Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Chalet in Salzburg vlakbij skipiste 17-4255-AT1

10 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €927 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit levendige chalet met 4 slaapkamers in Annaberg-Lungötz is perfect voor gezinnen of groepen vrienden en biedt comfortabel plaats aan maximaal 10 gasten. Genesteld in de natuur ligt het bos op slechts 200 meter afstand, wat de mogelijkheid biedt om de rauwe schoonheid van het buitenleven te verkennen. Het stadscentrum en de supermarkt liggen op slechts 4 km afstand, en voor wie van water houdt, ligt een prachtig meer op slechts 8 km van het chalet. In de winter biedt het nabijgelegen skigebied Dachstein-West uitstekende ski- en snowboardmogelijkheden.

Gemak staat voorop met parkeergelegenheid op het terrein. Ontspan na een dag vol avontuur in het gemeenschappelijke zwembad en de twee sauna's in het hoofdgebouw. Nabijgelegen attracties zijn onder andere het charmante centrum, skipistes en wandelpaden, zodat er voor iedereen wel iets te beleven valt.

Begin je dag met een ontbijt op het terras of in de tuin, waar buitenmeubilair je uitnodigt om te ontspannen in de zon. Binnen is de woonkamer voorzien van een tv en een gezellige gashaard, terwijl de goed uitgeruste keuken - inclusief fornuis, magnetron en koelkast - ervoor zorgt dat je alles hebt wat je nodig hebt voor een huiselijk verblijf. Voor gezinnen met kleintjes zijn een kinderstoel en kinderbedje op aanvraag beschikbaar.

Boek vandaag nog je verblijf bij Belvilla!

Parterre
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (kabel)

radio

CD-speler

gashaard
keuken
broodrooster
fornuis (keramisch)

koffiezetapparaat (filtermaling)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
badkamer
douche
wastafel
toilet
terras
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet
balkon
relaxruimte
sauna
Algemeen
parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt, 11 x 5 m.), kinderstoel (op aanvraag)
Baby high chair
Included
Borgsom
€ 350
Cot/Crib
€ 15 /Stay
Internet Access
Included
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
verwarmd zwembad
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Sven
Verblijf van 3 april 2024 tot 3 november 2024
6 november 2024

Keuken uitstekend uitgerust en vlekkeloos schoon,

Ramona
Verblijf van 3 maart 2024 tot 3 oktober 2024
6 oktober 2024

De accommodatie ligt direct aan de skipiste,

Shlomo
Verblijf van 4 februari 2024 tot 4 september 2024
7 september 2024

Ongelofelijk panorama, idyllische locatie

Alexey
Verblijf van 19 juni 2024 tot 26 juni 2024
29 juni 2024

Verkenning van de omgeving en het ontdekken van nieuwe dingen

Fränzi
Verblijf van 19 juni 2024 tot 26 juni 2024
29 juni 2024

De accommodatie was erg groot en had alles wat je nodig had,

Darko
Verblijf van 29 juni 2024 tot 7 juni 2024
10 juni 2024

Het park is nu extra rustig en ontspannend in deze periode

Mr Daniel Piske
Verblijf van 8 oktober 2023 tot 14 oktober 2023
22 oktober 2023

We hebben een geweldige tijd gehad in een liefdevol ingericht huis en een prachtige omgeving!

Anna
Verblijf van 6 maart 2023 tot 6 oktober 2023
9 oktober 2023

Fantastische locatie, ruime accommodatie voor het gezin, hond toegestaan,

Matthias
Verblijf van 22 september 2023 tot 29 september 2023
2 oktober 2023

Ons verblijf in het chalet was werkelijk fantastisch. Het chalet was brandschoon en had alles wat we nodig hadden. De locatie was werkelijk prachtig. We waren ontzettend blij dat we toegang hadden tot het zwembad en de sauna. Het winkeltje op het terrein was een uitkomst. Kortom, we hebben een fantastische tijd gehad en komen zeker nog eens terug!

Ute
Verblijf van 9 januari 2023 tot 9 augustus 2023
12 augustus 2023

We waren heel blij! De accommodatie was prachtig en de omgeving was gewoonweg fascinerend. We hebben genoten van de natuur en de vriendelijkheid van de mensen. We zullen altijd met veel plezier aan deze vakantie terugdenken.

Ms Daphne Bouwhuis-Mulder
Verblijf van 10 juni 2023 tot 17 juni 2023
13 juni 2023

Prima locatie maar huisje is uitgewoond. Bank is doorgezeten, oven is kapot en de eettafel plakt (ookal maak je deze schoon). Helaas valt het ons enorm tegen. De receptie geeft aan niets voor ons te kunnen doen omdat het huisje eigendom is van iemand anders. Tja daar kunnen wij niets mee.. heel jammer! Enige top aan dit huis is het uitzicht, dat is prachtig.

Ruth
Verblijf van 19 april 2023 tot 26 april 2023
29 april 2023

Fantastische plek om te verblijven met prachtig ingerichte huisjes,

De
Verblijf van 27 mei 2023 tot 6 maart 2023
9 maart 2023

Wij hebben genoten van het ruime en goed uitgeruste huis,

Petra
Verblijf van 11 oktober 2022 tot 17 november 2022
20 november 2022

Alles was geweldig en perfect, een echte aanrader, ook voor hondenbezitters,

Mr Werner Rumel
Verblijf van 6 juli 2019 tot 13 juli 2019
20 juli 2019

Zeer mooie accommodatie! Meer informatie van de receptie zou goed zijn geweest (bijvoorbeeld, de lift heeft een lunchpauze, als je vraagt bij de receptie kort voor 12:00 als de rit gratis is !?, ..)

Ms Karin Boukamp
Verblijf van 1 september 2016 tot 4 september 2016
6 september 2016

Mooi, zeer ruim en licht huis in een mooie landelijke omgeving.

Ms Christel Renkema
Verblijf van 21 februari 2015 tot 28 februari 2015
7 maart 2015

Prima chalet. Mooie plek, genoeg ruimte en prima skiën.