persoons vakantie huis in Ebeltoft-By Traum 63507-1

8 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€1443,99 €981,91
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses Ferienhaus mit Swimmingpool und Sauna, liegt in einem ruhigen Gebiet nahe Ebeltoft und lädt zu einem schönen Urlaub mit der Familie ein. Der Poolbereich mit Swimmingpool wurde 2025 renoviert. Hier gibt es auch eine Sauna, die insbesondere an kühlen Tagen sehr beliebt ist. Im Schwimmbecken können sich die schwimmsicheren Kinder wunderbar vergnügen, während Sie das Geschehen von der Couch aus entspannt beobachten, von der man guten Einblick in den Poolbereich hat. Gute Küchenausstattung im Haus mit technischen Hilfsmitteln zum Erleichtern der täglichen Hausarbeit. Der Wohnbereich bildet den Mittelpunkt des Hauses. Dort findet die ganze Familie Platz zum Spielen, Lesen oder Fernsehen etc. Der Holzofen sorgt für Gemütlichkeit und Wärme. Das Ambiente des Ferienhauses ist hell und geräumig, die Möbel sind modern. Vom abgeschirmten, sonnigen Naturgrundstück hat man freien Ausblick zu den umliegenden Grünflächen. Zudem etwas Meerblick von der Terrasse. Kinder können sich prima auf der Rasenfläche austoben. Für die jüngsten Gäste gibt es eine Schaukel und einen Sandkasten. Die Umgebung lädt zu langen Spaziergängen ein. Besuchen die hübsche Kleinstadt Ebeltoft mit ihren malerischen Gassen und gemütlichen Restaurants. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
vriezer
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
, ligbad (buiten, verwarmd, 4 personen), sauna (buiten, verwarmd, 8 personen), verwarming (elektrisch), terras, BBQ, zwembad (in huis, 100 m2), speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp, lucht-water warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.440, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,25/kWh
Water
DKK 85/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
• Voor annuleringen tot de 14e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Skole
Verblijf van 10 februari 2025 tot 20 februari 2025
23 februari 2025

Geweldige plek voor een ontspannende vakantie, het uitzicht vanaf het terras was geweldig en de tuin was perfect voor de kinderen om in te spelen, de nabijgelegen stranden waren een hit, vooral Vibaek Beach dat we meerdere keren hebben bezocht,

Lundborg
Verblijf van 15 december 2024 tot 28 december 2024
31 december 2024

Geweldige locatie vlak bij de haven, schoon en ruim met leuke voorzieningen. De kinderen vonden het zwembad geweldig!

Reinhard - Kiel
Verblijf van 2 november 2024 tot 2 november 2024
5 november 2024

Het huis is goed ingedeeld en met name de keuken is zeer compleet uitgerust. Het ondiepe zwembad maakt het extra makkelijk om met kleine kinderen te spelen. De buitensauna en hottub zijn leuke hoogtepunten. Ik miste echter wel wat privacy en beschutting tegen de wind vanaf de straat.

Tina - Silkeborg
Verblijf van 27 juli 2024 tot 27 juli 2024
30 juli 2024

Ouder huisje, maar met een nieuwere keuken die goed uitgerust was - geen luxe, maar er was alles wat we nodig hadden om gewoon te koken, hoewel we geen bakweegschaal zagen. / Goede mogelijkheden voor buitenspelen voor kinderen, waaronder schommels (2 gewone, 1 sensorische schommel en eigenlijk ook een hangstoel achter in de tuin, die een leuke leeshoek vormde), glijbaan (voor iets oudere kinderen, omdat deze hoog is) en zandbak met emmer, schep, enz. Daarnaast was er een klein badmintonveldje op het grasveld met 4 rackets en 2 veren plastic ballen inbegrepen, evenals een klein voetbaldoel (ook met een voetbal inbegrepen) en spikeball (ook met een bal). Het terras was goed uitgerust met een loungeset en verschillende tuintafels en voldoende stoelen. Fijn om op verschillende plekken buiten te kunnen zitten en eten, maar we misten een hekwerk op het terras tegenover de schommel, omdat het eigenlijk vrij laag ligt en daardoor de kans op vallen voor kleinere kinderen vergroot. / Dinsdagochtend hebben we het zwembad laten controleren (iets wat naar verluidt elke week gebeurt) - het was fijn dat er wat onderhoud aan was in verband met het laten zwemmen van je kinderen. Het zwembad is oud en heeft wat zand en vuil op de bodem, maar het werkt en was leuk vermaak voor de kinderen op regenachtige dagen. Het is fijn dat er een toilet met douche vlakbij het zwembad was, en dat de zwembadruimte met een sleutel kon worden afgesloten (zodat kleinere kinderen buiten konden blijven en zo verdrinkingsongelukken konden worden voorkomen). / Nieuwere wasmachine en iets oudere wasdroger - beide werken goed en zijn eenvoudig te bedienen. / Bedden oké. Kussens op de bank en op de bank in de keuken-eetkamer moeten gewassen worden. Verder ontbraken er slechts een paar plankdragers in de kasten en diverse sierlijsten rondom - met het juiste gereedschap zou dat niet veel tijd kosten, en ook in de hoeken zou er wat meer schoongemaakt kunnen worden. / We hebben ongeveer DKK 1200 uitgegeven aan water en elektriciteit in één zomerweek (hoewel we noch de sauna noch het wildernisbad hebben gebruikt, maar we hebben wel meerdere keren gewassen). De kosten konden op de dag van vertrek online worden betaald - makkelijk. / Sleutelkluisje bij de hoofdingang, die we zowel bij aankomst als vertrek konden gebruiken - erg fijn om niet langs het verhuurkantoor te hoeven. / Al met al een ouder (en deels versleten) zomerhuisje met een beetje charme/gezelligheid en met grotendeels functionele faciliteiten (verwacht geen luxe!). Voor een iets lagere prijs zou ik het huis zeker nog een keer huren.

Basharan
Verblijf van 10 januari 2024 tot 24 januari 2024
27 januari 2024

Over het algemeen hadden we een prettige ervaring. De gastheer was vriendelijk en het huis was schoon bij aankomst. De locatie was handig om Ebeltoft te verkennen, hoewel we de rit naar de luchthaven van Aarhus iets langer vonden dan verwacht.

Lanserius
Verblijf van 11 december 2023 tot 23 december 2023
26 december 2023

Fantastische locatie nabij de haven van Ebeltoft, genoten van het ontspannen op het terras met uitzicht op zee,

Terpstra
Verblijf van 11 december 2023 tot 20 december 2023
23 december 2023

De locatie was ideaal—rustig maar dichtbij Ebeltoft voor dineren en verkennen, Huset is prachtig gerenoveerd, en het uitzicht vanaf het terras was een leuke bonus, We genoten van barbecuen buiten en het kijken naar de zonsondergang,

Christen
Verblijf van 8 december 2023 tot 15 december 2023
18 december 2023

Mooie en lichte plek, ik vond de open indeling erg fijn, Alles was schoon en de keuken maakte koken gemakkelijk, De kinderen hadden plezier in de zandbak en op de schommel buiten, Een beetje ver van het strand voor mijn smaak, maar het uitzicht op zee vanaf het terras was leuk,

Maehr
Verblijf van 21 oktober 2023 tot 31 oktober 2023
3 november 2023

Het vakantiehuis was perfect voor ons. We hadden voldoende ruimte en de woonkamer was gezellig voor spelletjesavonden. Het was fijn om na een lange dag in Ebeltoft een sauna te hebben. Er was niet veel lawaai van de straat, waardoor het heerlijk ontspannen was. Wij komen zeker terug!

Van Der Meij
Verblijf van 16 april 2023 tot 28 april 2023
1 mei 2023

Schoon, ruim en gezinsvriendelijk! Het huis had een gastvrije sfeer en we voelden ons er meteen thuis. De kinderen waren vooral dol op het zwembad. Het was een beetje fris buiten, maar de voorzieningen binnen hielden iedereen bezig.

Munk
Verblijf van 23 maart 2023 tot 6 april 2023
9 april 2023

Het huis overtrof onze verwachtingen! De inrichting was modern en fris, en de open keuken en woonkamer maakten het gemakkelijk om te socializen. We waardeerden de snelle toegang tot lokale attracties zoals Museum Ostjylland,

Olausson
Verblijf van 15 januari 2023 tot 28 januari 2023
31 januari 2023

We hebben hier een geweldige tijd gehad! Het huis was super ruim en perfect voor onze groep van 8. Het zwembad was een hit bij de kinderen. We genoten ervan om 's avonds bij het vuur te ontspannen. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken, maar de wifi was soms wat traag. Kortom, een geweldige plek voor een familievakantie.

Munk
Verblijf van 9 september 2022 tot 23 september 2022
26 september 2022

Super gezellig huis, genoeg ruimte voor 8 personen, Zwembad is geweldig voor kinderen, Niet ver van stranden en gezellige cafés, Komen zeker terug!

Jonsson
Verblijf van 30 augustus 2022 tot 11 september 2022
14 september 2022

We hebben genoten van ons verblijf hier, ook al werkte het weer niet echt mee. De sauna was een leuke toevoeging en de houtkachel maakte de avonden gezellig. De nabijheid van Elsegårde Skov was goed voor wandelingen in de natuur.

Kristian Islann
Verblijf van 16 juli 2022 tot 23 juli 2022
26 juli 2022

De tuin, het zwembad, de grootte van de woonkamer/keuken

kristian - larvik
Verblijf van 23 juli 2022 tot 23 juli 2022
26 juli 2022

De tuin, het zwembad, de grootte van de woonkamer/keuken

Tonje Dahl
Verblijf van 2 juli 2022 tot 9 juli 2022
12 juli 2022

Rustig, kalm, overdekt zwembad, weinig autoverkeer

Tonje - Fetsund
Verblijf van 9 juli 2022 tot 9 juli 2022
12 juli 2022

Rustig, vredig, overdekt zwembad, weinig autoverkeer

Braber
Verblijf van 7 juni 2022 tot 21 juni 2022
24 juni 2022

Een zeer goed uitgerust huisje! Het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De keuken was bijzonder indrukwekkend, We hebben verschillende maaltijden gekookt en hadden genoeg ruimte om ervan te genieten, Zeker terugkomen!

Hoppmann
Verblijf van 3 juni 2022 tot 17 juni 2022
20 juni 2022

We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling bood perfect ruimte voor onze groep en de kinderen waren dol op het zwembad. De woonkamer was een geweldige plek om 's avonds spelletjes te spelen. Absoluut een aanrader voor een familie-uitje!

Blomsterberg
Verblijf van 4 mei 2022 tot 15 mei 2022
18 mei 2022

Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, het zwembad was een hit bij de kinderen!

Stride
Verblijf van 28 maart 2022 tot 11 april 2022
14 april 2022

Eerlijk gezegd is deze plek een plaatje. De indeling is ruim en heeft een moderne uitstraling. Het uitzicht vanaf het terras? Een kus van de chef. Ideaal voor een ontspannen avond of een barbecue. Bovendien is de wifi prima om al je herinneringen te delen. Geen cap, deze plek is een must voor groepsreizen!

Gudjonsson
Verblijf van 9 maart 2022 tot 21 maart 2022
24 maart 2022

De houtkachel zorgde voor gezellige avonden, perfect voor familiebijeenkomsten en dicht bij prachtige stranden,

pernille Kjer
Verblijf van 16 oktober 2021 tot 23 oktober 2021
26 oktober 2021

Zwembad en houtkachel, buitenruimte

pernille - Sønderborg
Verblijf van 23 oktober 2021 tot 23 oktober 2021
26 oktober 2021

Zwembad en houtkachel. Buitenruimte.

Stone
Verblijf van 20 september 2021 tot 29 september 2021
2 oktober 2021

Een fantastische plek om te ontspannen met het gezin! Het zwembad was een hoogtepunt en we vonden het heerlijk om samen te komen in de woonkamer voor filmavonden. Het was ook fijn dat er verschillende eetgelegenheden in de buurt waren, waaronder een paar gezellige cafés en restaurants.

Nina Bestmann
Verblijf van 4 september 2021 tot 19 september 2021
22 september 2021

Rustige en zonnige ligging, faciliteiten van het huis en natuurlijk het zwembad,

Nina - Hipstedt
Verblijf van 19 september 2021 tot 19 september 2021
22 september 2021

Rustige en zonnige ligging, huisvoorzieningen en natuurlijk het zwembad.

Lene Jensen
Verblijf van 24 juli 2021 tot 31 juli 2021
3 augustus 2021

Super leuk met zwembad, Leuk kindvriendelijk zwembad met trap in plaats van ladder,

Lene - Skovlunde
Verblijf van 31 juli 2021 tot 31 juli 2021
3 augustus 2021

Superleuk met zwembad. Heerlijk kindvriendelijk zwembad met trapje in plaats van laddertje.

Katja Smidt Kristensen
Verblijf van 21 maart 2021 tot 27 maart 2021
30 maart 2021

Het zwembad was goed, de kamers waren mooi groot en de omgeving prachtig,

Katja - Ebeltoft
Verblijf van 27 maart 2021 tot 27 maart 2021
30 maart 2021

Het zwembad was goed, de kamers waren mooi en groot en de omgeving was mooi.

Kurt Erik Sørensen
Verblijf van 14 maart 2021 tot 18 maart 2021
21 maart 2021

Het is goed ingericht, goede ruimte zowel binnen als buiten, ruime kamers

Kurt Erik - Havndal
Verblijf van 18 maart 2021 tot 18 maart 2021
21 maart 2021

Het is goed ingericht, heeft veel ruimte zowel binnen als buiten en de kamers zijn ruim.

Sokolovs
Verblijf van 17 februari 2021 tot 27 februari 2021
2 maart 2021

Dit vakantiehuis is een echte sfeermaker! Ruim, schoon en ingetogen, perfect voor een uitje met vrienden. Het zwembad is een echte sfeermaker, plus de houtkachel voor gezellige avonden. De keuken is bovendien goed uitgerust voor alle snacks. Groot pluspunt: dicht bij de haven van Ebeltoft, ideaal voor een paar leuke foto's.

Heidi - Odder
Verblijf van 19 december 2020 tot 19 december 2020
22 december 2020

De indeling van het huis. Praktisch een huis met alles wat we nodig hadden tijdens ons verblijf. De banken in de woonkamer waren minder goed. Ze zaten niet lekker en aangezien het in de zomer met 8 personen is, was er een tekort aan zitplaatsen.

Helgen
Verblijf van 21 oktober 2020 tot 30 oktober 2020
2 november 2020

Deze plek was perfect voor onze familiereünie. Dankzij de vier slaapkamers had iedereen zijn eigen ruimte en de badkamers waren goed uitgerust. De kinderen waren dol op de schommels en de zandbak in de tuin, die hen bezighielden terwijl wij ontspanden.

Morten - Rønde
Verblijf van 3 oktober 2020 tot 3 oktober 2020
6 oktober 2020

De grootte van de keuken, de woonkamer en het zwembad.

Manuela - Hamburg
Verblijf van 26 september 2020 tot 26 september 2020
29 september 2020

Zeer mooie locatie, zeer mooi zwembad, goed onderhouden terrein

Bettina Sørensen - Risskov
Verblijf van 5 september 2020 tot 5 september 2020
8 september 2020

Fijne, rustige plek. Niet ver van Ebeltoft.

Wiebke - Schleswig-Holstein
Verblijf van 25 juli 2020 tot 25 juli 2020
28 juli 2020

Ruime indeling, twee prachtige terrassen waar altijd zon is, de tuin

Vivian Kristensen - Gentofte
Verblijf van 27 juni 2020 tot 27 juni 2020
30 juni 2020

Prachtig huisje in een rustige, schilderachtige omgeving, dankzij DanCenter voor de goede service en klantenservice! Ik kan het zeker 100% aanbevelen aan anderen - het is waarschijnlijk niet de laatste keer dat we dit huisje huren. / / Met vriendelijke groet / Vivian Kristensen

Line - Grenaa
Verblijf van 20 april 2020 tot 20 april 2020
23 april 2020

Veel uitgangen met deuren. Heerlijke houtkachel en zwembad.

Mette Sofie - Randers
Verblijf van 4 april 2020 tot 4 april 2020
7 april 2020

Het is ruim, heeft een goede ligging, mooie buitenruimtes en een fijn zwembad.

Nina - Brøndby
Verblijf van 27 maart 2020 tot 27 maart 2020
30 maart 2020

Het was een prachtig huis en een prachtige locatie. Ik was er met mijn twee kinderen van 6 en 10 jaar en we willen graag nog een keer terugkomen.

Lasse kjelstrup - Skive
Verblijf van 22 maart 2020 tot 22 maart 2020
25 maart 2020

Leuk huisje, prima formaat, zwembad en sauna =ØMÜ

Maria - Vrå
Verblijf van 13 januari 2020 tot 13 januari 2020
16 januari 2020

Ruime, fijne leefruimte en dichtbij het water en de stad

Ms Sonja Brockmann
Verblijf van 22 juni 2019 tot 26 juni 2019
4 juli 2019

Helaas waren er problemen met ons. Openingstijden van het Dancenter waren anders in de e-mail dan on-site. Dus stonden we voor een gesloten deur. Na een vriendelijk telefoongesprek waren we echter in staat om onze sleutelklare sleutel in een doos in het midden te krijgen. Het huis was 15 minuten rijden. Een heel mooi groot huis met een grote tuin en een leuk klein zwembad. Helaas waren onze geboekte "handdoek / linnen" -pakketten niet in het huis. Aldus opnieuw telefoongesprek en e-mailuitwisseling. Na een korte tijd ontving de info. Dat ons pakket was vergeten en we ze vanuit een box in het midden van de achtertuin kunnen ophalen. We zijn terug in de auto en terug naar het centrum. Op een gegeven moment dan ook bij de achteringang zijn die doos en pakketten gevonden. Terug naar het huis. Toen keek de watermeter eerst naar buiten. Toen elektriciteit en watermeter werd geregistreerd, eindelijk vakantie. Het huis is erg afgelegen en daarom erg mooi en rustig. Met de auto komt u op minder dan 1 km naar het strand en de haven is prachtig en ook bereikbaar met de auto. Helaas zijn beide te voet niet volledig mogelijk. (Geen voetpaden op de hoofdweg).

Jorunn
Verblijf van 15 juli 2017 tot 22 juli 2017
24 juli 2017

Goed ingericht / tuin / zwembad / Unsurpassed

Carina
Verblijf van 16 februari 2017 tot 19 februari 2017
21 februari 2017

Mooi en leuk vakantiehuis met zeer goede ruimte. Maar misschien een nieuw bed in de slaapkamer / kunn

William
Verblijf van 3 september 2016 tot 24 september 2016
26 september 2016

Een prachtige locatie. Duidelijk met prachtige kamers. Het zwembad. Het terras.