6 persoons vakantie huis in Olofström-By Traum 97345-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
In erhöhter Lage steht an der Dorfstraße von Hemsjö liegt dieses gemütliche Ferienhaus mit der Nähe zu wunderschönen Laubwäldern und dem Fluss Mörrumsån. Das Badeufer am See Aborrasjön und das Naturschutzgebiet Kärringhejan, das dem Tal folgt, durch das sich der Fluss schlängelt, sind nur wenige Gehminuten entfernt. Am Eingang an der Vorderseite des Hauses gibt es eine kleine Veranda mit Sitzbänken, auf der Sie die Stille und das Vogelgezwitscher genießen können. Im Eingangsbereich befinden sich sowohl das Bad mit Toilette und Dusche als auch ein kleiner Flur. Die geradeaus gelegene Küche verfügt über eine Tür zur möblierten Terrasse auf der Rückseite. Zwei Schlafzimmer im Haus mit je einem Etagenbett mit zwei Kojen. Zudem zwei Schlafplätze in einem größeren Giebelzimmer mit einem Ofen am Fußende des Doppelbettes, der an den kühleren Tagen für wohlige Wärme sorgt. Die Unterkunft ist ideal für Familien mit Kindern, die durch die Wälder wandern, die Vielfalt der Natur entdecken, am Strand spielen und ein Bad im See oder Meer nehmen möchten. Auch bei Anglern sehr beliebt, da das Lachsangeln in Mörrumsån so nah liegt. Mit dem Auto fahren Sie die knapp 3 km bis zur Küste von Blekinge, wo Sie in der Pukavik-Bucht noch einmal baden und angeln können, wenn Sie möchten. Am Mörrumsån können Sie auch Wildwasser-Rafting in einer der besten Stromschnellen im Süden Schwedens ausprobieren.
Kenmerken
balkon, verwarming (elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, ligstoelen
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Eindschoonmaak
- U moet het zelf (goed) doen
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Niet aanwezig
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Heerlijk klein vakantiehuisje op een rustige locatie met een groot perceel. Eenvoudig ingericht, maar voldoende. De buitenkant zou wel een nieuw likje verf kunnen gebruiken.
Een heerlijk verblijf! Het huis voelde heel huiselijk aan en we waardeerden de doordachte details. De nabijheid van Mörrumsån, waar je kunt vissen, was een droom die uitkwam voor mijn man. Ik zou er graag in de zomer terugkomen!
Geweldige plek voor gezinnen, schoon en ruim, had alles wat we nodig hadden,
Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf van een week. We waardeerden de nabijheid van het zwemgebied bij Aborrasjön, perfect voor een warme zomerdag. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was.
Het vakantiehuis was precies zoals beschreven. Ik vond het geweldig dat we toegang hadden tot een wasmachine, wat het verblijf met kinderen een stuk makkelijker maakte. Het nabijgelegen meer was perfect om in te zwemmen. Gewoon een geweldige plek voor plezier met het hele gezin!
De accommodatie is charmant en goed onderhouden. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam en zorgden ervoor dat we een aangenaam verblijf hadden. De omgeving is rustig en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen visplekken. Een echte aanrader voor natuurliefhebbers!
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een familievakantie! De bedden waren comfortabel en de woonkamer was erg ruim. Hoewel we wat problemen hadden met de wifi, hielpen de gastheren ons snel. Al met al een solide ervaring.
Het vakantiehuis was charmant en had een rustieke uitstraling, Het bood voldoende slaapplaatsen voor onze groep van zes, Hoewel de decoratie eenvoudig was, was het zeer functioneel, We genoten van onze avonden op het terras onder de sterren,
Ons verblijf was zeer aangenaam, Het huis was schoon en netjes, en de buitenruimte was heerlijk om van de zon te genieten, Iets verder van de kust dan we hadden verwacht, maar nog steeds een geweldige plek voor een natuurgerichte vakantie,
We verbleven hier een week en hebben van elke minuut genoten! Het nabijgelegen natuurreservaat bood prachtige wandelingen en we hebben zelfs wat wilde dieren gezien. Het huis was van alle gemakken voorzien en we voelden ons zeer comfortabel tijdens ons verblijf.
Een heerlijk toevluchtsoord in Olofström! Het balkon was een fijne toevoeging, perfect om 's avonds te ontspannen. Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden. Het is ook gunstig gelegen nabij prachtige bossen en een zwemgedeelte, wat een pluspunt was.
Een prachtige locatie! Het uitzicht vanaf het balkon was geweldig en we hebben genoten van onze tijd in de tuin. De keukenfaciliteiten waren geweldig om maaltijden voor het hele gezin te bereiden. Een heerlijke ontsnapping, weg van de drukte.
Deze plek heeft een heel huiselijke sfeer. Het was ruim genoeg voor onze groep en we vonden de rust van de omgeving fijn. De restaurants in de buurt boden lekker eten aan, maar we kookten vooral thuis. Een ontspannende vakantieplek!
We hebben over het algemeen een goede ervaring gehad. De ruimte was ideaal voor onze groep en de keuken was volledig uitgerust. De locatie is wat afgelegen, maar we hebben genoten van de rust en stilte. Vergeet niet om alles schoon te maken voordat je vertrekt!
Deze plek was een geweldige vondst! Het lag dicht bij luchthaven Ronneby, waardoor we gemakkelijk konden aankomen. De kinderen hebben zich prima vermaakt met zwemmen in het nabijgelegen meer en we hebben zelfs wildwaterraften geprobeerd in Mörrumsån. Absoluut een onvergetelijke vakantie!
Dit vakantiehuis overtrof echt onze verwachtingen. De natuur in de omgeving was prachtig en het pand zelf was gezellig en van alle gemakken voorzien. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een echte aanrader!
Wat een prachtige locatie! Het weelderige groen en het geluid van de nabijgelegen rivier waren ongelooflijk rustgevend, We hebben onze dagen doorgebracht met het verkennen van het natuurreservaat en hebben zelfs wat vissen gevangen, Het huis zelf was comfortabel en uitgerust met alle noodzakelijke voorzieningen,
Het vakantiehuis voldeed aan onze verwachtingen, Alles was eenvoudig, van inchecken tot uitchecken, Het was fijn om een wasmachine voor onze kleren en een keuken voor het koken te hebben, Al met al, een goede plek voor een ontspannen vakantie, hoewel niet overdreven luxe,
Dit vakantiehuis heeft een hele sfeer. Supergezellig met een leuke keuken en een balkon waar je gezellig kunt zitten. De natuur is vlakbij, dus wandelen en zwemmen waren grote pluspunten. Ik zou zeker terugkomen voor de zalmhengel, zonder twijfel!
Ik vond de relaxte sfeer hier geweldig! De perfecte plek om te ontspannen en bij te praten met vrienden. De stapelbedden zijn een leuke toevoeging en de tuin is leuk om buiten te vertoeven. Het strand is ook maar een klein stukje rijden!
We hebben een fantastische tijd gehad! De kinderen waren dol op de tuin en we waardeerden de comfortabele bedden na een lange dag vol ontdekkingen. Een geweldige plek voor een familievakantie, vooral als je van wandelen en vissen houdt.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in vakantiehuis Olofström IV! Het huis was ruim genoeg voor ons gezin van zes en we vonden de gezellige sfeer geweldig. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was. Het was een hoogtepunt om te genieten van ons ontbijt op het terras met uitzicht op de tuin!
Rustige ligging naast het natuurgebied, Ideaal voor wandel- en vistochten,
Ideaal voor een familievakantie. Er zijn veel bedden, het is schoon en de tuin is leuk voor kinderen. Dichtbij een aantal wandelpaden en het meer – ideaal voor wat foto's voor op Instagram. Al met al een prima plek!
We waren onder de indruk van hoe schoon en goed onderhouden het huis was. Het was een perfecte uitvalsbasis voor onze vistochten naar Mörrumsån. De grotere kamer met de kachel was vooral gezellig op de koelere avonden. Een geweldige prijs-kwaliteitverhouding!
Ruim huis met prachtig uitzicht op het bos, Het nabijgelegen zwemgebied bij Aborrasjön was een hit,
Dit vakantiehuis is perfect voor gezinnen! De kinderen waren dol op de stapelbedden en de grote tuin was heerlijk om in te spelen. De locatie is rustig en we hebben genoten van de wandelingen in het nabijgelegen natuurgebied. Zeker een plek waar we naar terug zouden keren.
We hebben enorm genoten van onze tijd hier. De indeling van het huis was perfect voor onze vriendengroep. De buitenruimte was bijzonder aangenaam. We brachten de meeste avonden buiten door en genoten van de rustige omgeving.
Zeer schone en goed uitgeruste keuken, dicht bij de kust om te zwemmen en te eten,
Ik vond de gezellige zadelkamer met de kachel geweldig, het balkon was geweldig voor ochtendkoffie,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis in Olofström! De locatie is absoluut perfect, omgeven door prachtige bossen en op korte loopafstand van het zwemgedeelte bij Aborrasjön. Het huis was ruim genoeg voor ons gezin van zes en de kinderen waren dol op de stapelbedden. We hebben genoten van de rust op het balkon, het luisteren naar de vogels en de rustige sfeer. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, en we waardeerden het dat er een terras was om buiten te eten. Een geweldige plek voor zowel natuurliefhebbers als gezinnen!
Ik hield van de gezellige sfeer in het huis; het voelde als een tweede thuis! Het balkon was perfect om te genieten van de avondbries na een dag vol buitenactiviteiten. Het is ook maar een klein stukje rijden naar de kust voor wat strandtijd!
Ruim huis met alles wat nodig is voor een familiereis, De keuken is van alle gemakken voorzien en de woonkamer is perfect voor spelletjesavonden, Absoluut een geweldige plek om te ontspannen en te genieten van de natuur,
Een heerlijke retraite! De rustige omgeving stelde ons in staat om helemaal tot rust te komen, We hebben geweldige wandelingen gemaakt in het nabijgelegen natuurreservaat Kärringhejan, Het enige nadeel was dat we het huis moesten schoonmaken voordat we vertrokken, maar dat is een kleine prijs voor zo'n fijn verblijf,
Ons gezin heeft een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De locatie was rustig, omgeven door prachtige bossen. De kinderen speelden graag in de tuin en we genoten van onze ochtendkoffie op het balkon, terwijl we naar de vogels luisterden. Een echte aanrader voor gezinnen!
We hebben hier een prettig verblijf gehad. Het huis ligt net buiten de dorpsweg, maar is verrassend rustig. De bedden waren comfortabel en de woonkamer was ruim genoeg om samen te ontspannen. Een goede keuze voor een familievakantie.