Mooi appartement met balkon 144-0736-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit ruime appartement van 135 m² biedt comfortabel plaats aan maximaal 7 gasten en beschikt over 4 slaapkamers en 4 badkamers met douches. De slaapkamers zijn ingericht met comfortabele tweepersoonsbedden en eenpersoonsbedden, waardoor alle gasten een goede nachtrust hebben. Een eigen balkon biedt een geweldige plek om te ontspannen en te genieten van het uitzicht.
Het appartement ligt in Reith bij Kitzbühel, Tirol, op slechts 5 km van KitzSki en 150 m van de skipiste. Gasten kunnen ook genieten van de wellnessruimte met sauna's en een bubbelbad, en dineren in het restaurant Reitherwirt.
De open keuken is volledig uitgerust (zonder oven) met bestek, kookgerei, een keramische kookplaat, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Extra voorzieningen zijn onder andere een broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat. Bij aankomst wordt een startpakket met afwastabletten, afwasmiddel, sponzen, vuilniszakken en schoonmaakdoekjes verstrekt. Gratis wifi en satelliet-tv zijn beschikbaar voor uw entertainment. Dit huisdiervriendelijke appartement verwelkomt uw harige vrienden op verzoek. Elk appartement is individueel ingericht en biedt een gezellige en unieke sfeer.
Kenmerken
Internettoegang, Tuinmeubilair, TV, wasdroger, hottub, sauna (gedeeld met andere gasten), wasmachine, balkon, parking, haardroger,
Bijkomende kosten
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldige locatie, ontspannende wellnessruimte,
Op een rustige locatie! De spa was fantastisch!
Echt aangename, modern uitgeruste en goed onderhouden faciliteit. Het personeel is ongelooflijk vriendelijk en we voelden ons vanaf het begin zeer welkom. Absoluut een aanrader!
We waren erg onder de indruk van de ligging, het ontwerp van het appartement, de uitstekende keukenfaciliteiten, de ruimtelijkheid van het appartement, de ski- en schoenenruimte, de sauna en de hot tub, het ongelooflijk behulpzame receptiepersoneel, het gemak van de skibus direct voor het pand, de korte busrit naar een van de beste skigebieden van Oostenrijk en de nabijheid van bakkerijen, restaurants en supermarkten.
We hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons eerste verblijf op deze plek. Alles was perfect - de ruimte, het comfort en de locatie. Het was makkelijk om naar de dichtstbijzijnde supermarkt te lopen, te genieten van een heerlijk diner in het restaurant aan de overkant van de straat en gebruik te maken van de broodjesservice voor het ontbijt. Een echte aanrader!
De kamers zijn groot en comfortabel met alles wat nodig is!
Hoewel er geen ontbijt werd geserveerd, vonden we de bakkerij tegenover het hotel die erg lekkere lekkernijen serveerde,
De accommodatie was prachtig en had een uitstekende wellnessruimte,
Prachtige locatie midden in het hart van Reith, stijlvol ingericht en uiterst goed onderhouden,
Perfect voor een gezin met twee kinderen, Alles wat je nodig hebt is aanwezig, Geweldige ligging (bakker, dorpswinkel en restaurant vlak naast de deur), zwemvijver om af te koelen, saunaruimte met whirlpool,
Zeer mooie en comfortabele appartementen met goed uitgeruste kitchenette. Daarnaast is er een sauna en een jacuzzi,