accommodatie
Vakantiehuis met privézwembad in de uitlopers van de Campanet-vallei 15-01370-ES1
Beschrijving
Op een rustige locatie in the uitlopers van de Campanet vallei ligt dit comfortabele vakantiehuis met privézwembad. Het huis is in landelijke stijl ingericht en binnen in de woning wordt deze landelijke sfeer geaccentueerd door het plafond met zichtbare houten balken. Het huis heeft een tuin met een fruitboomgaard en schaduwrijke gedeeltes die geschikt zijn voor een ontspannen middag. Het vakantiehuis biedt een adembenemend uitzicht op de bergen begroeid met dennenbomen. “Can Sedes” is de perfecte keuze voor een vakantie als je privacy en rust zoekt. Je kunt heerlijk genieten op het aanwezige zonneterras en het overdekte eetterras met de mogelijkheid tot barbecueën. Het omheinde zwembad is ideaal voor gezinnen met jongere kinderen.
In de nabije omgeving is er een supermarkt en restaurant. De omgeving biedt een breed scala aan (sport)activiteiten. Het is ideaal voor fietsers, wandelaars en natuurliefhebbers. De zandstranden van Puerto Pollença and Cala Sant Vincenç zijn op 15 autominuten. De dichtstbijzijnde golfbaan in Pollença is op slechts 10 minuten afstand.
In de slaapkamers is 10 uur per dag airconditioning aanwezig. In overleg met de beheerder kan deze termijn tegen betaling aangepast worden.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Huurlicentie: ETV 1424
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- inclusief
- Huisdieren
- niet toegestaan
- Bedlinnen
- aanwezig
- Badlinnen
- aanwezig
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Wifi
- € 42,- (€ 6/nacht)
- Toeristenbelasting
- € 84,-/€ 84,-/€ 84,-/€ 84,-/€ 84,-/€ 42,-/€ 42,-/€ 42,-/€ 42,-/€ 42,-/€ 42,- (van 01-05-2019 t/m 31-10-2019 € 2/persoon/nacht; van 01-05-2020 t/m 31-10-2020 € 2/persoon/nacht; van 01-05-2021 t/m 31-10-2021 € 2/persoon/nacht; van 01-05-2022 t/m 31-10-2022 € 2/persoon/nacht; van 01-05-2023 t/m 31-10-2023 € 2/persoon/nacht; van 01-11-2018 t/m 30-04-2019 € 1/persoon/nacht; van 01-11-2019 t/m 30-04-2020 € 1/persoon/nacht; van 01-11-2020 t/m 30-04-2021 € 1/persoon/nacht; van 01-11-2021 t/m 30-04-2022 € 1/persoon/nacht; van 01-11-2022 t/m 30-04-2023 € 1/persoon/nacht; van 01-11-2023 t/m 30-04-2024 € 1/persoon/nacht)
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ontvangst / groet erg vriendelijk, alles was ongecompliceerd. In het midden van nergens Ergens ontspannende dagen en nachten doorgebracht met organisch lawaai van schapen, geiten en kippen ... dat was geweldig ... en de maan schijnt. Nachten in volledige duisternis, wanneer de maan verjongt - ja, als je genoeg wilt relaxen en jezelf genoeg hebt, kun je een geweldige tijd doorbrengen met z'n tweeën ... en het weer was gunstig ... tot volgend jaar ...
De ontvangst was niet heel hartelijk. In het dorpje waar je de sleutel moest ophalen was het niet echt duidelijk waar we moesten zijn en het waren feesten zodat het niet vlot te bereiken was. Het huis was oke, maar verwacht geen overdreven luxe. Internet is niet aanwezig ook al was het zo wel aangekondigd. Het zwembad is leuk maar wel veel chloor. Een zeer rustige omgeving maar wel noodzakelijk om een auto terbeschikking te hebben.
Authentieke ruime woning ( 4 slaapkamers - 2 badkamers !) in een rustig gedeelte van Mallorca, aan de voet van de bergen. Huurauto noodzakelijk. Ideale uitvalsbasis voor bergwandelingen, fietstochten en stranden in het westen en noorden van Mallorca. Een aanrader voor wie rust en ruimte zoekt. zwembad reeds beschikbaar tijdens paasvakantie, doch het zeewater voelt warmer aan in deze periode ) . Alles beschikbaar mbt voeding en bar/restaurants in Campanet indien men het echte Mallorca wil beleven. Ook kleinschalig restaurantje (Talent) met degustatiemenu van de lokale eigenaar is een aanrader/ontdekking mbt inlandse lokale producten. Grote zandstranden en dito boulevards met cafes/winkels/restaurants kan je vinden op 20' rijden.
Schitterend huis op een fantastische plek.
We hebben een heerlijk weekje gehad in Can Sedes. Huis is rustig gelegen in een prachtige omgeving, huis is omgeven door een mooie tuin, met zelfs hoogzomer bloeiende bloemen. Als directe buren zijn er de klingelende geiten, wat wij een prettig geluid om ons heen vonden. Het zwembad was lekker om af te koelen. Wij vonden het een beetje jammer dat het zwembad te diep was om in te kunnen staan (1.70 diep, dus de grotere mensen hebben hier geen last van). Het interieur van het huis is sober, voldoende toereikend. Keukengerei voldoende aanwezig. Alle slaapkamers hadden airco, hartje zomer is dat prettig. Direct bij binnenkomst zagen we een kakkerlak in het afvoerputje van de aanrecht wegschieten. Was even schrikken en zorgde er voor dat we de hele week erg gelet hebben op alle kruimels en etensresten direct op te ruimen en de afvoerputjes met een stop af te dichten. Hierna hebben we geen kakkerlak meer gezien. Er is voldoende te doen in de directe omgeving. Wij vonden het een fijn huis waar we een fantastische vakantie hebben doorgebracht.
Genoten van de omgeving, het huis, vooral van het zwembad. aanrader als je van natuur en rust houdt Wel rekening houden dat je kakkerlakken kunt tegenkomen. Maar dat schijnt op Mallorca een bekend probleem te zijn. Melden bij de verhuurder, die heeft er voor gezorgd dat er binnen 2 uur iemand er wat een deed, was volgens ons wel dweilen met de kraan open, na 3 dagen waren ze weer volop aanwezig'. En dat werd met name door de dames niet zo op prijs gesteld.
We hebben een heerlijke vakantie gehad in can cedes. Het huisje is verrassend ruim en gelijkvloers. Met vier prima slaapkamers en twee badkamers. Het interieur in de woonkamer stelt niet veel voor. Maar we waren vooral buiten. Wel leuk dat er een keuken is met bar en barkrukken. Gezellig als je kookt. Er zijn niet veel keukenspullen, maar te doen voor een week. De bedden zijn goed. We hebben elke avond heerlijk buiten gezeten. We hadden het gevoel dat we in de jungle zaten. We hoorden zoveel vogels. Ook elke ochtend ontbeten in de zon. Fijn dat er meerdere terrassen zijn. Je kunt zo schaduw en zon opzoeken. Superluxe die sinaasappels en citroenen uit eigen tuin. Dat proef je. Om ons heen waren mensen bezig met het dagelijks leven van mallorca. Boeren waren bezig op hun land, met schapen hoeden, grasmaaien etc. Het viel ons op dat de mensen zo aardig waren. Het dorpje campernet heeft een gezellige kern, met een terras waar je leuk wat kan eten en drinken. Wel noodzakelijk om een auto te hebben. Wij zijn vanuit het huisje naar verschillende baaitjes en stranden gegaan. Super en allemaal goed te doen qua afstand. We komen nog wel een keer terug.
Een stuk land met rust en comfort; Wij als een paar genoten van de saamhorigheid, probleem is ergens anders, het huis heeft alles wat we nodig hadden, het Au nbereich wordt gehandhaafd. Het contact met de manager was erg mooi weer, al met al een geslaagde vakantie. "Ik ben weg ..." is hier voldaan. Vertragende onvermijdelijke onvermijdelijk. \\ R \\ familie vakantie voor individualisten.
Heerlijke vakantie gehad in Can Sedes, het is echt een droomhuis. Ziet er prachtig uit, omheind zwembad is heerlijk (wel overal 1.70 diep dus kleine kinderen kunnen er alleen zwemmen met bandjes ed). De 4 slaapkamers zijn ruim genoeg en mooi ingericht, 2 badkamers netjes, woonkamer qua inrichting het minst maar daar zit je als het goed is toch niet veel. De terrassen buiten zijn heel mooi, grote tuin met citrus- en olijfbomen. Het huis ligt heel rustig op een landweggetje, tussen de schapen en aan de voet van de bergen. Minpunt is de keuken het kookgerei te beperkt voor iets uitgebreider te koken (geen schalen, geen deksels, te kleine bakpannen (als je met z'n zessen bent). Slecht koffieapparaat. Behalve dat superhuis op fantastische locatie. Wij zouden er (met kinderen van 16,14,5 en 2) zo weer naar toe gaan.
Prachtig gelegen, tegen de heuvels van Noord-Mallorca en goed bereikbaar. Huis is prima, goede prijs-kwaliteitverhouding. Een heel rustige plek, ongetwijfeld ook in het hoogseizoen want ver van massatoerisme. Goede uitvalsbasis voor wandelingen. Heerlijke frisse lucht met afwisselende geuren van de rijke flora.
We waren erg blij om de vijfde met een baby in het landgoed en. Belangrijke collectie was zeer hartelijk en vriendelijk. Het huis exterieur top en interieur ook in orde. Alleen de vaatwasser was niet zo schoon en gewassen zelfs koud. We hebben onszelf voelden heel goed en vaak gebruikt barbecue en zwembad. Voor het strand, was er ook een parasol en zand speelgoed voor kinderen. We zullen terugkomen.
Een heerlijk huis met veel privacy in een landelijke omgeving. Wat hebben wij en onze Australische kennissen genoten van Can Sedes en haar omgeving. Mallorca is een fijn eiland met vele mogelijkheden. Vele tochtjes door de bergen en de verdere omgeving gemaakt. Genoten van de diverse uitzichten en de cultuur.
Sympathieke contact met de beheerder. Afgelegen locatie, rust, privacy-zoals gewenst. Zwembad verfrissend. Finca: zeer goed onderhouden. Uitrusting: er allemaal. Onthaasten pure! Geen stress, geen deadlines, geen telefoon ... Wie op zoek is naar totale ontspanning in een prachtige omgeving, het is finden.Gelegentlich muggen dus hier niet te vergeten, autan * smile *
We hebben een week in de mei-vakantie doorgebracht in dit huis. Het is gunstig gelegen als uitvalsbasis om mooie fietstochten te maken. Met de auto is de kust ook goed te bereiken, zoals Porte de Pollenca en Alcudia. Het prachtige natuurgebied s'Albufera ligt op een klein half uur met de auto. Helaas was het relatief koud die week; het kacheltje kreeg het huis amper warm. De keuken was helaas karig voorzien, b.v geen schalen of bakjes. Van de pannen ontbraken de deksels. Ook staan er geen kruiden, koffiefilters e.d. in de kastjes (dat hebben we in andere Belvilla huizen wel anders meegemaakt!). De badkamers zijn één keer schoongemaakt, met schone handdoeken, maar de keuken is toen niet schoongemaakt. De televisie ontvangt vele satellietzenders, maar geen Nederlandse, behalve BVN. Er is wel een wasmachine aanwezig, maar geen mogelijkheid om de was buiten op te hangen. Al met al een fijne vakantie, maar het huis viel toch een beetje tegen.
We hebben een prima vakantie gehad op Mallorca in Can Sedes (Campanet). Het huis was slecht vindbaar (geen straatnaam), maar verder prima in orde. Heel ruim en veel privacy. Prima zwembadje. Mooie wandelingen en plaatsjes in de buurt.
Het was een prima plek om te verblijven. We kwamen midden in de nacht aan maar alles was zo geregeld zoals afgesproken. De sleutel was prima te vinden. Er is bijna elke dag schoongemaakt en tussentijds zijn de handdoeken nog een keer ververst. Schoon huis en schone omgeving. Heerlijke week gehad.
Fijne vakantie gehad. Lekkere temperaturen. Mooie warme avonden. Met de huurauto veel op pad geweest om het eiland te bekijken. De bergen in, naar de kust en stadjes bekeken. Bij terugkomst heerlijk verkoeling in ons privézwembad. De BBQ ook nog 2 keer gebruikt. Fijn dat op de slaapkamers airco was.
Een heerlijk vakantiehuis, van alle gemakken voorzien!
Meestal zijn de plaatjes op de website mooier dan de plek zelf, maar voor dit huis geldt het omgekeerde: de foto's doen geen recht aan de werkelijk prachtige ligging tussen de sinaasappelbomen. Waar kun je nou verse jus drinken van de sinaasappels uit je eigen tuin? Lekker zwembad erbij, helemaal voor jezelf met maximale privacy. Na het zwemmen hebben we nog uren op het terras genoten van het uitzicht en de zacht klingelende bellen van de schapen op de berg. Top!