8 persoons vakantie huis in Læsø-By Traum 76752-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Gepflegtes Poolhaus mit geschmackvoller, moderner Einrichtung in hellem, freundlichem Stil, in ganz ungestörter Umgebung auf der attraktiven Ferieninsel Læsø. Vom Wohnzimmer aus, das in offener Verbindung mit der Küche liegt, können Sie die Poolabteilung überblicken und haben außerdem Zugang zu einer großen Terrassenfläche, die den perfekten Rahmen um gemütliche Grillabende, Sonnenbaden, Spiele mit den Kindern etc. bietet. Viel Zeit werden Sie wohl in der attraktiven Poolabteilung verbringen, die außer dem Swimmingpool und dem Whirlpool über eine Gegenstromanlage, Rutsche, Kinderecke und eine Sauna verfügt. Im Freien stehen Ihnen viele Gartenmöbel zur Verfügung, wie z.B. drei Liegestühle, und für die Kinder gibt es sowohl eine Sandkiste als auch eine Schaukel. Die Schlafgalerie (Hems) lädt mit einem extra Fernseher mit Video zu gemütlichen Filmabenden ein. Die Abrechnung der Endreinigung erfolgt im Servicebüro auf Læsø. Læsø ist eine kleine, interessante Ferieninsel mit vielen Angeboten für ihre Besucher. Hier finden Sie eine einzigartige, fast unberührte Natur vor. Große Teile der Insel sind Naturschutzgebiet, und Naturfreunde finden hier seltene Pflanzen und viele Vogelarten. Im Sommer werden mehrmals in der Woche geführte Touren durch die Natur für Kinder und Erwachsene angeboten. Für Radfahrenthusiasten gibt es ein gut ausgebautes Radwegnetz. Außerdem gibt es hier gute Angel- und Golfmöglichkeiten. Der 18-Loch-Golfplatz Seaside Golfklub kann vom Haus aus zu Fuß erreicht werden.
Kenmerken
, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), zwembad (in huis), speeltoestellen, lucht-water warmtepomp, plancha grill
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.490, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 75/m3
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
nan Aanbevelingen: De stapelbedden zijn niet geschikt voor oudere kinderen. Toen ze naar de loft gingen, brak het bovenste bed. En het was een kind van 12 jaar. Er zijn geen schoonmaakmiddelen (zeep, glasreiniger) of doekjes in het huis, dus die moet je zelf meenemen als je wilt schoonmaken. Er is wel een dweil. Er zit veel chloor in het water van het zwembad. Verschillende kinderen kregen jeukende uitslag, dus vergeet een goede vetcrème niet. Het huis heeft een zeer lage en gevaarlijke overkapping naast de voordeur. Twee volwassenen stootten hun hoofd hard, één liep een steekwond op, doordat een met ijzer beklede balk 15 cm uitsteekt op een hoogte van ongeveer 170 cm. Er zijn geen aardappelschillers in de keuken. Neem drinkwater mee als je wilt, want er zit veel oker in het water van Læsø. Breng zeker een bezoek aan Café Buch in het midden van het eiland. Ze hebben er een leuke minigolfbaan, kamelen, een speeltuin met een springkasteel en een gezellig café dat is ingericht als een Amerikaanse diner. Een erg knusse plek met ook een terras, en een goudzoeker.
Schoon, mooi ingericht, goed uitgeruste keuken, comfortabel matras, en het peuterbadje is een fantastische toevoeging. Aanbevelingen: Bezoek zeker alle stranden; ze zijn stuk voor stuk de moeite waard.
Een prachtig huisje, al is de inrichting een beetje apart, maar we wennen er snel aan. Er is wel wat lawaai van de pomp voor het zwembad.
Goede voorzieningen, rustige locatie, dicht bij het strand.
Goed uitgerust; het enige wat ik miste was een comfortabele ligstoel. De locatie was uitstekend. Een prachtig zandstrand lag op slechts een korte loopafstand.
Een prachtig huisje in een rustige omgeving met een groot, mooi terras, maar de indeling met het zwembad midden in het huis was wat onpraktisch. Er was behoorlijk wat lawaai van de verwarming/waterzuivering. Voor 8 personen zou een extra badkamer of toilet wellicht welkom zijn. Aanbevelingen: Mooie centrale ligging voor fietstochten over het hele eiland.
Het huis was zoals verwacht van alle gemakken voorzien, maar helaas ontbrak er een waterkoker. Dat was een beetje onhandig met het zwembad midden in het huis, maar verder werkte alles naar behoren.
Mooi huis met goede bedden. Fijne locatie.
In goede staat, maar had een grondige schoonmaakbeurt nodig. Leuk interieur met een zwembad dat de keuken/woonkamer scheidt van de slaapkamers en de badkamer/toilet. Ik ben blij dat ik geen kinderen van 2-5 jaar bij me had vanwege het interieur. Aanbevelingen: Saltsyderne, museum, Rønnetouren (zomer), de kleine winkeltjes, Palsgaard
Een prachtig gelegen huis met een groot perceel, perfect om te ontspannen en te spelen! Het had alles wat je maar nodig kon hebben! Wij raden het van harte aan! Aanbevelingen: De zoutpannen van Læsø (controleer de openingstijden) zijn een absolute aanrader, de Thorvald Hansen-toren is fantastisch, net als Hedvig House met het aangrenzende labyrint. Het café (met winkel) HUSET PALSGAARD heeft heerlijke appeltaart en goede koffie, en de speeltuin in Østerby Havn, praktisch naast de deur, is GEWELDIG!
Rustige locatie Aanbevelingen: Alles gemakkelijk bereikbaar. Prachtig strand in de buurt.
De rustige ligging, het grote terras, het zwembad met tegenstroomsysteem en de ruime slaapkamer zijn stuk voor stuk pluspunten. Bij het zwembad is een Bluetooth-luidspreker aanwezig. Het fijne zandstrand ligt op korte loopafstand en alles is gemakkelijk per fiets te bereiken.
Zwembad, sauna, terras Aanbevelingen: Perfect voor een herfstbezoek aan Læsø met kinderen,
Het zwembad, de locatie, het was een inktvishuis. Aanbevelingen: De grote tuin, de koffiebranderij, het duingebied helemaal in het oosten, het visbuffet van Krogagergård, de Museumsgården, het museum, enz.
Supermooie locatie. En prachtig. Aanbevelingen: Vraag om duidelijke instructies over waar je het water kunt aflezen.
Het is prachtig gelegen in een rustige, natuurlijke omgeving. / Het zwembad. / Het heerlijke terras. Aanbevelingen: Het hele eiland is geweldig om te verkennen. / Fietsen zijn fantastisch; we konden er al onze bestemmingen mee bereiken.
Deze plek overtrof onze verwachtingen, Het zwembad was geweldig, vooral voor de kinderen, We waardeerden ook de nabijheid van Læsø Golf Restaurant voor het diner, Zeer ruim huis, absoluut een geweldige keuze voor gezinnen,
Het zwembad Aanbevelingen: Saltworks, Storhave Lys
Geweldige locatie om Læsø te verkennen, Het huis is prachtig ingericht en zeer comfortabel, We hebben vooral genoten van de sauna na een dag fietsen rond het eiland, We komen zeker terug!
Het was een gezellig huis, er ontbrak niets, mooi zwembad
Het was een gezellig huis. Alles was aanwezig. Mooi zwembad.
Prachtig ingericht huis op een rustige locatie, genoten van het fietsen op de nabijgelegen paden en ontspannen in de sauna,
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! Het zwembad was een hit bij de kinderen en we vonden het ruime terras geweldig voor de avondbarbecues. De inrichting is modern en uitnodigend, wat zorgt voor een echt vakantiegevoel. Een echte aanrader!
We hebben een prettig verblijf gehad, ook al was het weer niet het beste, het huis was mooi en had alles wat we nodig hadden, goede toegang tot nabijgelegen attracties, inclusief de prachtige stranden,
Geweldige plek voor een familievakantie, schoon, ruim en het zwembad is geweldig!
De grote veranda en de ligging vlakbij zee
De grote veranda en de ligging vlakbij de zee. Aanbevelingen: Het huis is NIET rolstoelvriendelijk voor mensen die moeite hebben met lopen vanwege hoogteverschillen.
Ruim vakantiehuis met heerlijk zwembad, Ideaal voor familiebijeenkomsten en barbecues op het terras,
Ruim en gezinsvriendelijk! De kinderen vonden de speelplaats en de zandbak in de tuin geweldig, De indeling van het huis maakte het gemakkelijk voor ons allemaal om te ontspannen en samen van onze tijd te genieten, Zou aanbevelen voor gezinsvakanties,
Een heerlijk verblijf! Het huis was schoon en goed onderhouden, met voldoende ruimte voor onze groep van acht. We hebben genoten van de nabijgelegen stranden en de rust in de omgeving. Perfect voor een ontspannen vakantie.
Het was perfect gelegen op een natuurlijk perceel, rustige en vredige omgeving en dichtbij het strand, / Het zwembad was goed verwarmd, wat we niet gewend zijn in andere zomerhuisjes met zwembad, Zal schieten dat er iets anders is geweest rond de 32 graden ,
Het was perfect gelegen op een natuurlijk perceel, in een rustige en vredige omgeving en op korte afstand van het strand. / Het zwembad was goed verwarmd, iets wat we in andere vakantiehuizen met zwembad niet gewend zijn. Ik schat dat het anders rond de 32 graden was.
Deze plek heeft een hele sfeer! Het zwembad is een echte aanrader, vooral na een lange dag Læsø te hebben verkend. Perfect voor een relaxte BBQ-avond met vrienden. De achtertuin is ook verlicht voor de kinderen. Op slechts een paar minuten van het strand - absolute aanrader!
Schone sfeer, fijne bedden, geweldige tuin voor de kinderen, nabijheid van stranden en eetgelegenheden is een groot pluspunt, gratis WiFi is een uitkomst, zou het zeker aanbevelen voor een leuke familievakantie!
We vonden het huis zeer functioneel en goed uitgerust, Het was fijn om twee badkamers te hebben, wat de ochtenden gemakkelijker maakte voor onze groep, De locatie is rustig, maar dicht bij het strand en eetgelegenheden,
Een heerlijk toevluchtsoord! De natuur rondom het huis is adembenemend en de nabijheid van fietspaden is een groot pluspunt. We hebben genoten van het verkennen van het eiland en elke avond terug te keren naar zo'n comfortabele kamer.
Echt gezellig huisje, gebruikt maar goed en niet te ver van het water
Een heel gezellig huisje, gebruikt maar prima en niet ver van het water. Aanbevelingen: We waren er in maart en het was niet erg druk, wat we van tevoren wisten, maar we hebben heerlijk gewandeld langs de mooie stranden, de zoutfabriek, het museum en we zagen Brugsen met een smiley knipperen. / / (We hebben tijdens ons verblijf contact gehad met het personeel toen de jacuzzi een storing had (het relais van de wifi-verbinding viel). Er is geprobeerd dit te repareren, maar helaas zonder succes. Er is wel iets aan gedaan (dit is waar nodig toegevoegd)).
De kinderen vonden de glijbaan en de hottub geweldig! Het ligt vlakbij Storedal Beach, waardoor het een geweldige plek is voor een familievakantie.
Zeer mooi en rustig gelegen vakantiehuis, inrichting en uitrusting zijn zeer goed onderhouden, we zijn vooral gecharmeerd van het binnenzwembad en het grote terras,
Een prachtig en rustig gelegen vakantiehuis. De inrichting en voorzieningen zijn zeer goed onderhouden. We hebben vooral genoten van het binnenzwembad en het grote terras. Aanbevelingen: Het nabijgelegen zandstrand is bijzonder mooi.
Leuk huis met een heerlijk groot terras, Het huis heeft alles wat je nodig hebt,/ Wel liggen er slechte matrassen in de stapelbedkamer,
Een prachtig huis met een heerlijk groot terras. Het huis is van alle gemakken voorzien. / Er liggen echter wel slechte matrassen in de slaapkamer met stapelbedden.
De locatie was prachtig, het zwembad was heerlijk,
De locatie was prachtig, het zwembad was heerlijk. Aanbevelingen: Læsø Museum, Storhaven, Saltsyderiet.
De locatie Aanbevelingen: Wandelingen langs het strand
Rustige omgeving, mooi zwembad, heerlijk nieuw groot terras
Rustige omgeving, mooi zwembad, prachtig nieuw groot terras
De buitenruimte was geweldig, we brachten veel tijd door op het terras en genoten van gezamenlijke maaltijden, het zwembad was een groot pluspunt, vooral op warmere dagen, een perfecte plek voor een groepsvakantie,
Goede ruimte, goed uitgeruste keuken, rustige ligging
Ruim, goed uitgeruste keuken, rustige locatie
We hebben een fijne tijd gehad in dit vakantiehuis. De inrichting was modern en schoon. We vonden vooral de tv-hoek op de galerij erg prettig voor filmavondjes met de kinderen. Kortom, een heerlijke plek om te ontspannen.
Heerlijk zwembad / gezellige ruimtes (woonkamer, zolder)
Mooi zwembad / Gezellige ruimtes (woonkamer, loft) Aanbevelingen: Vergeet niet om eten mee te nemen als je de overstap maakt - alles sluit vroeg.
Mooi zwembad / Gezellige ruimtes (woonkamer, loft)
De ligging van het zomerhuis is werkelijk fantastisch in een prachtige natuurgebied en op een prachtig natuurperceel, vlakbij het strand en veel mooie natuur,
Het vakantiehuisje ligt in een prachtige natuurlijke omgeving op een mooi perceel. Dicht bij het strand en omgeven door veel natuur. Aanbevelingen: Læsø is een prachtig natuurgebied. We hebben al sinds vanochtend zeehonden gezien bij Jegumbugt en Horneks. Bij Horneks heb je een prachtig uitzicht en een huisje waar kinderen kleine visnetjes kunnen lenen om dieren in het water te vangen. Er is een vuurplaats en een uitkijkplatform, vanwaar je Frederikshavn, de veerboten en Nordrefyr kunt zien. In de grote tuin vind je heerlijk ijs, veel dieren en speelplekken voor kinderen.
Er was voldoende ruimte. Aanbevelingen: natuur
Het prachtige terrein op het huis, de ligging en het zwembad,
Het prachtige terrein rondom het huis. De locatie en het zwembad. Aanbevelingen: Storhaven en de haven van Østerby.
Het zwembad in het midden van het huis, dat het slaap- en woongedeelte scheidt, zodat volwassenen later kunnen opblijven, zelfs als ze op vakantie zijn met kleine kinderen. Dit is meestal het geval gezien de helderziendheid van Deense vakantiehuizen. Probleem, het huis zelf is erg comfortabel en goed uitgerust,
Het zwembad ligt midden in het huis en scheidt de slaap- en woonruimte, waardoor volwassenen, zelfs met kleine kinderen, langer kunnen opblijven. Dit is vaak een probleem bij de dunne muren van Deense vakantiehuizen. Het huis zelf is erg gezellig en van alle gemakken voorzien. Aanbeveling: Vis bij Thorsen Fisk in Østerby
Heerlijke woonkamer/keuken, ruimte voor velen, het zwembad was zowel voor klein als groot een schot in de roos,
Prachtige woonkamer/keuken, genoeg ruimte voor veel mensen. Het zwembad was een groot succes bij jong en oud.
Mooi en gezellig huisje in een rustige, schilderachtige omgeving. Groot pluspunt met verwarmd zwembad, glijbaan en sauna. Het enige spijtige was dat er niet genoeg warm water in de tank zat om de spa te vullen.
Prachtig en knus huisje in een rustige, schilderachtige omgeving. Een groot pluspunt: verwarmd zwembad, glijbaan en sauna. Het enige minpuntje was dat er niet genoeg warm water in de tank zat om de spa te vullen.
Het zwembad was 30 graden... het was leuk
Het was geweldig met het zwembad, de spa en de sauna, helaas was het stuifmeel de laatste nacht erg luidruchtig en klonk het wild.. maar het is een geweldig zomerhuis met ruimte voor kinderen
Het zwembad is verwarmd en het terras heeft de hele dag zon.
Het was fijn om hulp te krijgen van Aage, uw man op het eiland.
Ruim, comfortabel, geweldig zwembad!
Mooie locatie, goed uitgerust in de keuken iets wat we op prijs stelden, mooi interieur en goede plas