Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

8 persoons vakantie huis in Rømø 06539-1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses Ferienhaus liegt am Ende einer Sackgasse im ruhigen Naturgebiet Bolilmark auf der Insel Rømø. Das Haus wird von abgezäunten Terrassen nach Osten, Süden und Westen umgeben, sodass Sie hier immer einen schönen Sitzplatz an der Sonne finden können. Zum Ferienhaus gehören drei Schlafzimmer, ein Alkoven im Wohnzimmer, ein Bad mit Whirlpool und Sauna und ein offener Küchen-/Aufenthaltsbereich für das Familienleben. Dort sorgen teils bodentiefe Fenster und ein Holzofen für eine helle, gemütliche Wohnatmosphäre. Es wurde zudem eine klimafreundliche Luft-Luft-Wärmepumpe installiert. Für Kinder stehen im Außenbereich einige Spielgeräte bereit. Das Ferienhaus eignet sich am besten für sechs Personen, es sind aber dennoch acht Schlafplätze vorhanden. Die Ferieninsel Rømø ist ein fantastisches Naturgebiet und liegt ca. 10 km im Meer, als Teil des Nationalparks Wattenmeer. Es gibt große, unter Naturschutz stehende Flächen und Europas breitesten Sandstrand mit gratis Zugang und der Möglichkeit, mit dem Auto bis ans Wasser zu fahren. Hier am Strand gibt es zahlreiche Möglichkeiten für Freizeitaktivitäten und gekennzeichnete Gebiete für Strandsegeln, Windsurfen und Kitesurfen. Darüber hinaus gibt es auch autofreie Strände, wo die Kinder frei spielen können. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!

zitkamer
2-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
vriezer
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
kinderbed
kinderbed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
sauna (4 personen), verwarming (elektrisch), terras, BBQ, speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 135 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.150, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Water
DKK 70/m3
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 100/verblijf
Kinderstoel
DKK 100/verblijf
Wifi
Gratis
Algemene voorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Lajos Homolya
Verblijf van 6 april 2024 tot 13 april 2024
16 april 2024

Helaas konden we de afgelopen 2 dagen geen gebruik maken van de open haard omdat het raam kapot was. We zijn de dag ervoor vertrokken omdat het ongemakkelijk was zonder open haard in de kou. Onze indruk was dat het huis al een hele tijd leeg stond omdat er overal spinnenwebben, in de douche aan het plafond, in de woonkamer etc. Normaal gesproken is dat niet het geval, maar wij hebben het zelf opgeruimd en ons door niemand lastig gevallen.

HOLLNSTEINER/GERLINDE
Verblijf van 27 december 2023 tot 3 januari 2024
6 januari 2024

De rustige ligging, het bubbelbad en de sauna zijn in de winter zeer aangenaam,

Andreas Simon
Verblijf van 16 december 2023 tot 23 december 2023
26 december 2023

De ligging van het huis is perfect, lekker rustig, / Ook het interieur was zeer functioneel en goed, / De whirlpool is een droom

SZAMEITAT/ANIKA
Verblijf van 27 november 2023 tot 7 december 2023
10 december 2023

Mooie indeling, goede staat, zeer praktisch ingericht, sauna en whirlpool geweldig, / / Kleine opmerking: / -Helaas was de vuilwaterpomp uitgeschakeld bij aankomst, informeer klanten Dringend waar deze weer ingeschakeld kan worden, / -A bezem voor het terras zou nuttig zijn geweest, / -De stofzuiger zuigt heel, heel slecht, / / Anders was alles geweldig!

Helga Weiß
Verblijf van 14 oktober 2023 tot 28 oktober 2023
31 oktober 2023

Mooie kamerindeling, gezellige ligging, effectieve oven dus rondom gezellig,

Karola Luther
Verblijf van 3 juni 2023 tot 10 juni 2023
13 juni 2023

De rustige ligging midden in de natuur

Steffen Schulz
Verblijf van 11 mei 2023 tot 14 mei 2023
17 mei 2023

Sauna, ligging, netheid, inrichting

Hans und Brigitte Ritter
Verblijf van 4 februari 2023 tot 18 februari 2023
21 februari 2023

Er is niet veel te zien behalve het autostrand of de Maskertoren

Annika Kortümm
Verblijf van 2 januari 2023 tot 9 januari 2023
12 januari 2023

Goede locatie, gezellig huis, efficiënte oven

Jens Weiser
Verblijf van 24 september 2022 tot 1 oktober 2022
4 oktober 2022

Het huis is rustig gelegen in een klein bos en wordt door de bomen aan het zicht onttrokken, / Het terras rondom het huis is groot en volledig omheind, / Het huis heeft een zeer mooie kamerindeling, maar moet gerenoveerd worden, / Het bed linnengoed en matrassen dienen eveneens vervangen te worden,

Karsten Arnold
Verblijf van 13 augustus 2022 tot 27 augustus 2022
30 augustus 2022

Zeer goede voorzieningen en goede ligging midden op de heide,

Mandy Pote
Verblijf van 18 december 2021 tot 25 december 2021
28 december 2021

De indeling van de kamers, de gezellige, ruime woon-/eetkamer met geïntegreerd kookgedeelte,

Heike Dellwisch
Verblijf van 11 september 2021 tot 25 september 2021
28 september 2021

Grootte, omheind, zeer compleet uitgerust, speciaal voor (kleine) kinderen, airconditioning,

Steffen Rebber
Verblijf van 4 september 2021 tot 11 september 2021
14 september 2021

Vooral de ligging en zichtbaarheid rondom

Uwe Lehmann
Verblijf van 14 augustus 2021 tot 4 september 2021
7 september 2021

Locatie: rustig, in de duinen, / Faciliteiten waren geweldig

Sabine Scholz
Verblijf van 3 juli 2021 tot 17 juli 2021
20 juli 2021

Verdeling kamers / hekwerk rondom het terrein / terrassen

Nina Schardt
Verblijf van 18 juni 2021 tot 20 juni 2021
23 juni 2021

Gezellige sfeer, voldoende ruimte, prima pand met veel speelmogelijkheden

Daisy Venning
Verblijf van 21 februari 2021 tot 25 februari 2021
28 februari 2021

Aantal slaapkamers, locatie, kachel, spa, sauna

Pia Pedersen
Verblijf van 26 januari 2021 tot 2 februari 2021
5 februari 2021

Voor mij, die met mijn twee jongens van 4 en 5 jaar kwam, was het heel fijn dat de tuin zo afgesloten was en dat er een goede speelstandaard stond die stabiel was en bestand was tegen gebruik en spelen echt leuk met die alkoof, want ze hebben een formaat waarin ze zich het veiligst voelen in de buurt van volwassenen, tenminste als het donker wordt - en dat deed het in die mate :) / Het landschap is ongelooflijk mooi in dat gebied en voor die van ons die nog niet eerder in Rome zijn geweest, moet ik zeggen dat we allebei een beetje verliefd zijn geworden in het huisje en op het eiland

Helge
Verblijf van 25 november 2017 tot 29 november 2017
1 december 2017

Geweldige locatie volledig omheind, dus ideaal voor peuters, geweldige sfeer

KRUSE/JUTTA
Verblijf van 22 oktober 2017 tot 5 november 2017
7 november 2017

de goede uitrusting de woning en het omringende hek, zodat onze grote hond voldoende stopcontact h

Michael
Verblijf van 22 april 2017 tot 6 mei 2017
8 mei 2017

- Rust / - Huis is relatief goed afgeschermd door bomen / - Grootte / - schoon / - Uitrusting / - al

Pamela
Verblijf van 11 februari 2017 tot 18 februari 2017
20 februari 2017

De locatie van het huis was uniek voor ons! We wilden absolute rust en ontspanning en hebben het

Wismach,
Verblijf van 1 oktober 2016 tot 15 oktober 2016
17 oktober 2016

De locatie, het bubbelbad en de open haard. / De uitrusting van de keuken is erg goed.

Natascha
Verblijf van 4 september 2016 tot 18 september 2016
20 september 2016

Ik vond vooral het omheinde terras, dat was geweldig voor onze hond

Bernhard
Verblijf van 20 augustus 2016 tot 3 september 2016
5 september 2016

Rustige locatie - veel ruimte - zeer attent huis - / Ook aanbevolen met een hond.