Dada met zwembad en uitzicht op zee 125-11515-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Villa Dada is een ideale keuze voor reizigers met een groot gezin of een groep vrienden die op zoek zijn naar een comfortabel verblijf op het eiland Krk. De villa is ontworpen als een halfvrijstaande woning en biedt gasten privacy, comfort en ruimtes waar ze zowel samen tijd kunnen doorbrengen als zich kunnen terugtrekken in hun eigen appartement. De villa bestaat uit drie aparte appartementen, wat flexibiliteit biedt en tegelijkertijd ruimte biedt voor gezamenlijk plezier. Villa Dada beschikt over in totaal zes slaapkamers, vier badkamers, drie keukens, drie woonkamers, een ruim terras en een speelkamer. Er is comfortabel plaats voor maximaal 16 personen en de villa is volledig uitgerust voor een ontspannen vakantie.
Elk van de drie appartementen heeft twee slaapkamers met een groot tweepersoonsbed. Sommige kamers hebben ook een eenpersoonsbed, ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. Elk appartement deelt een badkamer met een douche of bad, toilet, wastafel, föhn en handdoeken. Er zijn in totaal vier badkamers – drie met een douche en één met een bad – wat voldoende ruimte biedt voor alle gasten.
Elk appartement beschikt over een ruime open keuken en woonkamer. De keukens zijn volledig uitgerust met alle benodigde apparatuur voor het bereiden van heerlijke maaltijden: een gas- en elektrisch fornuis, vaatwasser, koelkast, vriezer, magnetron, koffiezetapparaat en keukengerei. De woonkamer van elk appartement is voorzien van comfortabele banken en flatscreen-tv's, perfect om te ontspannen en te genieten van uw favoriete programma's. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, wat zorgt voor een comfortabel verblijf, zelfs tijdens de zomermaanden. Het hoofdappartement biedt toegang tot een groot, overdekt terras met zitplaatsen voor 12 personen – ideaal voor gezamenlijke maaltijden en gezellige avonden.
Villa Dada beschikt tevens over een groot buitenzwembad met een zonneterras, ingericht met acht ligstoelen en parasols, waar u volop ruimte heeft om buiten te ontspannen. Er is een barbecueplek beschikbaar voor het bereiden van heerlijke maaltijden. De villa biedt ook een speelkamer met biljart, darts en tafelvoetbal – leuk vermaak voor alle leeftijden. Privé parkeergelegenheid is beschikbaar voor gasten, wat zorgt voor gemakkelijke toegang en comfort.
Kenmerken
, berging, Internettoegang, wasmachine, balkon, balkon, Droogkamer, parkeren (betalend)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 10/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- U moet het zelf (goed) doen
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Available for Rent
- Wifi
- Included
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.