Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Fohnsdorf nabij thermale baden 02-3578-AT1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €285 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit nieuwe en modern ingerichte appartement voor maximaal 6 personen ligt direkt in het zentrum van de plaats Fohnsdorf in het Murtal in Stiermarken, niet ver van de bekende Aqualux Therme in Fohnsdorf.

Het appartement beschikt over een grote woonkamer met 2 slaapbanken en een eettafel, een moderne, goed uitgeruste keuken, 1 ruime slaapkamer, een badkamer en een balkon. U kunt direct bij het appartement parkeren.

Fohnsdorf is een bekende toeristische plaats in Stiermarken en biedt pure ontspanning in de Aqualux Therme en vele wandel- en fietstochten. De Aqualux Therme biedt diverse binnen- en buitenzwembaden, een golfslagbad, massagebaden en een uitgebreid wellnessaanbod. De bekende Red Bull Ring ligt op slechts 12 minuten rijden van het appartement.

Verspreid over het Murtal en Mürztal in Stiermarken liggen skipistes in 12 verschillende skigebieden met in totaal 236 kilometer aan pistes en routes, ruim 80 kabelbanen en een groot aanbod aan geprepareerde langlaufpistes. Bekend zijn het skigebied Lachtal, skigebied Obdach, skigebied Kresichberg en skigebied Grebenzen.

Midden in het centrum van Fohnsdorf zijn er tal van winkels voor uw dagelijkse behoeften, evenals een goede selectie aan restaurants.

Op de 2e etage
ingang
keuken
zithoek
kookplaat

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
2-pers. slaapbank (200 x 200 cm)
2-pers. slaapbank (170 x 200 cm)

TV

zithoek
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
toilet
verwarming
Algemeen
balkon of terras, parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Jack
Verblijf van 17 januari 2025 tot 27 januari 2025
30 januari 2025

Locatie en faciliteiten zijn geweldig

Oliver
Verblijf van 12 augustus 2024 tot 19 december 2024
22 december 2024

Wij hebben als gezin een heerlijk verblijf gehad in Fohnsdorf! Het appartement was licht en luchtig en we vonden de winkels en restaurants in de buurt erg leuk. De thermale baden zijn zeker een bezoekje waard!

Betty
Verblijf van 12 september 2024 tot 17 december 2024
20 december 2024

De locatie en voorzieningen zijn geweldig

Patrick
Verblijf van 29 april 2024 tot 5 december 2024
8 december 2024

Locatie en faciliteiten zijn fantastisch

Drikus
Verblijf van 4 maart 2024 tot 4 december 2024
7 december 2024

Zeer gunstige ligging vlak bij de thermale baden en de Red Bull Ring. We brachten onze dagen door met wandelen en ontspannen in de zwembaden voordat we terugkeerden naar een gezellig appartement om te ontspannen. Zou het zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannend verblijf!

Femke
Verblijf van 11 januari 2024 tot 11 november 2024
14 november 2024

Deze plek is een pareltje! Het appartement was prachtig ingericht en had alle voorzieningen die we nodig hadden. We vonden vooral de skiopslag erg fijn, waardoor onze skivakanties zonder problemen verliepen. We kunnen niet wachten om terug te komen!

Maurizio
Verblijf van 13 september 2024 tot 24 september 2024
27 september 2024

De locatie en voorzieningen zijn geweldig

Irina
Verblijf van 6 januari 2024 tot 6 september 2024
9 september 2024

De locatie en de inrichting zijn fantastisch

Evelyn
Verblijf van 2 januari 2024 tot 2 augustus 2024
5 augustus 2024

Een comfortabel en ruim appartement met alles wat we nodig hadden voor onze reis. Het balkon was een fijne toevoeging en we vonden het geweldig dat we direct voor de deur konden parkeren. Wij overwegen zeker om nog eens terug te komen!

Laurentius
Verblijf van 18 juli 2024 tot 28 juli 2024
31 juli 2024

De locatie en de faciliteiten zijn echt geweldig!

Paul
Verblijf van 29 april 2024 tot 5 juli 2024
8 juli 2024

Een geweldig verblijf in het algemeen! Het appartement is modern en ruim, en we vonden het geweldig dat we een eigen parkeerplaats hadden, De nabijgelegen restaurants waren ook een leuke bonus, Een zeer aangename ervaring,

Andreas
Verblijf van 22 mei 2024 tot 31 mei 2024
3 juni 2024

Het appartement was schoon en netjes bij aankomst. We waardeerden de moderne inrichting en de comfortabele bedden. De locatie is perfect voor een bezoek aan de Aqualux-thermen, op slechts een klein eindje rijden. Al met al een goede keuze voor een ontspannend uitje.

Peter
Verblijf van 15 april 2024 tot 22 april 2024
25 april 2024

Dit was een mooi appartement, goed gelegen voor onze behoeften. We hebben genoten van de lokale wandelpaden en de nabijheid van de thermale baden. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat ons verblijf aangenaam was.

Viola
Verblijf van 1 augustus 2024 tot 21 januari 2024
24 januari 2024

Mooi, schoon appartement met een fantastische indeling. De woonkamer was gezellig en de bedden waren comfortabel. We hebben genoten van onze avonden hier na een dagje skiën. Ik zou het aanraden voor gezinnen of groepen!

Dirk
Verblijf van 1 november 2024 tot 21 januari 2024
24 januari 2024

Wij vonden het appartement een goede prijs-kwaliteitverhouding, ruim genoeg voor onze groep, had alles wat we nodig hadden, de warmwaterbronnen waren slechts een korte rit verwijderd, wat het een makkelijke dagtocht maakte,

Estelle
Verblijf van 29 april 2023 tot 5 november 2023
8 november 2023

De locatie en de voorzieningen zijn uitstekend.

Christian
Verblijf van 5 april 2023 tot 5 november 2023
8 november 2023

Wat een mooi appartement! Het balkon bood een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend, We hebben echt genoten van de ruime woonkamer en de gemakkelijke toegang tot wandelpaden, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden,

Marjolijn
Verblijf van 2 januari 2023 tot 2 september 2023
5 september 2023

Het appartement ligt in een rustige omgeving en is ideaal voor mensen die willen ontspannen. We brachten onze dagen door met het verkennen en ontspannen in de comfortabele woonkamer. Een heerlijk thuis ver van huis!

Patrick
Verblijf van 28 februari 2023 tot 3 juli 2023
6 juli 2023

Het appartement was zeer ruim, met een grote, goed uitgeruste keuken en een balkon met prachtig uitzicht!

Laurie-anne
Verblijf van 26 juni 2023 tot 7 juni 2023
10 juni 2023

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het appartement in Fohnsdorf! De ruimte was perfect voor ons gezin van vier, met genoeg ruimte voor iedereen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te koken na een lange dag van het verkennen van de prachtige omgeving.