Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Zeezaligheid in Nysted -- By Traum Ferienwohnungen 69905-1

8 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €744 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses charmante Ferienhaus bietet einen kleinen Meerblick und ist ideal für Familien oder Gruppen, die Entspannung und Komfort suchen. Der großzügige, offene Wohnbereich vereint eine voll ausgestattete Küche, einen Essbereich und ein gemütliches Wohnzimmer – ideal für Familienfeiern. An kühleren Abenden können Sie die Wärme und Atmosphäre des Kamins genießen. Im Außenbereich verfügt das Haus über eine überdachte Terrasse, auf der Sie angenehme, windgeschützte Sommerabende verbringen können. Für ultimative Entspannung sorgen ein holzbefeuerter Whirlpool mit Sprudelfunktion und eine private Außensauna. In den wärmeren Monaten steht Ihnen außerdem eine praktische Außendusche zur Verfügung. Kinder können sicher im Sandkasten im Garten spielen, während der komplett eingezäunte Hof für die Sicherheit des Familienhundes sorgt. Futter- und Wassernäpfe stehen zur Verfügung. Das Anwesen ist nur einen kurzen Spaziergang von Nysted entfernt, wo Sie Bäckereien, Restaurants, Geschäfte und charmante Straßen entdecken können. Mit seiner Kombination aus Innenkomfort, Freizeitmöglichkeiten im Freien und der Nähe zur Stadt und zur Küste ist dieses Ferienhaus perfekt für bleibende Erinnerungen. Es bietet einen ruhigen Rückzugsort und liegt gleichzeitig in der Nähe lokaler Sehenswürdigkeiten und Aktivitäten. Ob Sie in der Sauna entspannen, den Whirlpool unter freiem Himmel genießen oder das nahe Meer und die Stadt erkunden möchten – dieses Anwesen bietet alles, was Sie für einen wunderschönen Urlaub brauchen. Die Vermietung an Jugendgruppen ist nicht gestattet.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
kachel
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasdroger
wasbak
zitbad
douche
toilet
wasmachine
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
woon/slaapkamer, ligbad (buiten), sauna (buiten, 4 personen), verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair, speeltoestellen, lucht-water warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 95/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Algemene voorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Didi - Deutschland
Verblijf van 19 juli 2025 tot 19 juli 2025
22 juli 2025

Erg fijn huis. Vooral de omheinde tuin is fantastisch. De bedden hadden breder gekund. 1,40 m was voor ons al smal. Verder waren de nutsvoorzieningen laag, ondanks dat de wasmachine en droger meerdere keren draaiden. De nabijheid van het water is ook fijn.

René Rudloff - Bad Schmiedeberg
Verblijf van 12 juli 2025 tot 12 juli 2025
15 juli 2025

Zeer mooi en modern huis met alle voorzieningen die je nodig hebt. Een prachtige omgeving.

Martin - Sachsen
Verblijf van 1 juni 2025 tot 1 juni 2025
4 juni 2025

In totaal 11 verzoeken om een beoordeling. En je weet niet of je als gast een slechte beoordeling krijgt als je zonder veel omhaal tevreden bent. Het was een heel fijn huis. Die beoordeling werd ook gedeeld door de mieren. Dat vinden we prima. De meters zitten in de centrale meterkast. Ook al staat er "warmtepomp", dan is het de elektriciteitsmeter. Je kunt het afleiden uit de verbruikscijfers als je ze online invoert. De watermeter hangt er ook. Het huis is zeer goed geïsoleerd en heeft grote glasoppervlakken. Dat was prima voor de koele meimaand. De ligging ten opzichte van het strand is echt heel goed. De indeling van de slaapkamers, badkamers en de grote woonkeuken is zeer geschikt voor meerdere gezinnen. De afwas is meegerekend. Fijne plek. Een aanrader.

Stefsn - Timmendorfer Strand
Verblijf van 19 april 2025 tot 19 april 2025
22 april 2025

Rustige locatie aan een doodlopende weg met aangrenzend parkachtig terrein en toegang tot de Oostzee. De speeltuin van de aangrenzende camping zorgde voor wat achtergrondgeluid.

Oosterloo
Verblijf van 12 januari 2025 tot 19 januari 2025
22 januari 2025

Geweldige plek voor een gezinsuitje! Het huis was schoon en had genoeg ruimte voor ons 8, De tuin was een leuke toevoeging, perfect voor de kinderen om in te spelen,

Lim
Verblijf van 30 november 2024 tot 10 december 2024
13 december 2024

Een heerlijk vakantiehuis waar we echt even helemaal uit konden zijn. De gastheer en gastvrouw waren behulpzaam en kwamen bij ons langs om te kijken of we alles hadden wat we nodig hadden. We vonden het erg fijn dat we dicht bij het strand zaten en bij lokale eetgelegenheden zoals Restaurant Ö. Perfect voor een zomervakantie!

Jørgen - Kalundborg
Verblijf van 19 oktober 2024 tot 19 oktober 2024
22 oktober 2024

Het was een zeer schoon en goed onderhouden huisje met voldoende service voor iedereen, wat niet altijd het geval is. Heerlijk met een buitenjacuzzi met uitzicht op zee.

Marianne - Hobro
Verblijf van 21 september 2024 tot 21 september 2024
24 september 2024

Het is in harmonie met de natuur. Waar je één bent met de natuur, gaan veel deuren open.

Uwe - Erfurt
Verblijf van 7 september 2024 tot 7 september 2024
10 september 2024

Sauna, afstand tot het strand, voorzieningen, omheind terrein speciaal voor vakanties met hond

Jörg - Großefehn
Verblijf van 17 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

De locatie was geweldig en de voorzieningen en inrichting waren ook erg mooi.

Astrid - Königstein
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 10 augustus 2024
13 augustus 2024

Faciliteiten, omheinde tuin, overdekt en windbeschut terras, nabijheid van de zee

Hübner
Verblijf van 2 juli 2024 tot 16 juli 2024
19 juli 2024

Alles was fantastisch! Het huis was goed onderhouden en had een charmante sfeer. De nabijheid van lokale bezienswaardigheden zoals het Nykøbing Brandweermuseum was een aangename verrassing. We hebben prachtige herinneringen gemaakt tijdens ons verblijf.

Heidi - Oslo
Verblijf van 13 juli 2024 tot 13 juli 2024
16 juli 2024

Nieuw en mooi huis, goed uitgerust. Mooie buitenruimtes.

Berglund
Verblijf van 30 juni 2024 tot 10 juli 2024
13 juli 2024

Ik verbleef hier met mijn neven en nichten en we hebben het fantastisch gehad! De slaapkamers waren knus en we hadden genoeg ruimte om niet op elkaars lip te zitten. De speeltuin buiten hield de kleintjes urenlang bezig. Ook het nabijgelegen restaurant was een succes voor het avondeten. Let op: de verwarming had even tijd nodig om aan te slaan, maar toen dat eenmaal gebeurde, was alles geweldig.

Britt - Kastrup
Verblijf van 15 juni 2024 tot 15 juni 2024
18 juni 2024

Mooie locatie en goede inrichting. Alleen de gebruiksaanwijzing voor de tv en het koffiezetapparaat ontbreekt.

Hansen
Verblijf van 4 april 2024 tot 14 april 2024
17 april 2024

De locatie was erg mooi, verscholen in een rustige buurt, maar toch dicht genoeg bij lokale attracties zoals Aalholm Castle. Het huis was schoon en comfortabel, en we waardeerden de doordachte details overal. Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.

Susann Bauer
Verblijf van 25 februari 2024 tot 10 maart 2024
13 maart 2024

Het huis ligt vlakbij de kust, aan het einde van een doodlopende weg in een rustige woonwijk, De uitrusting en het meubilair zijn nieuw en grotendeels van hoge kwaliteit, De indeling van het huis is goed, Het pand is niet groot, maar is volledig omheind, / / Helaas is het huis bij aankomst niet volledig schoongemaakt. De eindschoonmaak is inbegrepen - dit betekent: de kosten zijn al inbegrepen en betaald in de prijs, / afgezien van het niet schoonmaken van de vaatwasser en de open haard. , het is de verantwoordelijkheid van de verhuurder. De verantwoordelijkheid van de verhuurder was om ervoor te zorgen dat de accommodatie schoon was. Sinds we op zondag aankwamen, was contact met het plaatselijke servicecentrum en schoonmaken niet mogelijk, dus onze vakantie begon met een schoonmaakcampagne - wie wil er mee. naar een vuile? Het huis betrekken, / De volgende dag bood dancenter een inspectie aan. Het was niet meer nodig - reactie dancenter: nou, we zijn blij dat je het zelf hebt schoongemaakt,,,, einde verhaal, / / Het. het zou zeer nuttig zijn om een documentatiemap te hebben met gebruiksaanwijzingen over de bestaande gebouwtechniek, bediening van het verwarmingssysteem, smart TV, enz., lokale contacten - dat weten we, / De warmtepomp inclusief warmwaterbereiding viel op sommige momenten uit punt, Er was de volgende dag geen reactie op mijn e-mail aan het servicekantoor. Toen ik terugbelde, hadden ze er niet eens aandacht aan besteed. Uiteindelijk zat ik met 1,5 dag zonder verwarming en warm water, /. Oh ja, die. Er was geen sleutel van de buitensauna, dus de sauna kon ook niet gebruikt worden.

Susann - Erfurt
Verblijf van 10 maart 2024 tot 10 maart 2024
13 maart 2024

Het huis ligt dicht bij de kust, aan het einde van een doodlopende weg in een rustige woonwijk. De inventaris is nieuw en grotendeels van hoge kwaliteit. De indeling van het huis is goed. Het terrein, hoewel niet groot, is volledig omheind. / / Helaas was het huis bij aankomst volledig ongewassen. De eindschoonmaak is inbegrepen – dat wil zeggen: de kosten zijn al inbegrepen en betaald. / Afgezien van het feit dat de vaatwasser niet is leeggemaakt en de open haard niet is schoongemaakt, is het de verantwoordelijkheid van de verhuurder om te zorgen voor een schone woning. Omdat we op zondag aankwamen, was het niet mogelijk om contact op te nemen met het lokale servicecentrum om de woning te laten schoonmaken, dus begon onze vakantie met een schoonmaakbeurt – wie wil er nou verhuizen naar een vies huis? / De volgende dag bood Dancenter aan om de woning te inspecteren. Dat was niet langer nodig – het antwoord van Dancenter: Nou, we zijn blij dat je het zelf hebt schoongemaakt... Einde verhaal. / / Een documentatiemap met bedieningsinstructies voor de bestaande gebouwtechniek, verwarmingsregelingen, smart-tv, enz. en lokale contactpersonen zou enorm nuttig zijn – zo doen wij dat. / De warmtepomp, inclusief het warmwatersysteem, ging uiteindelijk kapot. Mijn e-mail naar de serviceafdeling de volgende dag kreeg geen reactie. Toen ik terugbelde, hadden ze zelfs niet gereageerd. Uiteindelijk zaten we 1,5 dag praktisch zonder verwarming of warm water. / O ja, de sleutel van de buitensauna was er niet... dus de sauna kon ook niet gebruikt worden.

Annkatrin Kloss
Verblijf van 17 september 2023 tot 24 september 2023
27 september 2023

De omgeving, inrichting en faciliteiten

Annkatrin - Allingåbro
Verblijf van 24 september 2023 tot 24 september 2023
27 september 2023

De omgeving, inrichting en faciliteiten

Jens Albrecht
Verblijf van 19 augustus 2023 tot 2 september 2023
5 september 2023

Mooie indeling, dicht bij de zee

Jens - Darmstadt
Verblijf van 2 september 2023 tot 2 september 2023
5 september 2023

Mooie indeling, dichtbij de zee

Grith Smed
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 12 augustus 2023
15 augustus 2023

De ligging / Goed ingericht huis voorzien van alle benodigdheden

Jan - Smørum
Verblijf van 12 augustus 2023 tot 12 augustus 2023
15 augustus 2023

De locatie / Goed ingericht huis met alle benodigdheden

Kloppenburg
Verblijf van 18 juni 2023 tot 2 juli 2023
5 juli 2023

De locatie is uitstekend, dicht bij kasteel Aalholm en het strand. Gratis wifi en een mooie buitenruimte maken deze plek een absolute aanrader! Ik kom zeker terug.

Maria Lindegaard
Verblijf van 28 mei 2023 tot 4 juni 2023
7 juni 2023

Wildernisbad, grote lichte kamers, goede bedden, heerlijke sauna

Maria - Jystrup
Verblijf van 4 juni 2023 tot 4 juni 2023
7 juni 2023

Wildernisbad, grote lichte kamers, goede bedden, heerlijke sauna

Van Zon
Verblijf van 22 februari 2023 tot 1 maart 2023
4 maart 2023

Ruim en comfortabel, deze plek voldoet aan veel criteria, WiFi was redelijk maar had iets sneller gekund, Houd van het terras voor de ochtendkoffie, Zou het zeker aanbevelen als je op zoek bent naar een ontspannen tijd met vrienden of familie,

Hugdal Nguyen
Verblijf van 8 juli 2022 tot 22 juli 2022
25 juli 2022

Deze plek was precies wat we nodig hadden voor een weekendje weg. De grootte was perfect voor onze groep en we genoten van de rustige omgeving. Een kort uitstapje naar de World of Winds was een hoogtepunt voor ons! Het huis bood een uitstekende balans tussen comfort en gemak.

Brinkmann
Verblijf van 4 oktober 2021 tot 16 oktober 2021
19 oktober 2021

Wat een juweeltje! Het huis overtrof onze verwachtingen met zijn ruime indeling en prachtige tuinzicht, We maakten verschillende dagtochten, waaronder een naar Middelaldercentret, dat slechts een korte rit verderop was, De gastheren waren erg vriendelijk en gastvrij, waardoor we ons meteen thuis voelden,

Buiten , Groot
Verblijf van 29 februari 2020 tot 9 maart 2020
12 maart 2020

Schoon, comfortabel en præcis, hvad vi nodig hadden voor onze gezinsuitje, De WiFi was een mooie bonus, aangezien we contact konden houden met vrienden thuis, Het nabijgelegen Restaurant Nysted Havn had heerlijke zeevruchten die we allemaal genoten, Zou zeker terugkomen!