Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa in Gale bij Praia Manuel Lourenco 42-7100-PT1

17 Personen
6 Slaapkamer(s)
5 Badkamer(s)
€10073,47 €9619,94
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze spectaculaire villa met 6 slaapkamers ligt in het zeer gewilde Gale-strandgebied, op korte loopafstand van de kust en dicht bij uitstekende restaurants, bars en een supermarkt. Het ruime pand biedt een verwarmbaar privézwembad, waardoor het een ideale keuze is voor gezinnen die op zoek zijn naar een comfortabel en handig vakantiehuis. Met airconditioning en gratis wifi overal is de villa ontworpen om een luxe en ontspannende ervaring te bieden.

De villa is verdeeld over drie verdiepingen, waarbij de bovenste verdieping drie slaapkamers heeft, twee tweepersoonskamers en één met twee eenpersoonsbedden, en twee badkamers, waarvan er één en-suite is. De entreeverdieping omvat een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een stapelbedset voor vier personen en een badkamer. De benedenverdieping biedt twee extra slaapkamers, één met twee stapelbedsets en een andere met een stapelbedset en een extra eenpersoonsbed, en twee doucheruimtes. Een ruime woon- en eetkamer, een volledig uitgeruste keuken en een tweede keuken op de benedenverdieping bieden voldoende ruimte om te socializen, dineren en ontspannen.

Het buitengedeelte is net zo uitnodigend, met een groot privézwembad, een pingpongtafel en voldoende ruimte om te loungen. De barbecueplek en de schaduwrijke eetruimte buiten bieden de perfecte plek voor maaltijden in de buitenlucht. De villa ligt op slechts 450 meter van het dichtstbijzijnde strand, Praia de Manuel Lourenco, en op slechts tien minuten rijden van Albufeira. Met voorzieningen in de buurt en een toplocatie biedt deze villa alles wat nodig is voor een perfecte vakantie in de Algarve.

keuken
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer

keuken
eettafel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer

woon/eetkamer
TV
eettafel
zithoek
slaapkamer
1-pers. bed
stapelbed
slaapkamer
stapelbed
stapelbed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
stapelbed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel
toilet
badkamer
douche
wastafel
toilet
badkamer
ligbad
wastafel
toilet
badkamer
ligbad
wastafel
toilet
badkamer
ligbad
wastafel
toilet
Algemeen
Tuinmeubilair, wasmachine, airconditioning, terras, tuin, BBQ, zwembad (privé), strijkijzer, haardroger
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Hahn
Verblijf van 20 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

De woonkamer was een geweldige ontmoetingsplaats voor ons gezin. We brachten de avonden door met tv kijken en ontspannen na een dagje strand,

Plaza Silvestre
Verblijf van 27 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

Het zitgedeelte buiten was een geweldige plek om te ontspannen na een dag vol activiteiten. We hebben er veel tijd doorgebracht.

Gavin
Verblijf van 13 april 2025 tot 26 april 2025
29 april 2025

De gemakkelijke toegang tot nabijgelegen restaurants en bars maakte onze avonden aangenaam. We konden zonder problemen naar het diner lopen.

Løkken
Verblijf van 15 april 2025 tot 23 april 2025
26 april 2025

Twee volledig uitgeruste keukens waren een pluspunt! We hebben veel gekookt en genoten van het gemak.

Muñoz Fernandez
Verblijf van 12 april 2025 tot 19 april 2025
22 april 2025

De kinderen waren dol op hun stapelbedden! Ze hadden het gevoel dat ze hun eigen plekje hadden,

NASARRE SERRANO
Verblijf van 1 april 2025 tot 15 april 2025
18 april 2025

De eetkamer was perfect voor familiediners, we genoten ervan om elke avond rond de tafel te zitten,

Aranda Trepat
Verblijf van 2 april 2025 tot 12 april 2025
15 april 2025

We hebben genoten van ons verblijf hier. De stapelbedden waren geweldig voor de kinderen, en doordat er meerdere badkamers waren, werden de ochtenden veel gemakkelijker.

Cesare
Verblijf van 1 april 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

De villa is ruim en goed uitgerust, de keuken had alles wat we nodig hadden en de airconditioning hield ons koel op de warme dagen,

Berbée
Verblijf van 30 maart 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

De slaapkamers waren comfortabel en ruim, We hadden genoeg ruimte om ons uit te strekken, wat geweldig was voor onze grote groep,

Bigailaite
Verblijf van 23 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

De wasmachine was erg handig, vooral met kinderen. We konden alles netjes houden zonder gedoe.

Hibaoui
Verblijf van 20 maart 2025 tot 30 maart 2025
2 april 2025

De indeling van de villa is zeer handig, elk niveau voelt privé maar toch verbonden,

Kerne
Verblijf van 15 maart 2025 tot 28 maart 2025
31 maart 2025

We hebben hier een onvergetelijke vakantie gehad. De mix van comfort en luxe maakte ons verblijf bijzonder.

Miszk
Verblijf van 16 maart 2025 tot 25 maart 2025
28 maart 2025

Op slechts een korte loopafstand van het strand! We waardeerden de nabijheid van Praia de Manuel Lourenco. De locatie is perfect voor een strandvakantie.

Odorczyk
Verblijf van 16 maart 2025 tot 23 maart 2025
26 maart 2025

Het terras was een heerlijke plek om te ontspannen met een kopje koffie uit de automaat. Wat een rustige start van de dag!

Bonde
Verblijf van 10 maart 2025 tot 21 maart 2025
24 maart 2025

We waren dol op het terras! Het was perfect voor onze maaltijden in de buitenlucht, vooral met de grill die beschikbaar was.

Wilke
Verblijf van 11 maart 2025 tot 20 maart 2025
23 maart 2025

Het verwarmde privézwembad was een ware beleving voor ons. We hebben elke dag gezwommen en de kinderen vonden het geweldig!

Araneda
Verblijf van 5 maart 2025 tot 19 maart 2025
22 maart 2025

De nabijheid van de supermarkt was handig om snel even boodschappen te doen, erg praktisch!

Næssvold
Verblijf van 10 maart 2025 tot 18 maart 2025
21 maart 2025

Het ontwerp van de villa maakt optimaal gebruik van de ruimte. We hebben ons nooit krap gevoeld, zelfs niet met een vol huis.

DULISKA
Verblijf van 4 maart 2025 tot 16 maart 2025
19 maart 2025

De koelkast was ruim, waardoor we gemakkelijk boodschappen konden doen voor onze week,

Mangionello
Verblijf van 1 maart 2025 tot 14 maart 2025
17 maart 2025

De airconditioning werkte perfect en hield de villa koel tijdens de warmste uren van de dag,

Solheim
Verblijf van 5 maart 2025 tot 13 maart 2025
16 maart 2025

De pingpongtafel was een leuke toevoeging! We hebben tijdens ons verblijf een aantal geweldige familietoernooien gehad.

Ottens
Verblijf van 27 februari 2025 tot 9 maart 2025
12 maart 2025

Ons gezin heeft een fantastische tijd gehad in deze villa! Het privézwembad was een hit bij de kinderen, en we hebben heerlijk buiten gebarbecued terwijl we op het terras van onze maaltijden genoten.

Patel
Verblijf van 25 februari 2025 tot 9 maart 2025
12 maart 2025

We hebben over het algemeen een geweldige ervaring gehad. De villa bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf.