Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement Neustift bij Stubai Gletsjer 49-7616-AT1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €380 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Geniet van een onvergetelijke vakantie in het Stubaital, in deze mooie vakantiewoning in Neustift. Sportieve vakantiegangers en natuurliefhebbers vinden hier een comfortabel onderkomen voor een droomvakantie midden in de natuur.

De indrukwekkende bergachtige wereld van het Stubaital kan worden ontdekt tijdens het wandelen, bergbeklimmen of mountainbiken. Je beleeft ultiem skiplezier op de Stubaier-gletsjer of bij het familievriendelijke skicentrum Schlick 2000. De Stubai-appartementen liggen op een rustige locatie, op slechts 2,1 km van de dichtstbijzijnde skilift en op 20 minuten lopen van het centrum van Neustift.

Alle appartementen zijn ingericht in traditionele, moderne Tiroolse stijl en beschikken over een balkon, comfortabele kingsize bedden, satelliet tv, WiFi en een kitchenette. Er is bovendien een restaurant en café met een groot terras en een fantastisch uitzicht, evenals een skiberging met verwarming voor skischoenen.

Op de 2e etage
woonkamer
TV
eettafel
open keuken
kachel
kookplaat

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

magnetron

koelkast

vriezer
slaapkamer
2-pers. bed
2-pers. slaapbank
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
toilet
toilet
balkon
Algemeen
kelder, skiberging, skischoenverwarmers, tuinmeubilair, parking
Huisdieren
Max. 1; € 13/nacht
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Thorsten Klages
Verblijf van 6 september 2025 tot 13 september 2025
7 oktober 2025

De accommodatie voldeed aan de beschrijving, een beetje versleten maar op een rustige locatie. De keukenvoorzieningen waren beperkt. Afvalscheiding wordt aangemoedigd, maar er is slechts één vuilniszak voor de hele week. Handdoeken worden halverwege de week niet verschoond en er is om te beginnen maar één rol toiletpapier per toilet. Er is maar één sleutel, en een verzoek om een tweede sleutel bleef onbeantwoord. Wel werden er twee handdoeken verstrekt zoals gevraagd, en een kapotte douchekop werd vervangen.

Mr Jan Eversdijk
Verblijf van 21 juli 2025 tot 25 juli 2025
29 juli 2025

Schoon huis. 2 douches en 2 toiletten. Bedden keurig opgemaakt bij aankomst. We misten een lekkere bank.