Appartement in Saalfelden bij skigebied 56-0675-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit charmante appartement op een bovenverdieping in Saalfelden, bereikbaar met een lift, biedt een gezellig verblijf voor maximaal zes personen. De ruime woonkamer is voorzien van een tweepersoons slaapbank, tv en een zithoek, terwijl de moderne keuken volledig is uitgerust met een fornuis, oven, koelkast, vaatwasser, koffiezetmachine en waterkoker. Twee uitnodigende slaapkamers hebben elk een comfortabel tweepersoonsbed en twee badkamers met douches zorgen voor privacy voor alle gasten. Airconditioning zorgt het hele jaar door voor een aangenaam klimaat.
Geniet van het privéterras of ontspan in de tuin met tuinmeubilair. Er is een parkeerplaats, een laadstation voor elektrische auto's en een fietsenstalling beschikbaar. Saalfelden is ideaal voor een actieve vakantie: in de zomer kunt u wandelen, hardlopen en zwemmen in het nabijgelegen Ritzensee, terwijl de winter langlaufroutes biedt en de skigebieden Leogang, Maria Alm, Zell am See en Kaprun gemakkelijk bereikbaar zijn. Een skibus verbindt Leogang en Maria Alm met de omgeving.
Leogang is perfect voor downhill- en mountainbiken, en de rodelbaan in Saalfelden is een hoogtepunt voor het hele gezin. Dit appartement biedt 24/7 toegang via een sleutelkluis en combineert comfort, rust en een toplocatie voor natuur, sport en lokale excursies.
Let op: Deze accommodatie biedt automatisch inchecken. Gasten ontvangen voorafgaand aan aankomst een voucher met de incheckcode, waarmee ze gemakkelijk en direct toegang tot de accommodatie krijgen. U hoeft bij aankomst niemand te bellen of te contacteren, wat zorgt voor een soepele, contactloze en stressvrije incheckervaring.
Kenmerken
2-pers. slaapbank
TV
zithoek
airconditioning
waterkoker
fornuis
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
koelkast
2-pers. bed
airconditioning
2-pers. bed
airconditioning
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, parking, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Included
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Goed appartement op een prachtige plek alleen heel jammer dat de verhuurder geen enkele reactie heeft gegeven toen we melding hebben gedaan van wat mankementen. We hebben een appartement geboekt met 2 badkamers, dan is het wel erg balen als je 1 van de douches niet kunt gebruiken omdat het water eruit loopt en de badkamer binnen no-time blank staat. Ik snap wel dat het niet opgelost kan worden terwijl wij er zijn maar stuur in ieder geval een reactie dat de boodschap is overgekomen! Andere issues waren kleiner en hadden wel meteen opgelost kunnen worden maar ook daar geen enkele reactie. Verder wel een appartement die van alle gemakken voorzien is.