Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in St. Michael im Lungau bij skilift 27-2855-AT1

7 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €991 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit grote, moderne vakantieappartement voor maximaal 7 personen ligt in een vakantiehuis in St. Michael in Lungau in het Salzburgerland, omgeven door een prachtig bergdecor aan de voet van de skigebieden Grosseck-Speiereck en Katschberg.

Dit vakantieappartement bevindt zich op de begane grond en biedt een grote woonkamer met open volledig uitgeruste keuken, 3 slaapkamers, 1 badkamer, een skiopslag en directe toegang tot een tuin met tuinmeubilair. U kunt direct bij het huis parkeren.

St. Michael im Lungau biedt 4 skigebieden in de direkte omgeving. Het skigebied Grosseck/Speiereck met 50 kilometer piste ligt op slechts enkele minuten lopen van de accommodatie, terwijl de skigebieden van Aineck/Katschberg met 17 liften en 80 kilometer piste, Obertauern met 26 liften en 100 kilometer piste en Fanningberg in 20-30 minuten met de auto bereikbaar zijn.
Op korte afstand van het huis bevindt zich ook een klein skigebied in Weißpriach met 30 kilometer piste. De rest van het jaar biedt de omgeving talloze mogelijkheden zoals wandelen, mountainbiken, watersporten, vissen, zomerrodelbanen, golfen en tennis.

In de zomer biedt het buitenzwembad in St. Michael im Lungau veel zwemplezier! Direct in St. Michael im Lungau en in de omgeving zijn er voldoende winkelmogelijkheden voor uw dagelijkse behoeften, evenals een goede keuze aan restaurants.

Parterre
hal
woonkamer
TV
DVD-speler

radio

CD-speler
open keuken
fornuis (keramisch)
combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
badkamer
bad met douche
wastafel
toilet
tuindeuren
Algemeen
skiberging, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderbed (op aanvraag), kinderstoel (op aanvraag)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mario van der Sluis
Verblijf van 25 februari 2023 tot 4 maart 2023
28 februari 2023

Fijn huis met mooi uitzicht op de bergen. Goede locatie nabij skilift en uitvalswegen.

Verblijf van 18 juli 2020 tot 25 juli 2020
27 juli 2020

Het is een bijzonder ruim appartement met veel zitgelegenheid 3 volwaardige slaapkamers en 2 prima badkamers. De tuin is via een tuindeur bereikbaar met een (deels) overdekt terras en grasveld dat tijdens ons verblijf door niemand anders werd gebruikt. Enige minpunt is de duidelijk hoorbare weg door het dal. De huisbaas die boven woont is zeer vriendelijk en behulpzaam. Het appartement is echt van alle praktische keuken benodigdheden voorzien en heeft veel kastruimte en een handige schuur voor de fietsen. De omgeving is prachtig met veel mogelijkheden voor wandelen en fietsen.

Mr Rob Raad
Verblijf van 15 februari 2020 tot 22 februari 2020
2 maart 2020

Gaaf en ski dichtbij

Mr Gerard Olsthoorn
Verblijf van 27 juli 2019 tot 10 augustus 2019
13 augustus 2019

De accommodatie was prima verzorgd. Niets op aan te merken. genoeg ruimte voor met 6 personen 2 badkamers. Schoon. En de omgeving is natuurlijk prachtig met de bergen en je kunt er ook met een elektrische fiets die we mee hadden genomen prima fietsen.

Ms M. van Baalen
Verblijf van 22 juli 2017 tot 5 augustus 2017
16 augustus 2017

Fijn ruim huis. Mooi gelegen. Veel ruimte ook om het huis. Prettig contact met de verhuurder. Kortom heerlijke vakantie gehad!

Ms Anne Zielke
Verblijf van 31 december 2016 tot 7 januari 2017
15 januari 2017

Een goede appartement, een mooie ruime woonkamer, zeer dicht bij de skilift. Het meubilair in twee slaapkamers zijn zeer eenvoudig, maar je kon er goed slapen. Leuke contact op met de eigenaar en Caretaker.

Mr P.F Prutzer
Verblijf van 3 januari 2015 tot 10 januari 2015
17 januari 2015

Groepsreizen, Man 22 tot 29 jaar \\ r \\ n \\ r \\ n- nog nooit zo'n goed uitgeruste keuken ࿌ hij tegenkwam op vakantie. \\ R \\ n- zeer mooie huishoudster die zelfs reed ons naar een feest in het dorp. Nogmaals bedankt op deze locatie. \\ R \\ n voor bewoning door 8 mensen het extra bed is okey voor kleine mensen onder de 1.70 m. \\ R \\ n rustige locatie in het dorp, zeer snel in de omliggende skigebieden tot Obert Auer 20 min rijden met de auto. \\ r \\ n \\ r \\ nUnterkunft met recidive

Mr H.J. Goedhart
Verblijf van 20 september 2014 tot 4 oktober 2014
11 oktober 2014

Hadden deze plek gekozen als uitvalbasis, om een gedeelte van dit stuk Oostenrijk te bekijken. Het weer zat gelukkig wel erg mee.

Mr Etienne Clamot
Verblijf van 9 augustus 2014 tot 23 augustus 2014
5 september 2014

Het huis zelf is heel mooi. We hadden de benedenverdieping en konden dus bij mooi weer buiten op het terras eten of in de tuin een boek lezen. Het meubilair in de woonkamer is wel aan vervanging toe. Alles wat we nodig hadden was aanwezig en in voldoende mate, behalve een haardroger, maar die hadden we gelukkig bij. Ook voldoende kastruimte om voorraad op te bergen. De huisbewaarster was eerder afstandelijk. We hadden verwacht dat we info zouden krijgen over wat er zoal te doen was in de buurt, maar verder dan goedendag is ze niet gekomen. Ze was voor de rest wel beleefd en vriendelijk en ook bereikbaar in geval van vragen, maar toonde niet echt veel interesse in ons. Wij waren met zijn vieren en dat was ideaal. Er was wel slaapplaats voor meer personen, maar dan is er, vrezen wij, niet meer genoeg kastruimte in de slaapkamers. Spijtig genoeg was het een paar dagen flink koud, ook al was het augustus, en de verwarming stond af. We hebben dus wel een paar keer kou geleden, maar dat de verwarming niet heel de zomer opstaat, begrijpen we dan ook wel weer.

Mr Frank Weigelt
Verblijf van 15 februari 2014 tot 22 februari 2014
16 juli 2014

een zeer mooi huis en bijna op loopafstand van de skilift, maar ook met de auto kunt u gemakkelijk alle omliggende skigebieden te bereiken

Ms M.m Meijer
Verblijf van 22 februari 2014 tot 1 maart 2014
3 maart 2014

Zag er allemaal prima uit! Eigenlijk bedoeld voor zes personen, de twee extra bedden waren wat minder

Mr Holger Robbers
Verblijf van 28 december 2013 tot 4 januari 2014
6 januari 2014

Het was super aardig en het huis / appartement we vonden ze. We hadden twee appartementen in het huis en we zullen zeker terugkomen. LG om de manager, erg leuk. Alles was super schoon en mooi en warm je voelden ons meteen thuis. Tot de volgende keer.

Ms marianne griffioen
Verblijf van 27 juli 2013 tot 10 augustus 2013
18 augustus 2013

Wij hebben een prima vakantie gehad in dit zeer ruime appartement. Schoon, netjes en compleet. We hadden 2 weken warm weer en de eigenaar heeft voor ons een zwembadje klaargezet om heerlijk te kunnen afkoelen. Genoeg te ondernemen in de omgeving.