Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Baglio Scannale con piscina - CAV 09-02009-IT1

11 Personen
7 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
€6865,84
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Het Baglio Scannale wordt omgeven door een groot park met volwassen bomen, waar ook olijfgaarden en een mediterrane tuin te vinden zijn. In het 19e-eeuwse pand kunnen gasten zich onderdompelen in een sfeer uit andere tijden.

De Baglio strekt zich uit over drie verdiepingen. De begane grond bestaat uit een kleine woonkamer met tafeltennistafel, een ouderwetse keuken, een slaapkamer met een twijfelaar, een eenpersoonskamer, een toilet en een badkamer. De trap leidt naar de woonkamer, die is ingericht met comfortabele banken, een eettafel en een open haard. Op de tweede verdieping bevinden zich twee slaapkamers met tweepersoonsbedden, twee met eenpersoonsbedden en de hoofdslaapkamer, waar de familiekapel uit die tijd bewaard is gebleven. Alle kamers kijken uit op de prachtige tuin die het pand omringt, waarachter zich een privézwembad bevindt omgeven door cipressen, evenals een kleedkamer en een toilet. Een badkamer met douche en een badkamer met ligbad completeren de accommodatie.

Gasten hebben toegang tot gratis WiFi, een wasmachine, plafondventilatoren in elke slaapkamer en muskietennetten in de slaapkamers.

Parterre
woonkamer
1-pers. slaapbank
TV

open haard
keuken
waterkoker
koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koelkast

vriezer
slaapkamer
2-pers.king size bed
slaapkamer
2-pers.king size bed
slaapkamer
2-pers.king size bed
slaapkamer
2-pers.king size bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
badkamer
douche
haardroger
badkamer
douche
haardroger
badkamer
douche
haardroger
badkamer
douche
haardroger
tuin
tuinmeubilair
ligbedden
zwembad
Algemeen
guest toilet, Internettoegang, wasmachine, strijkijzer
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Verwarming
Inclusief
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Carolin
Verblijf van 7 augustus 2024 tot 14 augustus 2024
17 augustus 2024

De sfeer was zo rustgevend, midden in de natuur. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. We komen zeker terug!

Ute
Verblijf van 30 juli 2024 tot 13 augustus 2024
16 augustus 2024

Wij hebben een fantastisch verblijf gehad! De accommodatie was prachtig ingericht en zeer comfortabel. De kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen, terwijl wij bij het zwembad ontspanden. Een echte aanrader!

Anke
Verblijf van 27 juni 2024 tot 9 juli 2024
12 juli 2024

Deze villa is een verborgen parel. De antieke meubels voegen karakter toe en de locatie is perfect om het Madonie Park te verkennen. Een vredig toevluchtsoord weg van de drukte.

Ragna
Verblijf van 11 november 2023 tot 21 november 2023
24 november 2023

De Baglio Scannale is perfect voor degenen die op zoek zijn naar rust, De sfeer is gezellig maar toch ruim, Het nabijgelegen Mare Luna Village was een leuk dagtrip voor ons,

Bert
Verblijf van 23 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Alles was gewoon prachtig! De kamers waren comfortabel en de keuken had alle benodigdheden, De gastheren waren erg gastvrij en lieten ons ons meteen thuis voelen,