Appartement met balkon/terras 27-1259-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Het Gerlitzen Mountain Resort biedt de ideale accommodatie voor uw vakantie. Dit appartement van 65 m² biedt plaats aan maximaal 6 personen en beschikt over 2 slaapkamers, 1 badkamer met douche, een apart toilet en een balkon of terras. Geniet van een rustgevende nachtrust in twee comfortabele tweepersoonsbedden en een tweepersoonsslaapbank. De ruime woonkamer is voorzien van een gezellige zithoek en een flatscreen-tv. De open keuken is volledig uitgerust met bestek, kookgerei, een keramische kookplaat, oven, vaatwasser en koelkast met vriezer, evenals een broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat.
Bij aankomst ontvangt u een kleine starterskit met vaatwastabletten, een proefmonster afwasmiddel, een spons, vuilniszakken, een schoonmaakdoekje en een theedoek.
Het resort is hondvriendelijk (op aanvraag en tegen betaling). Gratis wifi en satelliet-tv zijn inbegrepen. Alle foto's zijn voorbeeldfoto's, aangezien elk appartement individueel is ingericht.
Het Gerlitzen Mountain Resort ligt aan de Gerlitzen Alpe in Villach-Ossiacher See, Karinthië, en biedt ski-in/ski-out toegang, een wellnesscentrum met sauna, stoombad en binnenzwembad, en een restaurant. Ontbijt is bij de prijs inbegrepen (alleen in het winterseizoen).
Kenmerken
Internettoegang, sauna (gedeeld met andere gasten), balkon, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Appartement was schoon en modern ingericht. Personeel zeer vriendelijk. Wij hadden ‘Breakfast to go’ wat meer dan voldoende was iedere dag. Realiseer je dat je op de berg zit en maar 2 liften ter beschikking hebt; of naar de Gerlitzen (omhoog) of naar het dal, Annenheim waar niet veel te doen is. Liften zijn om 17.00u dicht en in de berghutten wordt vanaf +/- 16.15u geen maaltijd meer geserveerd.
Modern ingericht, brandschoon, carport, directe toegang tot de skipiste,
Geweldige locatie, brandschoon, prachtige inrichting, vriendelijk personeel!
Ruime appartementen met veel ruimte, Gemakkelijke ski-in en ski-out toegang, Geniet van het zwembad op het terrein voor de kinderen,
De accommodatie was geweldig, het was brandschoon, met nieuwe apparatuur en skiopslag, en er was een mooie wellnessruimte. Het beste was dat je rechtstreeks tot aan de deur kon skiën.
Prachtig goed onderhouden appartement,
Prachtig hotel gelegen in een schilderachtige bergachtige omgeving, Het ontbijt is zowel heerlijk als vullend, De kamers/appartementen zijn vrij ruim en zijn uitgerust met hoogwaardig keukengerei zoals Victorinox-messen en een De Longhi-koffiezetapparaat, Een ideale uitvalsbasis voor het maken van wandelingen,
Voor ons was het ideaal, we krijgen 100% rendement,
Geweldig hotel voor honden, een waar paradijs! Zeer goed onderhouden en vriendelijk personeel,
Het appartement was fantastisch! De keuken en badkamer waren gloednieuw en volledig functioneel, Elk klein detail was op zijn plaats, Het balkon en het uitzicht waren ook geweldig, Het zwembad was schoon en gemakkelijk toegankelijk, De sauna's waren ruim en van hoge kwaliteit, Hoewel we er in maart waren en het laagseizoen was, weet ik zeker dat er tijdens piektijden genoeg ruimte is voor gasten, En het beste deel? De skipistes waren op een steenworp afstand! Het personeel, met name Joseph en zijn collega's, waren ongelooflijk vriendelijk en gastvrij,